Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojego miejsca AiM


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Prince gartuluję realizacji Mojego miejsca. Tak z ciekawości spytam o schody (które podobaja mi się): robiła je jakaś lokalna firma? Mogą zrobić je powiedzmy w Lubelskim? Ile kosztowały?

Pozdrawiam Robert

 

Schody są z jesionu, kosztowały 8 tys. (materiał + robocizna). Zrobione są przez lokalnego stolarza (ze Swarzędza pod Poznaniem), więc obawiam się, że w Lubelskim nie da rady. :(

 

bardzo ładne schody :roll:

kuchnia też w moim typie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo ładnie będzie :D

 

Też tak myślę.

 

A wracając do tematu okapu, to znalazłam jeszcze coś takiego:

 

http://www.akant.poznan.pl/pliki/okapy_retro/falmec/ginevra_bost-1.jpg

 

Ale i tak mój trud jest całkowicie próżny, ponieważ mój mąż stwierdził, że ten Teka jest zbyt nowoczesny :roll: , a ten Falmec (powyżej) wygląda jak zamknięta maszyna do szycia :o (w takiej specjalnej walizce do przechowywania). A moja siostra jeszcze go poparła w tych opiniach. Jedyny do przyjęcia wizualnie jest Smeg, ale ten z kolei ma cenę nie do zaakceptowania (przynajmniej dla nas, na tę chwilę). :(

 

A ja już byłam na 99% przekonana do czarnego okapu.

 

Oczywiście sprawa nie jest jeszcze przesądzona. Może jak się nam uda gdzieś zobaczyć „na żywo” te okapy, to jakoś męża przekonam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o piękny ten Falmec!:D

 

urabiaj Chłopa urabiaj! :wink:

znajdź - zawieź - pokaż - jak zobaczy wymięknie! :lol:

powodzenia! :)

 

Problem w tym, że ten okap został już wycofany ze sprzedaży w Polsce i nie ma go gdzie zobaczyć. :( Można go zamówić indywidualnie i wtedy ściągają w ciągu miesiąca z Włoch.

Tak więc pozostają mi tylko zdjęcia, aby przekonać męża. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dopiero dzisiaj trafilam do Waszego dziennika i jestem mile zaskoczona, domek macie urzadzony bardzo ladnie!!!

Co do uchwytow to my rowniez kupilismy w ikei, bo poszukiwalam czarne i to w dodatku matowe, a takie tylko ikea robi. Piec, plyte, zlew i okap mam czarny.

Co do okapu to zalezalo mi na 90, bo na tej scianie wisi tylko okap i z 60 byloby za pusto. Spojrz sobie do mojego dziennika, moj okap to whirpool i kosztowal tylko 770 zl. Pisze tylko, bo tez dlugo szukalam,a zalezalo mi na niskiej cenie. Ja w sumie okapy mialam 4, 3 pierwsze po przymierzeniu odsprzedalam, a dopiero 4 pasowal i mi sie podobal. Pracuje w branzy, wiec ze sprzedaza klientowi nie bylo problemu, a wszystkie byly sprowadzane na zamowieniu czyli kupowalam kota w worku i dlatego nie moglam ucelowac w ten wlasciwy. Co do okapu z ramka drewniana do malowania to u mnie do czarnego agd wygladal fatalnie. Pozdrawiam i czekam na kolejne fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dopiero dzisiaj trafilam do Waszego dziennika i jestem mile zaskoczona, domek macie urzadzony bardzo ladnie!!!

Co do uchwytow to my rowniez kupilismy w ikei, bo poszukiwalam czarne i to w dodatku matowe, a takie tylko ikea robi. Piec, plyte, zlew i okap mam czarny.

