Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojego miejsca AiM


Recommended Posts

Tak, to ten sam stwór. :lol: Zdjęcia i tak nie oddają aktualnego stanu, bo są z okresu świątecznego, a on rośnie z tygodnia na tydzień. :o Teraz jest jeszcze większy. Niestety jego wielkość nie idzie w parze z odwagą. Owszem na sarny, które czasami pasą się na sąsiednim polu to szczeka i nawet je próbuje gonić, ale gdy wczoraj przyszedł niewielki kundelek sąsiadów to stał bezruchu i nawet nie pisnął, a gdy tylko otworzyliśmy drzwi od razu wszedł do domu. A miał mnie bronić, gdy mąż będzie wyjeżdżał… 8)

nieźle :lol:

 

nic, tylko musisz go wysłać na szkolenie na dwa tygodnie :wink:

 

Jeszcze trochę poczekamy, może odwaga z czasem przyjdzie. :-?

Z resztą ja już wolę żeby był strachliwy, aniżeli miałby budzić strach dookoła. :wink:

 

A moze on jest z tych wrażliwych i delikatnych. Moj pies jest jeszcze inny - ma ADHD (wg mnie) - zachowuje sie jak szczeniak :wink: lata za motylkami, zbiera patyczkii rozbija sobie albo łapę, albo łeb !!!! Dziwny...ale i kochany. Prince Twoj to taki poduszkowiec.... przytulanka. Psy jak ludzie kazdy inny. Ale wyglada bosko !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Edyta,

 

Nasz pies też się chwilami zachowuje jakby miał ADHD. :roll:

Po prostu popada ze skrajności w skrajność. W jednej chwili jest właśnie taką przytulanką - włazi na kanapę i śpi mi na kolanach, a za moment biega i skacze jak szalony.

A już jego ulubiona zabawa to coś porwać (dzisiaj rano był to pędzel do makijażu) i uciekać ile wlezie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta,

 

Nasz pies też się chwilami zachowuje jakby miał ADHD. :roll:

Po prostu popada ze skrajności w skrajność. W jednej chwili jest właśnie taką przytulanką - włazi na kanapę i śpi mi na kolanach, a za moment biega i skacze jak szalony.

A już jego ulubiona zabawa to coś porwać (dzisiaj rano był to pędzel do makijażu) i uciekać ile wlezie. :lol:

 

Hahahaha.... a co Kochana myślisz że tylko kobitki się malują...a tu psina też chciała sobie co nieco poparwić. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

Dziękuję za możliwość odwiedzenia tak sympatycznego domku :D Bardzo podoba mi się u Ciebie. Podziwiam tempo w jakim powstał dom i udała się przeprowadzka :D :D :D

Bardzo lubię tak bezpretensjonalne wnętrza, mam nadzieję, że ta sztuka uda mi się w moim domku :wink:

Jestem zachwycona lampą jaką wypatrzyłam w Twoim salonie, czy to cudo jest dostępne w sklepie czy też to unikat? Gdyby był to świeży nabytek to będę wdzięczna za namiary :D

Pies jest cudny, jak ma na imię? Widzę, że jak tylko zaczął robić się duuuuuży to znacząco zmienił się metraż. Teraz zarówno w domu jak i na zewnątrz może się nabiegać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renka,

 

Cieszę się, że nasz domek przypadł Ci do gustu. Wiele jeszcze brakuje, ale mieszka się sympatycznie.

 

Co do lampy, to muszę Cię zmartwić, gdyż jest spadek po cioci, a gdzie ona to kupiła to nie mam pojęcia. :roll:

Nasz pies wabi się Kofi (imię zaczerpnięte od „psiego bohatera” filmu Amores Perros) i jest niezwykle zadowolony z przestrzeni, która go otacza. Szczególnie do gustu przypadły mu sarny :wink: , które pasa się często na polu sąsiadującym z działką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu :)

Dziękuję za miłe odwiedziny w moich progach. Pozwoliłam sobie przeczytać cały Wasz dziennik budowy - jestem pod ogromnym wrażeniem :D Tempo macie niesamowite. Gratuluję wyboru projektu domku - jest uroczy (ja gustuję w takich bryłach po prostu). Wasza okolica też mnie zachwyciła - zwłaszcza ta woda, w której z pewnością pływa mnóstwo ryb (wędkarstwo to moje hobby :lol: ). Ale to już tak chyba jest, że człowiek mieszka w górach i podoba mu się na nizinach - i na odwrót :)

Pozdrawiam - będę zaglądać.

