Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CERSANIT: płytki, gres - jakość, serie, zdjęcia, inspiracje, opinie


Rezi

Recommended Posts

Ja do beżowych zdecydowałem się wybrać beżową fugę mapeja, choć jeszcze nie położona, więc o końcowym efekcie trudno mi pisać. W salonie widziałem białe i beżowe z kwiatkami brown i fugą Ceresit - jaśmin

 

Najgorsze, że trochę mi się zmieniło i zabrakło mi dwóch dekorów Brown kwiatek 1 ewentualnie 3 i nigdzie w Lublinie i chyba w całym województwie nie ma :-/

 

 

Ps.

 

Zdjęcia tak jak obiecałem wkleję, ale jeszcze trochę musimy wszystko podszykować :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 289
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo podobaja mi sie plytki Eufiria w kolorach beige,giallo i brown niestety nigdzie nie widzialam ich w zestawieniu razem :-? . Mam problem bo nie wiem jaka podloga pasowalaby do scian w kolorze beige czy giallo czy brown. :o Prosze o przeslanie mi zdjec z lazienka w takiej gamie kolorystycznej, jak nie na forum to na email( [email protected]). Z góry bardzo dziekuje. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jakubowa !!!

Ja też już na pewno wezmę euforie tylko jeszcze się zastanawiam nad drugim kolorem czy verde czy giallo ale do soboty podejmę decyzje . Jakie kolory ty robisz u siebie ? Może wrzucisz patre fotek jak już będziesz miała troszkę zrobione lub wyślesz na priv [email protected] pozdrawiam befka

witam po przerwie prace glazurnika idą jak burza.

przesłałam ci na maila zdjęcia naszej euforycznej :lol: łazieneczki. ja jestem bardzo zadowolona z efektu, chociaż prace jeszcze nie skończone. teraz zastanawiam się nad doborem fugi. może ktoś doradzi jaką dobrać do verde i beżu (mapei). jak umiesz to wklej je na stronę, bo ja jakoś nigdy nie pojęłam tej sztuki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do beżowych zdecydowałem się wybrać beżową fugę mapeja, choć jeszcze nie położona, więc o końcowym efekcie trudno mi pisać. W salonie widziałem białe i beżowe z kwiatkami brown i fugą Ceresit - jaśmin

 

Najgorsze, że trochę mi się zmieniło i zabrakło mi dwóch dekorów Brown kwiatek 1 ewentualnie 3 i nigdzie w Lublinie i chyba w całym województwie nie ma :-/

 

 

Ps.

 

Zdjęcia tak jak obiecałem wkleję, ale jeszcze trochę musimy wszystko podszykować :-)

 

witaj. Gdzie pytałes o dekory??? Mmi np w Gali powiedziano,ze sa ppppppproblemy z dostaniem tych plytek, a w niedużym saloniku na Rusałce pani zadzwoniła gdzies i powiedziala,że nie mma żadnych pproblemów. Może warto popytać jeszcze i Ci sprowadzą te dwa dekory. My mamy w zapasie ale beż...

 

takaja - moja lazienka jest w beżu z brązową podloga ale z innej kolekcji (chcialam jeszcze ciemniejszą). Moim zdaniem tak wygląda mniej mdło, ale to pewnie zalezy tez od rozmiarów łazienki i tego co w niej jeszcze jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

Jakubowa dzieki za zdjecia lazienki na maila wyglada super. Ja w koncu zamowilam beige na sciany + dekory kwiatowe i listwy natomiast na podloge giallo. we wtorek przywioza. Jak bede miala plytki to pojde wybrac fuge wezme na pewno z mapei tylko zastanawiam sie czy bezowa czy jasmin chociaz jasmin moze do bezu byc za jasny, ale wybiore na miejscu . pozdrowienia dla forumowiczow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

