Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Dom w rododendronach 6 " pancki i łukasia - KOMEN


Pancka

Recommended Posts

Serwus Gosiku!

ależ proszę Cię bardzo :D

 

" RICH - BAU - BUD" Z Żelczyny ( Wielkie Drogi ) pan.Rysiek 515 - 068 - 330

 

A dzienniczek wiem, zaniedbany - ale nie bardzo mam co pisać... nic wiele się nie dzieje - a wręcz staneliśmy z robotą..... pod koniec miesiąca wchodzą instalatorzy, tynkarze i wylewkarze - wtedy ruszę ponownie 8)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 505
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
wiecie, cieszę się ,ze powróciliście 8)

wolę mieć przechlapane niz być samotna :oops:

monia77 - my mieliśmy termin na marzec z pradem!! a tu , proszę!! ale fakt wystapilismy z wnioskiem o przyspieszenie bo w marcu to my chcemy się juz wprowadzać.

spróbujcie!

 

Kiedy :o :o :o

Nie mogę, co za tempo :roll:

tylko ja sie tak grzebię :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, cieszę się ,ze powróciliście 8)

wolę mieć przechlapane niz być samotna :oops:

monia77 - my mieliśmy termin na marzec z pradem!! a tu , proszę!! ale fakt wystapilismy z wnioskiem o przyspieszenie bo w marcu to my chcemy się juz wprowadzać.

spróbujcie!

 

z nami nie masz szans na samotność :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pancka! Od początku odwiedzam Twój dziennik, śledzę postępy na budowie i bardzo Ci kibicuję :D Też buduje rodo6 G2.Przeczytałam , że zawnioskowałaś do energetyki o przyspieszenie przyłącza, prosze powiedz czy jest na to jakiś specjalny formularz, do kogo konkretnie się zwróciłaś ? Pół roku czekam na przyłącz i nic :( Od sąsiadów prąd pożyczam, bo przecież ci monopoliści mają czas, żeby skrzynkę założyć :evil: Trzymam kciuki za Twoją budowe i życzę powodzenia w zmaganiach z wykańczaniem tego pieknego domku. Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...