Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wind, święta racja. Ja osobiście dzisiaj całkowicie pozbyłem się złudzeń. Na dniach leci do sądu pozew a Pan A.SZ niech nadal żyje złudzeniami, że przyjdzie wybawca i będzie płacił jego długi. Wg mojej wiedzy na dzień dzisiejszy nie ma żadnego tajemniczego inwestora. Prawda jest gorzka a rzeczywistość brutalna. Wszystkim Wam i sobie życzę pozytywnego finału ale chyba dopiero po zlicytowaniu majątku Abatexu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 340
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hm... śmieszą mnie gnojki co to mówią żeby abateksu nie pogrążać bo każdy może mieć problemy... itd, itp.. .Wszystkich takich zapraszam do wpłat na moje konto nr 999999999 :yes: Ja nie zamierzam odpuścić ni 1 zł X 2 zadatku + odsetki + koszty sądowe+ koszty firmy + koszty adwokata+ inne .... Sprawa w toku... I niech mi nikt gnoja nie usprawiedliwia że taki święty. On ścierwo wiedział jak wziąć kasę? Niech oddaje co mu "daliśmy w kredycie"..... A czy ta firma będzie istnieć ja mam to w dupie i osobiście chciałbym żeby ją szlag trafił, a właściciela zlicytowano wraz z aktywami i tyle gnoja .....

 

Święte słowa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali to gnojki z abatexu uspokojali itp, itd ......... Ktoś się chce założyć????......:yes:

 

Pewnie tak. Wyobrźcie sobie byłam na spotkaniu w czwartek (21-07-2011 r.) zostałam zaproszona na omówienie nowego harmonogramu prac ale jak zwykle niczego mi nie przedstawiono więc chyba nie ma co sie oszukiwać i trzeba iść do sądu ja musze jeszcze poczekac bo realizację mam na 16-08-2011 r. pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie chyba nic innego nam nie pozostało jak tylko skierować sprawy do sądu z tego co wiem z wiarygodnego źródła wczoraj nowy inewstor, który miał wpompowac gotówkę w tą firmę wycofał się - rozmowy zostały zerwane więc nie ma na co czekac. Ps Chyba straciliśmy juz wszystko - pieniądze będzie bardzo cięzko odzyskac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lada 7, skąd masz te informacje? Rozmawiałaś z włascicielem, czy z człowiekiem z tax care? Ja też jestem przyszłą niedoszłą klientką i walczę o zwrot kasy. U nas termin minął w maju...

 

Rozmawiałem z przedstawicielem nowego inwestora wczoraj, a po tej wiadomości była przeprowadzona rozmowa telefoniczna z włascicielem ABATEX-u , który jak zwykle zapewniał, że rozmowy trwają i że jeszcze wszystko sie wyjaśni. po czym po godz. 22.00 dostalismy jeszcze sms-a od przedstawiciela inwestora że potwierdza, iż rozmowy zostały zerwane. A dzisiaj od godz. 7.50 próbuje dodzwonić sie do człowieka z TAX CARE dzwoniłem już 7 razy i nie odbiera. Czy jeszcze mam coś wyjaśnić czy jeszcze macie jakieś złudzenia - bo ja nie. Nie wiem kto tu kłamie ale wydaje mi sie że właściciel ABATEX-u mija się z prawdą. Może spotkamy się wszyscy (poszkodowani) i ustalimy cos w tej sprawie - jeżeli macie jakieś propozycje (pomysły) prosze o kontakt na prywata pocztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: Abatex dostał dofinansowanie 1,47 mln (data zawarcia umowy na dofinansowanie 22.09.2009 - dane z internetu).

Mnie interesuje co to jest firma Abatex 2 zajmująca się również oknami. Siedziba... Wierzbowa 20 Łódź, zarządzający: Maciej Szewczyk. Czyżby pan A. Szewczyk korzystał z drugiego imienia? - bo tak ma na drugie. Czy może wszystko co zostało z Abatexu przeszło albo przechodzi na własność Abatexu 2, żeby nie było z czego oddać nam naszych pieniędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Byliśmy dziś w Abatexie w celu ''przypomnienia się''. Potwierdzam, że faktycznie był kontrahent,ale nie doszło do skutku podpisanie umowy. W przyszłym tygodniu mają być rozmowy z innym, miejmy nadzieję, że z lepszym skutkiem.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś inne dodatkowe informacje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie coś lepiej o salamander bo jeste w trakcie negocjacji cen tylko w innej firmie. czy salamander to dobry profil?

 

Podobno jest to profil klasy „A” cechuje się super bielą w kolorze ma to marne znaczenie. Do tej pory byłem przekonany, że jest produkowany w Niemczech ale w ostatniej rozmowie z handlowcem wyszło ze robią go też w Brugmannie w Polsce.

Moim zdaniem najważniejsza jest, jaka fabryka go składa – jaką stal dają do środka, okucia, szyby, jakie grubość zgrzewu. Wszytko to wpływa na jakoś okna – sam profil to tylko element okna jak większość ma 5 lat gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...