Jakubowa dzieki za zdjecia lazienki na maila wyglada super. Ja w koncu zamowilam beige na sciany + dekory kwiatowe i listwy natomiast na podloge giallo. we wtorek przywioza. Jak bede miala plytki to pojde wybrac fuge wezme na pewno z mapei tylko zastanawiam sie czy bezowa czy jasmin chociaz jasmin moze do bezu byc za jasny, ale wybiore na miejscu . pozdrowienia dla forumowiczow :lol:

u nas jest beż z mapeia. i wygląda nieźle, jak chcesz to mam fotki po zafugowaniu, bo już mamy wszystkie płytki na gotowo zrobione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

Jakubowa dzieki za zdjecia lazienki na maila wyglada super. Ja w koncu zamowilam beige na sciany + dekory kwiatowe i listwy natomiast na podloge giallo. we wtorek przywioza. Jak bede miala plytki to pojde wybrac fuge wezme na pewno z mapei tylko zastanawiam sie czy bezowa czy jasmin chociaz jasmin moze do bezu byc za jasny, ale wybiore na miejscu . pozdrowienia dla forumowiczow :lol:

u nas jest beż z mapeia. i wygląda nieźle, jak chcesz to mam fotki po zafugowaniu, bo już mamy wszystkie płytki na gotowo zrobione :D

 

WITAJ pewnie ze chce jezli mozesz wyslij na maila - ten co byl dalej aktualny , wielkie dzieki . a co do zielonych dekorów widziałam od ręki są w Castoramie do kupienia . Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

Jakubowa dzieki za zdjecia lazienki na maila wyglada super. Ja w koncu zamowilam beige na sciany + dekory kwiatowe i listwy natomiast na podloge giallo. we wtorek przywioza. Jak bede miala plytki to pojde wybrac fuge wezme na pewno z mapei tylko zastanawiam sie czy bezowa czy jasmin chociaz jasmin moze do bezu byc za jasny, ale wybiore na miejscu . pozdrowienia dla forumowiczow :lol:

u nas jest beż z mapeia. i wygląda nieźle, jak chcesz to mam fotki po zafugowaniu, bo już mamy wszystkie płytki na gotowo zrobione :D

 

WITAJ pewnie ze chce jezli mozesz wyslij na maila - ten co byl dalej aktualny , wielkie dzieki . a co do zielonych dekorów widziałam od ręki są w Castoramie do kupienia . Pozdrawiam :D

 

sprawdź skrzynkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia najpierw trzeba umiescic na jakims serwerze, np. zalozyc profil na fotosik.pl. Po wklejeniu tam zdjecia, kopiuje sie jego adres i wkleja w post na forum:) gotowe!

 

Chetnie tez zobacze Euforie, bo kolezanka planuje zakup.

w wolnej chwili trochę liznęłam fotosika, zobaczymy co z tego wyszło. zapraszam do naszej łazienki:

oto ścian z kibelkiem w trakcie kładzenia płytek:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e7cee3cda983f0c.html

oto ściana nad wanną w stanie nieskończonym:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6fd63900b6d1cf69.html

wanna po zafugowaniu:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d28e35bb917146eb.html

ściana umywalkowa na gotowo:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ec66334ee959da5.html

wnęka koło wanny:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a062c87da42f65b0.html

mam nadzieję że zadziała?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakubowa linki jak najbardziej działają, ale żeby od razu na stronie forum było widać zdjęcie to kopiuj adres obrazka z taką adnotacją - miniaturka na forum z mozliwościa powiększenia (albo jakoś tak;)). Jak załączasz zdjęcie na Fotosiku to pojawia sie na dole potem kilka różnych opcji, ta jest bodajże druga...

 

a w temacie - odważne zestawienie tego bezu z zielenią! czekam na efekt końcowy, bo na razie trudno ocenić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakubowa linki jak najbardziej działają, ale żeby od razu na stronie forum było widać zdjęcie to kopiuj adres obrazka z taką adnotacją - miniaturka na forum z mozliwościa powiększenia (albo jakoś tak;)). Jak załączasz zdjęcie na Fotosiku to pojawia sie na dole potem kilka różnych opcji, ta jest bodajże druga...

 

a w temacie - odważne zestawienie tego bezu z zielenią! czekam na efekt końcowy, bo na razie trudno ocenić

następnym razem spróbuję w ten sposób, a co do odwagi to w realu zieleń jest delikatniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...