Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CERSANIT: płytki, gres - jakość, serie, zdjęcia, inspiracje, opinie


Rezi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 289
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://foto.onet.pl/422on,jw6g0ly45b4g,u.html

 

aktualizacja zdjęć na dzień dzisiejszy wygląda to tak jest tam zdjęcie narożników przed zafugowaniem wanna mozaiką obłożona również przed zafugowaniem a z tym kominem może rzeczywiście można było zrobić inaczej ale chcieliśmy uniknąć szlifowania narożników z ciętych płytek z obu stron komina

luksfery zakończone będę drzewem w pionie i poziomie pralką też z blatem z drzewa z szufladą i półeczkę z drzewa z lewej strony obłożymy

podłogą będzie brązowa z brązową fugę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wybrałem do swojej łazienki płytki Sonata z Cersanitu. Treraz obmyślam jak to by je ładnie ułozyć, pomysłów jest troche ale nie wiem jak to będzie z rzeczywistości. Łazienka jest mała 4,6m2 tak więc nie chce za bardzo namieszac z kolorami ani z motywamy "kwiatowymi"

Tak więc mam prośbę ma może ktoś jakieś ciekawe pomysły a wszególności doświadczenie z tymi płytkami (fotki uwagi wszystko co, jak połączyć) . Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam i czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybrałem do swojej łazienki płytki Frida z Cersanitu. Treraz obmyślam jak to by je ładnie ułozyć, pomysłów jest troche ale nie wiem jak to będzie z rzeczywistości. Tak więc mam prośbę ma może ktoś jakieś ciekawe pomysły a wszególności doświadczenie z tymi płytkami (fotki uwagi wszystko co, jak połączyć) . Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam i czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam jestem strasznie niezdecydowana w wyborze łazienki - za 2 tygodnie przychodzi fachowiec aby położyć kafle do 2 łazienek - ale ja jeszcze nic nie wybrałam.

Pomocy czy ma ktoś może łazienkę z kafli Cersanit euforia? - jakoś najbardziej wpadły mi do oka - ale i tak nie jestem pewna czy to dobry wybór. Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam euforię beż z niebieskim i mogę powiedzieć że te płytki prezentują się wspaniale. Zdjęcia niestety nie oddają ich uroku bo płytki na zdjęciu wychodzą żółte a tak naprawdę są blado kremowe. Prezentowana łazienka jest jeszcze w trakcie wykonywania.

 

http://i42.tinypic.com/15wl0gn.jpg

 

http://i39.tinypic.com/10z74av.jpg

 

http://i42.tinypic.com/rsemah.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna łazienka.

W poniedziałek mam mieć projekt mojej euforii - całej kremowej, zobaczymy jak wyjdzie. Jak sobie pooglądałam już wykonane to jestem coraz bardziej na tak. Zresztą to jedyne kafelki, które mi wpadły w oko po tygodniu oglądania wszystkich firm i kolorów. Nie ukrywam że pewne mi się podobały ale cena za wysoka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie drugą łazienkę chcę mieć wesołą bo będzie najbardziej używana przez dzieci tylko już zupełnie nie wiem jakie płytki wybrać. Nie chcę już z motywem kwiatowym i musi być tańsza. Wstępnie zastanawiałam się nad płytkami Tubądzin FIESTA z katalogu Domino - kolor żółty połączony z pomarańczowym -ale nie jestem w 100% pewna i dalej przeglądam aranżacje i wiem coraz mniej.

Jak wszytko będę tak wybierać to się wykończę nerwowo i męża też.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

czesc, odkopałam ten watek bo wlasnie sama zamierzam kupic płytki scienne a moze i podlogowe tej formy o takim wlasnie wzorze.

Widze w katalogu, ze maja 7 kolorow podstawowych sciennych i 11 w kwiaty. Podlogowych maja 5 kolorow. Z tego co tu wyczytalam widze, ze niekoniecznie to co w katalogu jest dostepne na rynku. Jeszcze nie ogladalam plytek "na zywo" mam nadzieje, ze kolorem nie roznia sie zbytnio od fotografii.

Planuje Euforia Beige Kwiatek 1 na dwoch scianach a na podlodze Euforia Brown, widzialam u was te polaczenia i jak najbardziej pasuja do mojej lazienki.Mam pytanie do wszystkicj uzytkownikow z tego postu jak sie "sprawuja" te plytki? Widze, ze minelo juz troche od ich polozenia. Z gory dziekuje za odpwiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkuje juz!!?? 8 m-cy i nie ma zadnych zastrzezen. Dalej ladnie sie prezentują, nie "łapią" brudu, dobrze sie myją, nie zostawiają smug, nic sie z nimi nie dzieje, w przeciwienstwie np. do Opoczna i Tubądzina, gdzie kilka płytek nam juz popękało :(

W sumie z tych 3 firm, które mam w swoim domu, najlepiej ku mojemu zaskoczeniu wypada własnie Cersanit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...