Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojego miejsca AiM


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cześć Prince! :D

 

faktycznie niezłe połacie tej kostki :wink:, ale zazdroszczę, że macie to już zrobione - ten kurz i błoto to żadna przyjemność :lol:

 

widzę, że pokój na poddaszu w moim ulubionym kolorze :)

i zielona podbitka też fajny pomysł, czekam na efekt końcowy!

 

pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej Jesieni! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
bardzo fajna łazienka, kafelki wygladaja super, a w porownaniu z brazowo - bezowym trendem jest wrecz perełką.

Gratulacje

 

Dziękuję bardzo. Fakt, iż łazienka nieco odbiega od wspomnianych trendów powoduje, że przez niektórych została uznana za: niemodną tudzież babciowatą. Ale to była opinia osób, którym w ogóle nie podobają się klimaty naszego domu, bo wolą wnętrze z katalogu Black Red White i bynajmniej się tym nie przejęłam. :wink:

Kiedyś będziemy robić też górną łazienkę. Póki co mam pomysł na biało-zieloną też z płytkami Tubądzina albo z białymi płytkami w kształcie cegiełek. Ale to za jakiś czas, więc nie wykluczone, że koncepcja się zmieni.

Ostatnio widziałam też u znajomych łazienkę całą wyłożoną płytkami-kamyczkami tj. mozaiką kamienną, co w połączeniu z ciekawym oświetleniem robiło niesamowite wrażenie, ale to niestety nie jest zabawa na naszą kieszeń. :roll:

 

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince t że dom wyglada coraz piękniej to wiadomo - wyśmienity gust Pani domu , ale PIES mnie powala za każdym razem. Bosko wygląda na tym leżaczku. A ząbki..... pierwsza klasa !!!!!!!!!!!!!! Psisko jest prześliczne, urocze, ba wyjątkowe!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

 

Edyta,

 

dziękuję bardzo. Ale... Jak to powiedziała ostatnio Babcia mojego Męża: "ładnie, to może będziecie mieć za pięć lat". :roll: Ale wyznacznikiem ładnego domu wg Babci są: firany i zasłony w każdym oknie, obrazki na ścianach (najlepiej wykonane haftem krzyżykowym - Babci "konik") i ogród z mnóstwem kwiatów. A u nas jak jest każdy widzi. :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince t że dom wyglada coraz piękniej to wiadomo - wyśmienity gust Pani domu , ale PIES mnie powala za każdym razem. Bosko wygląda na tym leżaczku. A ząbki..... pierwsza klasa !!!!!!!!!!!!!! Psisko jest prześliczne, urocze, ba wyjątkowe!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

 

Edyta,

 

dziękuję bardzo. Ale... Jak to powiedziała ostatnio Babcia mojego Męża: "ładnie, to może będziecie mieć za pięć lat". :roll: Ale wyznacznikiem ładnego domu wg Babci są: firany i zasłony w każdym oknie, obrazki na ścianach (najlepiej wykonane haftem krzyżykowym - Babci "konik") i ogród z mnóstwem kwiatów. A u nas jak jest każdy widzi. :lol:

 

Pozdrawiam

 

Ania ja nie moge sie smiać, bo rozumiesz świeża blizna ...ale brzuch mi skakał jak czyałam o Babci. Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 year później...

Witamy serdecznie,

bardzo podoba nam się Państwa podłoga w salonie. Wiemy, że są to kafle Emigresu, tylko który model? Znaleźliśmy w internecie sporo negatywnych opinii na temat tych płytek, m.in. że są krzywe i trudne do położenia. Czy faktycznie tak jest? Byliśmy zainteresowani również kaflami Woodentic, jednak cena Emigresu bardziej do nas przemawia... (udało na się je znaleźć po 46 zł/m2) :) A jak jest z utrzymaniem płytek Emigresu? Obawiamy się odrobinę tej wyczuwalnej struktury. Mogliby się Państwo wypowiedzieć na temat swoich płytek? Czy są one godne polecenia? Z góry bardzo dziękujemy za odpowiedź i mamy ogromną nadzieję że rozwieją Państwo nasze wszelkie wątpliwości :) pozdrawiamy Hania i Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...