Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Przy okazji, gdzie zaopatrywać się w materiał na więźbę?

 

Zamawiałam w tartaku w Chrząstawie Małej [GJS , bracia Galińscy, tel. 603882084]. Objechałam osobiście wszystkie tartaki tam w okolicy i Ci mnie najbardziej przekonali. Cieśla pochwalił, mówił, że nigdy nie było problemów z drzewem od nich. W poniedziałek mają mi przywieźć na budowę, wczoraj oglądałam na placu w tartaku - wygląda porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie

Czy może ktoś z szanownych Forumowiczów używa przydomowej oczyszczalni biologicznej? A może ktoś załatwiał formalności w Wiszni małej lub/i Trzebnicy? Od czego zacząć? jaka jest szansa odprowadzania oczyszczonej wody do przydrożnego rowu? (operat wodnoprawny, pozwolenie wodnoprawne?) Czy jest z tym sporo załatwiania? A jakiej firmy oczyszczalnie macie? Wiem, że POLIPLAST produkuje takie, ale czy są dobre? Bardzo prosze o komentarze i Waszą radę.

Mozliwe odpowiedzi na priv, mogę nawet podjechać i spokojnie pogadać....

Będe bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam

wumar/Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

buduje z deweloperem bliźniaka, jestem na etapie planowania wykończeniówki

szukam sprawdzonych namiarów na:

firmę w której można kupić wkład (raczej Jotul lub Supra - ale jak najtaniej) i zrobić obudowę kominka (pod DGP na które mamy już wykonawcę - łącznie z rekuperacją)

parkieciarza - deski i parkiet, materiał i montaż

kafelkarza - może być drogi byle robił pięknie :)

stolarza - drzwi wewnętrzne, nakładki na schody, parapety wewnętrzne

kuchnie z drewna - ale w dobrej cenie, bo już robiliśmy przymiarki i różnice idą w kilkanaście tysięcy :/

malarza - będzie kilkaset m2 do pomalowania :)

 

będę bardzo wdzięczny za podzielenie się wiedzą

 

pzdr

makalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna grupo, szukam dobrej firmy do zaprojektowania i zainstalowania instalacji do mechanicznej wymiany ciepła (rekuperatory). Próbowałem skorzystać z tutejszej wyszukiwarki żeby znaleźć ten temat bo sądzę że był poruszany, ale niestety chyba jestem za głupi bo nic nie znalazło :-/

Pomóżcie please i powiedzcie gdzie mam szukać bądź podajcie jakieś namiary.

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna grupo, szukam dobrej firmy do zaprojektowania i zainstalowania instalacji do mechanicznej wymiany ciepła (rekuperatory).

 

Projekt robiła nam firma Intelplast z ul. Robotniczej. Ze współpracy z projektantem jesteśmy jak najbardziej zadowoleni, teraz czekamy na wykonanie instalacji - na razie negocjujemy cenę i warunki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii szukających: szukam projektanta od gazu [sieć wewn. od skrzynki w płocie stawianej przez gazownie do domu] - takiego żeby załatwił kompleksowo z pozwoleniem na budowę włącznie.

 

claris - ja zleciłem to firmie ETKA w oławie

http://www.etka.pl/

właściciel dosyć sensowny, kasy nie zdziera a i czasowo jakoś się wyrabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuję chętnych na szambo - najlepiej na już :) i z takiej firmy http://www.walbud.com.pl/index.html

ale nie koniecznie takiej.

Wiadomości proszę słać na PW.

 

Zakończono poszukiwania z sukcesem :)

Edytowane przez Ryska
juz nieaktualne poszukiwania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Proszę o informację, ile trzeba zapłacić za m2 tynku zewnętrznego ( wapiennego) ?

Jeśli ktoś dysponuje namiarami na dobrą i nie drogą ekipę, to będę wdzięczna

Pozdrawiam

 

PS

Dzwoniłam do faceta od tynków i mi krzyknął 15 zł z gruntowaniem.

Natomiast jest inny problem. Facet powiedział, że na styropian nie kładzie się tynku wapienno-cemnetowego, tylko tynk strukturalny : akrylowy lub coś tam innego i najlepiej 2 do 2,5 mm.

 

Jeśli macie namiary na ekipę , to bardzo proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...