Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CERSANIT: płytki, gres - jakość, serie, zdjęcia, inspiracje, opinie


Rezi

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 289
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Wszystkich

Tez zastanawiam się nad symfonią;) Mam malutką łazienkę i myślę, ze te płytki będą idealne. Mam tylko takie male pytanko w jakich kolorach planujecie dodatki do łazienki mam na myśli jakiś pojemnik na mydło, może ręczniki:) Bo ja nie mam pojecia czy wszystkie kolory będą pasowały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
  • 8 months później...
  • 3 weeks później...
  • 4 months później...
podnosze temat, równiez zalezy mi na zdjęciach kolekcji Syrio - najlepiej w wersji szarej, nero.

Ma ktos ???

 

Ja mam i zdecydowanie odradzam!!!

Zakupiłem kolekcję CERSANITU SYRIO BEIGE I BROWN oraz dekory Inserto Brown.

Nie dość że czekałem na wszystko 3 tygodnie to jeszcze wszystkie płytki przyszły z wadą fabryczną tj. brakiem nadruku ( koloru) na całości płytki.

Dodatkowo dekory były krzywe jak banany.

Chętnie opiszę tą sytuację szerzej i wkleję jakieś zdjęcia aby przestrzec kupujących przed bublami firmy CERSANIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Niedługo zabieramy się za wykańczanie mieszkania, na pierwszy ogień idą właśnie płytki w naszej maleńkiej łazience, nic poza Syrio nie wpadło nam w oko. Napiszcie proszę - czy warto ryzykować?

 

Przekopując się przez odmęty internetu natrafiam tylko i wyłącznie na negatywne opinie w temacie Cersanit SYRIO. Bo różnią się odcieniami, długością, nadrukiem...

Dosłownie, na kilkadziesiąt znalezionych opinii nawet jedna maleńka nie była pozytywna. Aż specjalnie założyłam tu konto bo już sami nie wiemy co robić.

Czy komuś tu na forum udało się je ułożyć i uzyskać zamierzony, dobry efekt?

 

Zakochalismy się w tej aranżacji:

syrio.jpg

syrio.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i zdecydowanie odradzam!!!

Zakupiłem kolekcję CERSANITU SYRIO BEIGE I BROWN oraz dekory Inserto Brown.

Nie dość że czekałem na wszystko 3 tygodnie to jeszcze wszystkie płytki przyszły z wadą fabryczną tj. brakiem nadruku ( koloru) na całości płytki.

Dodatkowo dekory były krzywe jak banany.

Chętnie opiszę tą sytuację szerzej i wkleję jakieś zdjęcia aby przestrzec kupujących przed bublami firmy CERSANIT.

 

Wiem że trochę czasu minęło, ale mógłbyś napisać coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 1 month później...
Koledzy, miał ktoś do czynienia z najtańszymi gresami cersanit? jakieś wnioski? Np. taki norton bis z liroja, byłby ok?

 

http://www.leroymerlin.pl/plytki-ceramiczne-i-gipsowe/plytki-scienne/gres/gres-nieszkliwiony-norton-bis-cersanit,p385204,l233.html

 

Ok kupiłem je. Okazały się całkiem w porządku. Trzymają wymiar i są proste. Jak za tą cenę są lux max. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...