Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Dom w rododendronach 6 " pancki i łukasia - KOMEN


Pancka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 505
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

haha ale się czepiasz szczegółów

Piatek miałem luźny w pracy

 

Ja, szczegółów, ha ha dobre :lol:

 

a kto napisał w rok 1600 postów he? :wink:

 

To wszystko przez Ciebie i nie w rok tylko w rok i 2,5 m-ca :lol:

 

i znowu wszystko na mnie - ja ci każę tu przesiadywać od rana do nocy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ale się czepiasz szczegółów

Piatek miałem luźny w pracy

 

Ja, szczegółów, ha ha dobre :lol:

 

a kto napisał w rok 1600 postów he? :wink:

 

To wszystko przez Ciebie i nie w rok tylko w rok i 2,5 m-ca :lol:

 

i znowu wszystko na mnie - ja ci każę tu przesiadywać od rana do nocy :wink:

 

Nie, Święty Mikołaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lwy to urodzeni królowie, aroganccy, niesympatycznie i nieustępliwi dają się poznać swoim wrogom od najgorszej strony, a rodzina musi przed nimi uciekać, gdy wpadną w zły humor. Często działają impulsywnie, niezależnie od konsekwencji, wymuszają swoje rozwiązania. Mówią prosto w nos, co o tobie myślą, nawet jak cię nie lubią. Potrafią być mili, ale nie bez powodu. Trudności w nawiązywaniu znajomości skutecznie ukrywają za szczerbatym uśmiechem - boją się dentysty. Jest raczej wierny i lojalny, chociaż lubi mieć babkę lub faceta na boku, często uczuciowy (czerwieni się) i wyrozumiały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oprócz zębów zgadza się. Dentysta to mój ulubiony lekarz.

 

to też:

Jest raczej wierny i lojalny, chociaż lubi mieć babkę lub faceta na boku

 

:o :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Romku, takich sekretów to ja nawet mężowi nie zdradzam :wink: a Ty myślisz, że na forum zacznę coś pisać. A tak wogóle to zawsze lepiej się dogadywałam z facetami niż z kobietami. Jak to kiedyś powiedział przyjaciel mojego męża "wiesz Monika ja to wolę się z tobą napić bo mi się z toba lepiej gada niż z Pawłem". Od tego czasu mamy zakaz przebywania sam na sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliźnięta lubią być dobrze poinformowane, często bywają posądzane o plotkarstwo, oraz nieumiejętność zachowania tajemnicy. Są niezwykle "humorzaste" i często popadają ze skrajności w skrajność- od euforii po rozpacz, od miłości do nienawiści. Mają kilka osobowości naraz, dlatego też są mało przewidywalne, nigdy nie wiadomo jak mogą się zachować. W miłości i związkach lubią częste zmiany i silne wrażenia. Są niestabilne uczuciowo, ponieważ ulegają łatwo nowym fascynacjom. Nie czują się dobrze, kiedy mówi się o uczuciach, nie lubią deklaracji ponieważ często nie mogą ich dotrzymać. Wolą luźne związki i układy. Często są niedyskretni. Są nerwowe i nadpobudliwe, co może je wpędzić w bezsenność i kłopoty z żołądkiem oraz sercem. Manipulowanie innymi, przychodzi im z łatwością, lubią intrygować. Monotonne życie może je doprowadzić nawet do choroby, łatwo je wyprowadzić z równowagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz coś lepszego o lwach:

 

Lew jest piątym znakiem zodiaku, jego patronem jest Słońce a trygonem Ogień. Mając takich patronów nic dziwnego że obdarzony jest dużym temperamentem, charyzmą, władczą postawą, wrodzoną godnością, wysokimi aspiracjami i odwagą. Fascynuje go wszystko co jest wielkie i szlachetne. Bardzo lubi być w środku zainteresowania, łatwo zdobywa sympatię innych ludzi, zazwyczaj ma dużo przyjaciół i znajomych, którzy docenią jego otwartość i życzliwość. Jest jednym z najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Pracowity, wytrzymały i konsekwentny w działaniu, obdarzony wieloma talentami. Bez względu na to co robi dąży do osiągnięcia władzy, sukcesu i prestiżu. Posiada osobisty magnetyzm i czar, który przyciąga płeć przeciwną, często zachowuje się jak " lew salonowy". W sposób impulsywny i bardzo emocjonalny okazuje swoje uczucia i zainteresowanie drugą osobą. Jeśli się zakocha to szaleńczo. Ale też wbrew pozorom jest ciepły, delikatny i łagodny. Jego mottem jest samorealizacja, energia, władza, prestiż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to jest dobre :lol:

 

 

Bliźnięta szybko się nudzą, chociaż lubią siedzieć u kosmetyczki i pitolić o farmazonach. Skrupulatne, szczególnie w liczeniu pensji małżonka/i. Łatwo nawiązują kontakty z płcią przeciwną. Mają masę przyjaciół, którzy lubią z nimi pójść na wódkę. Cholerycy - jeżeli nadepniesz im na odcisk zemszczą natychmiast wywołując burzę. Nie lubią dzieci, chociaż mają skłonności pedofilskie. Mają w szafie kolekcje beretów, niezależnie od płci lubią chodzić do kościoła i mają w nim swoje stałe miejsce. Są świetnymi harcerzami w młodości i oddają się swojej pracy, jeżeli są godziwie opłacani, w innym wypadku kradną spinacze. Baran, Bliźnięta i Lew to kumple od kieliszka, ale kiedy się rozśpiewają, Bliźnięta łatwo ich porzucają.

 

 

MĘŻCZYZNA BLIźNIęTA

Mężczyzna Bliźniak to fi**ek, grymasi, wiecznie niezadowolony, spuszcza spodnie na widok fajnej laski. Jeżeli zostanie sam w domu, bądź pewna, że zastaniesz go z przyjaciółką. Jeżeli wydaje pieniądze, to na duperele. Kobiet w zasadzie nie lubi, stąd jego szowinistyczne zapędy i brak szacunku dla matki. Zazwyczaj ma krzywe zęby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelce nie mają problemów z podrywem - mają świetny bajer, którego zazdroszczą mu inni faceci. Kiedy już złapie jedną babkę, chce następnej niezależnie od ewentualnej miłości. Nienasyceni w łóżku, nie lubią gdy puszcza się bąki pod kołdrą, chociaż same to robią. Łatwo wydaja osądy o innych i o dziwo rzadko się mylą. Często ulegają konfliktom z otoczeniem, w pracy lubią się kłócić o wszystko, w domu prawie o wszystko. Gdy znudzi mi się ciepełko rodzinne, chętnie wsiada w auto i odjeżdża w siną dal, niezależnie od płci. Świetnie bawią się ze Skorpionami, Baranami, Lwami i Wagami. Lwy świetnie sprawdzają się w łóżku Strzelca.

 

KOBIETA STRZELEC

Kobieta Strzelec flirtuje chętnie, ale nie licz na szybki numerek. Musisz poczekać do drugiej randki - ona nie jest ladacznicą. Jeżeli ją okłamiesz, możesz być pewny rewanżu, potrafi trwać w toksycznym związku latami. Uwielbia męczyć psychicznie partnera i siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...