Co do okapu to zalezalo mi na 90, bo na tej scianie wisi tylko okap i z 60 byloby za pusto. Spojrz sobie do mojego dziennika, moj okap to whirpool i kosztowal tylko 770 zl. Pisze tylko, bo tez dlugo szukalam,a zalezalo mi na niskiej cenie. Ja w sumie okapy mialam 4, 3 pierwsze po przymierzeniu odsprzedalam, a dopiero 4 pasowal i mi sie podobal. Pracuje w branzy, wiec ze sprzedaza klientowi nie bylo problemu, a wszystkie byly sprowadzane na zamowieniu czyli kupowalam kota w worku i dlatego nie moglam ucelowac w ten wlasciwy. Co do okapu z ramka drewniana do malowania to u mnie do czarnego agd wygladal fatalnie. Pozdrawiam i czekam na kolejne fotki.

 

Określenie naszego domu mianem „urządzony” to duża przesada. :wink: Mam nadzieję, że z czasem tak rzeczywiście będzie, bo niestety póki co wiele brakuje. :-?

Ale dziękuję za miłe słowa. :)

 

A do do okapu, to mąż coraz bardziej się przekonuje do tego czarnego Falmec, już nie mówi, że dziwny i podobny do maszyny do szycia, ale określa go słowem „oryginalny”

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie skupilam na Twoim domku, ze nie napisalam nic o psiaku, a straszna ze mnie psiara. Piesek jest cudny, poprosze aktualne fotki. No i jak radzisz sobie z porzadkami majac takie futro w domku :p , bo u mnie ciagle jest pelno piachu na plytkach :roll: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie skupilam na Twoim domku, ze nie napisalam nic o psiaku, a straszna ze mnie psiara. Piesek jest cudny, poprosze aktualne fotki. No i jak radzisz sobie z porzadkami majac takie futro w domku :p , bo u mnie ciagle jest pelno piachu na plytkach :roll: .

 

Właśnie po części ze względu na psa, nie mamy w salonie drewnianej podłogi tylko płytki, a w innych pomieszczeniach żadnej wykładziny dywanowej itp. :-? Piach rzeczywiście jest uciążliwy, zwłaszcza że otoczenie domu to u nas wciąż pobojowisko piachowo-gliniane. :( Częste zamiatanie to jedyny sposób. Tylko z zamiataniem mamy ten problem, że miotła i mop to „ulubieni wrogowie” naszego psa , z którymi nieustannie walczy i podczas zamiatania/wycierania pies musi być odizolowany. :D

Psiak jest jeszcze młody i dopiero zmienia sierść na długą „dorosłą”, więc z tym jeszcze nie mamy większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kredens prezentuje się rewelacyjnie! :D świetnie komponuje się ze ścianą :)

odnawialiście go jakoś, czy był w takim dobrym stanie?

 

kącik kawowy też świetnie wpisuje się w klimat! :D

 

a 13 trochę Wam zazdroszczę (u nas 18 ) - to mój ulubiony numer porządkowy :wink:

 

Kredens nie był odnawiany, po prostu był w takim stanie. Do tego jest jeszcze duży okrągły rozkładany stół – niestety jego blat wymaga renowacji, ale póki co mamy pilniejsze wydatki, więc po prostu jest przykrywany obrusem. :wink:

 

Kącik kawowy jest tymczasowy, bo docelowo przy barku mają być stołki barowe, a kanapa ma być taka z tych kwiecistych (jak u Ciebie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://77.252.132.194/guzmania/Inne/swieta1.jpg

Niech te święta Bożego Narodzenia

przyniosą nam wiele radości,

Niech uśmiech zagości w domach,

Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy,

a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach,

Niech samotność odejdzie w niepamięć,

Niech zima otula nas białym puchem,

jak ciepły koc przy kominku,

Niech bieluteńkie gwiazdeczki

skrzypią wesoło pod naszymi butami

na wieczornym spacerze.

Niech dobry Bóg namaluje

szczęście na naszych twarzach,

Niech miłość dotyka nas delikatnie,

lecz bez ustanku,

Niech marzenia płyną wysoko w górę

i spełniają się...

 

życzą Guzmanii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...