Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MAXIMA - dom rodzinki P. - KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 136
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiatam, gratuluje rozpoczecia budowy! Chcialam zapytac o projekt a w zasadzie o zmiany. Na jakie zmiany zgadza sie Atrium? Bo wprowadziliscie ich bardzo duzo, jak to wyglada? Czy trzeba za te zmiany zaplacic Atrium? Banalne pytania, ale dopiero sie zabieram za myslenie o budowie :)

Pozdrawiam

Ewa

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik74058.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Oj wnetrza to pewnie ni tak szybko hihihihi choc na dole juz scianki stoja Budowlancy mnie nie lubia bo non stop kaze im cos zrobic innego , dorobic, podniesc

Jak da rade to porobie zdjecia wnetrzu ale my mamy malo powierzchni otawrtych bo ja uczulona na wiatr i wszelkiego rodzaju przeciagi jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Kasiakp odzywam się , bo umówiłysmy się ,że podeślę ci namiary na tą umywalkę, którą widziałaś w moim dzienniku. Tak więc umywalka została kupiona we Włoszech ale sa też podobne w Polsce na allegro. Sprzedaje je użytkownik o nazie "elazienki" - cena to około 760 zł - nie jest taka droga, w sumie to wygląda na droższa. Ja oczywiście jestem na nią napalona i na pewno kupię je do łazienki na górę.... na dół upatrzyłam sobie inną... a jaką to zapraszam do mojego dziennika.

Pozdrawiam lubiniankę

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...