Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojego miejsca AiM


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Prince,

 

położyłeś już ten gres podobny do drewna? Bardzo interesuje mnie jak to wygląda. Płytki są fajne i też szukam czegoś w ten deseń :D Wrzuć zdjęcia jak podłoga już leży.

 

pozdr

 

Ekipa od wykończeniówki przychodzi pod koniec września, więc na zdjęcia podłogi trzeba jeszcze trochę poczekać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obejrzałam wasz dziennik i jestem pełna podziwu, że tak szybko idzie budowa. Domek jest super.

My też budujemy MM tylko że z tarasem i garażem. Układ pomieszczeń w środku w sumie mamy ten sam bo Wy macie lustrzane odbicie a myśmy zamienili miejscami kuchnię i gabinet tak że taras mamy od strony gabinetu. Trochę żeśmy jeszcze pokombinowali ze zmianami ale jesteśmy zadowoleni.

We wrześniu mają nam skończyć fundamenty a ciąg dalszy wiosną. Muszę rozejrzeć się za kredytem żeby w przyszłym roku ruszyć "z kopyta".

 

Pozdrawiam, trzymam kciuki i i będę zaglądać jak Wam idzie wykończeniówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra uzbrajam się w cierpliwość i czekam. Ciekawa jestem jaki będzie efekt :-)[/img]

 

Prince to już masz 2 uzbrojone i czekające "granatki". Ja też z niecierpliwością czekam na efekty. Buziaki

 

Dziewczyny,

 

Skoro Wy jesteście „uzbrojone granatki”, to nie wiem jak określić mój stan zniecierpliwienia. :wink: Czekam i czekam, i nie mogę się doczekać, aż wreszcie zacznie się wykończeniówka… :p

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania jaka ślicznota pojawiła się w Twojej rodzince. Boszzz... co za słodycz. Jaki boski, jakie łapki , pyszczek. O matko... zazdraszczam Ci tej maskoteczki.

 

e.

 

Edyta,

 

Jak sama dobrze wiesz ta maskotka przemieni się z czasem w całkiem spore psisko. :roll: Z resztą już teraz chce czasem rządzić w domu i pokazuje, że do psów kanapowych to należeć nie będzie :lol:

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edyta,

 

Jak sama dobrze wiesz ta maskotka przemieni się z czasem w całkiem spore psisko. :roll: Z resztą już teraz chce czasem rządzić w domu i pokazuje, że do psów kanapowych to należeć nie będzie :lol:

 

A.

 

Oj spory to będzie. I całe szczęście ze nie kanapowy .... nie ma to jak wyrazisty pies w domu. Gratuluje wyboru!!!! Wklejaj foty tej ślicznoty ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okiennice będą, ale w przyszłości… :( Póki co mamy pilniejsze wydatki.

 

Co do zlewu, to wypatrzyłam go w aranżacjach angielskich kuchni i jak zobaczyłam nie było mowy o innym. Tak długo marudziłam mężowi, aż w końcu się zgodził, aczkolwiek nadal uważa, że to szaleństwo. :lol: Po poszukiwaniach znalazłam taki w polskim sklepie, ale jego polska cena mnie powaliła – 2700 zł. A to był najtańszy. Przerzuciłam się więc na angielskie sklepy internetowe, a tam ogromny wybór tego typu zlewozmywaków i ku mojemu zaskoczeniu ceny było znacznie niższe. Pozostało więc poszukać kogoś, kto jeździ z Anglii samochodem i tak „znajomy znajomego” się znalazł i właśnie dzisiaj zlew ma do nas dotrzeć.

 

A jeżeli chodzi o kuchnię, to najprawdopodobniej będzie Fagerland (taka sosnowa) z IKEI. Marzyło mi się coś innego, ale koszty „mojego marzenia” przerosły nasze dzisiejsze możliwości finansowe . :wink:

Pozdrawiam

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo podoba mi się podłoga. No i zgadzam się z majstrem od kładzenia..... efekt bomba.

A ile taka przyjemnośc na podłogę kosztuje??? Może bym ściągnęła z ciebie ten pomysł z płytkami.

Napisz mi prosze kochaniutka jaka nazwa tego cuda i gdzie to znalazłaś.

Drzwi też superowe, ale gdzie mi jeszcze do takich zakupów.... :)

Nie dziwię ci się, że się niecierpliwisz. Przecież w końcu to najprzyjemniejszy moment budowy - przynajmniej dla kobitek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile taka przyjemnośc na podłogę kosztuje??? Może bym ściągnęła z ciebie ten pomysł z płytkami.

Napisz mi prosze kochaniutka jaka nazwa tego cuda i gdzie to znalazłaś.

 

Są to płytki hiszpańskie Emigres z serii Maderas, cena 66 zł za m2 (po rabacie 60 zł :lol: ).

Kupione w salonie Ibero w Poznaniu, ale wiem że salony mają nie tylko w Poznaniu.

Tutaj adresy sklepów: http://www.domus.pl/?data=domus-locale&do=list&id=0000000000000&range=0000

 

 

A tu strona producenta płytek:

http://www.emigres.es/html/producto_3.html

 

Nasz kolor to MDE 510:

 

http://domus.pl/?data=domus-elem&do=read&id=1207503229753&range=0000

 

Ale są też inne kolory:

 

http://domus.pl/?data=domus-elem&do=read&id=1067047316584&range=0000

http://domus.pl/?data=domus-elem&do=read&id=1067044262026&range=0000

http://domus.pl/?data=domus-elem&do=read&id=1067042120567&range=0000

 

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zlewu, to wypatrzyłam go w aranżacjach angielskich kuchni i jak zobaczyłam nie było mowy o innym. Tak długo marudziłam mężowi, aż w końcu się zgodził, aczkolwiek nadal uważa, że to szaleństwo. :lol: Po poszukiwaniach znalazłam taki w polskim sklepie, ale jego polska cena mnie powaliła – 2700 zł. A to był najtańszy. Przerzuciłam się więc na angielskie sklepy internetowe, a tam ogromny wybór tego typu zlewozmywaków i ku mojemu zaskoczeniu ceny było znacznie niższe. Pozostało więc poszukać kogoś, kto jeździ z Anglii samochodem i tak „znajomy znajomego” się znalazł i właśnie dzisiaj zlew ma do nas dotrzeć.

widziałam w ikei podobne zlewy, nie podobały Ci się? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam w ikei podobne zlewy, nie podobały Ci się? :lol:

 

Ten w IKEI owszem na pierwszy rzut oka jest podobny i wygląda prawie jak ten „mój”, ale jak wiadomo „prawie” robi dużą różnicę. Niby w tym samym stylu, niby ceramiczny, ale jednak nie o to mi chodziło, a poza tym materiał z jakiego był wykonany nie zrobił zbyt dobrego wrażenia na inżynierskim oku mojego męża :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...