Iwona

 

PS. Jeśli to możliwe, to byłabym wdzięczna za podanie informacji na PW o kosztach Waszej budowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu :)

Dziękuję za miłe odwiedziny w moich progach. Pozwoliłam sobie przeczytać cały Wasz dziennik budowy - jestem pod ogromnym wrażeniem :D Tempo macie niesamowite. Gratuluję wyboru projektu domku - jest uroczy (ja gustuję w takich bryłach po prostu). Wasza okolica też mnie zachwyciła - zwłaszcza ta woda, w której z pewnością pływa mnóstwo ryb (wędkarstwo to moje hobby :lol: ). Ale to już tak chyba jest, że człowiek mieszka w górach i podoba mu się na nizinach - i na odwrót :)

Pozdrawiam - będę zaglądać.

Iwona

 

PS. Jeśli to możliwe, to byłabym wdzięczna za podanie informacji na PW o kosztach Waszej budowy :)

 

Iwona,

 

Nasza okolica owszem ładna, Warta, dużo zieleni, park krajobrazowy tuż obok, piękne dęby rogalińskie kilka kilometrów dalej, ale to wszystko nie umywa się do górskich krajobrazów. :( Niestety ostatnio coraz rzadziej bywam w górach i nie mogę tego przeboleć.

Ryb jest ponoć sporo, z resztą za każdym razem gdy idziemy na spacer to spotykamy jakiś wędkarzy. Niestety ani ja, ani mój mąż nie pasjonujemy się wędkarstwem, choć mój małżonek „odgraża się”, że zacznie. :wink: Ja jestem chyba zbyt dużym śpiochem i mam za mało cierpliwości, by złapać takiego bakcyla. :-? Chociaż na grzybobranie potrafię się zerwać skoro świt i dreptać po lesie godzinami. :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania.... byle do wiosny!!!!!!! Aż krzyknę za Tobą!!!

 

Oj, Edyta, coś ta wiosna w tym roku strasznie się ociąga. :roll: Może sobie pomyślała, że skoro Wielkanoc jest tak późno, to jej też nie będzie się śpieszyć. :wink:

 

No właśnie, ja chcę żeby już była wiosna i Święta. :) A tu do Wielkanocy jeszcze prawie 2 miesiące. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczne masz dodatki w kuchni!

I piesek tez pieknie rosnie! Pozdrawiam!

 

Dodatki, to w głównej mierze zasługa mojej mamy, która wszędzie teraz poszukuje wiatrakowych klimatów. :)

 

A piesek rzeczywiście rośnie w zabójczym tempie, ale przy Waszym przepięknym wielkoludzie nasza psina to mikrusek. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wiosna w Waszych okolicach? Błotko jest?

 

Oj, błotko jest i to jakie. :o Na działce najgorzej jest w miejscach, gdzie był ściągnięty humus, a nowa ziemia nie została jeszcze nawieziona. W piątek musiałam zaangażować sąsiada, żeby pomógł mi samochodem wyjechać z błota, bo męża akurat nie było, a ja sierotka się „zaryłam”. :oops: :lol: Jedynie pies jest zadowolony ze swoich kąpieli błotnych. :roll:

Pozbyliśmy się już blaszaka i działkowego WC, więc można zacząć ogarniać działkę i czekamy tylko na zwot VAT-u ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
podoba mi sie twój gust, mnie tez dawne czasy inspirują. Czekam na dalsze zdjęcia.

 

Dziękuję bardzo i cieszę się, że jest ktoś, kto czuje podobne klimaty. :D

 

Póki co skupiam się na urządzaniu salonu i kuchni. Reszta pomieszczeń wciąż czeka i jak na razie mamy tam raczej przypadkowe meble. Mam nadzieję, że z czasem uda nam się wszystko urządzić bardziej stylowo. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

..........@..@..@........@...@...@

........@............@....@.................@

........@.......(\(\....@...../)/)........@

..........@.....(=':')........(':'=).........@

............@...(..(")(")..(")(")..)...@

................@.....................@

....................@.............@

............... .........@.....@

.............................@

Moc prezentów od zajączka

co koszyczek trzyma w rączkach

Wielu wrażeń, mokrej głowy

w poniedziałek dyngusowy.

Życzę jaja święconego

i wszystkiego najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...