Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CERSANIT: płytki, gres - jakość, serie, zdjęcia, inspiracje, opinie


Rezi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 289
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u mnie dziś wystąpił inny problem. pan płytkarz przykręcił klapę, oryginalną iryda, antybakteryjną, i jakoś dziwnie chodzi, tak jakby była w powietrzu ta część na której się siada, a klapę też trzeba dźwigać z użyciem siły. myślałam, że za bardzo przykręcił. jak poluzował, to wszytko latało. może to się musi wyrobić? albo trzeba nasmarować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
my zamawiamy w poniedziałek,miały być do łazienki na dole ,ale jednak będą na górze,podobny czas oczekiwania,w dolnej łazience zdecydowaliśmy się na Symfonię też z Cersanitu,bo bardzo spodobała nam się aranżacja w jednym ze sklepów (ta w katalogu nie jest zachwycająca),napewno pokażemy efekt końcowy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Beata i Jarek, ja również chcę zrobić łazienkę z Euforii w takich samych kolorach jak Wy macie. Nie mogę jednak znaleźć ekspozycji z tymi płytkami. Czy moglibyście umieścić tutaj lub przesłać mailem (podam na privie) zdjęcia swoich płytek, bo to które zamieściliście powyżej jest trochę ciemne, a chciałem zobaczyć czy zdjęcia ze strony Cersanitu nie są podkoloryzowane i czy w rzeczywistości te płytki są takie cudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

a oto i pierwsze zdjęcie mojej łazienki w euforii zasatawiacie się jaka fuga do tych płytek ja mam płytki beż i brąż do beżu mam fugę atlasa jasny beż moim zdaniem jest idealna do brązu mam ciemny brąz ujdzie mogłaby być o ton jaśniejsza

 

 

http://www.voila.pl/444/oeb5y/index.php?get=1&f=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje jeszcze wanny narożnej będzie zrobiona mozaiką z tej kolekcji w beżu za kilka dni umieszczę też drugą strone łazienki z umywalką i półeczkami podłoge mam kupioną ceimną bardzo się jej boję gdyż większość ścian jest ciemna tam gdzie nie ma płytek ściany będą pomalowane beżową farbą zreszta już tam troche widać za grzejnikiem ściany bez płytek wanna jasna za wc tez jasna zabudowa umywalki jasna reszta prawi cała brąz i podłoga brąż narazie jest ślicznie nie wiem jak to z podłogą brąz

co sądzicie o tym zestawieni

dekor mam tylko twen co widać chciałam inne kwiatki ale były nie do dostania jak kupowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...