Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

michalmichal... Masz świętą rację!!! Powodzenia Ci życzę.

Jeśli chodzi o 15 pracowników na produkcji...to i racja. Tam pracują od lat rodzinka i pociotki.Ludzie których się nie zwalnia. Ale w ostatnie miesiące nawet produkcja nie idzie bo nie ma na profile, okucia czy szyby.W maju umów było podpisanych na 350 tyś zł a zrobiono 3 okna. To ŻENADA.

 

 

A co z umowami które były podpisane w grudniu 2010 oraz tymi od stycznia do maja? Bo rozumiem ze te o ktorych mówisz to są tylko z maja tak? Dużo ich jest? niej więcej ile osób jest zrobionych w balona jak my?

Edytowane przez cysiekhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 340
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Orientujecie sie czy Abatex jeszcze działa? Próbuję się dodzwonić pod numery podane na stronie i nikt nie odbiera – czyżby to już definitywny „THE END” i tuż za linią produkcyjną przestał działać salon i biuro.

 

Tez próbwałam i nic z tego. Nikt nie podnosi, wygląda na to ze chyba The End:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez próbwałam i nic z tego. Nikt nie podnosi, wygląda na to ze chyba The End:mad:

 

Zakończenie działalności Spółki nie jest takie proste, jak większości się zapewne wydaje - tu nie wystarczy wyłączyć telefon, swiatła i zamknąć drzwi. Dzisiaj podano informację o upadłości innego producenta: toruńskiego Adpolu. Ale mimo, że Sąd ogłosił już tamtą upadłość, to Spółka nadal produkuje i będzie produkować okna. Więc tym bardziej w przypadku spółki, która nawet takiego wniosku nie zgłosiła, należałoby zachować nieco większą wstrzemięźliwość w ogłaszaniu the endu... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie działalności Spółki nie jest takie proste, jak większości się zapewne wydaje - tu nie wystarczy wyłączyć telefon, swiatła i zamknąć drzwi. Dzisiaj podano informację o upadłości innego producenta: toruńskiego Adpolu. Ale mimo, że Sąd ogłosił już tamtą upadłość, to Spółka nadal produkuje i będzie produkować okna. Więc tym bardziej w przypadku spółki, która nawet takiego wniosku nie zgłosiła, należałoby zachować nieco większą wstrzemięźliwość w ogłaszaniu the endu... pzdr

 

Wstrzemięźliwość!? na to w tej sytuacji stać tylko jedną osobą – właściciela Abatexu.

Co ma zrobić klient, który nie ma żadnych informacji a telefony firmowe nie odbierają?

A wystarczyłoby zwykłe zachowanie biznesowe: jedna osoba odbierająca telefon o przekazująca informacje typu: trwają negocjacje i nie przewidujemy wcześniejszego zakończenia niż na za 2 miesiące skontaktujemy się z Panem w dniu… .

Widz, że Pan Andrzej chce zjeść ciastko i mieć ciastko i to się na 100% nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych ;) prycza ;) zimne jadło ;) ale jeśli to co o sobie opowiadają, co potrafią, się sprawdzi, to zapewne narzekać nie powinni

Ale póki co zgłaszają się same darmozjady ;) co wiele chcą ale niewiele potrafią zaofiarować w zamian

Przypomniała mi się historia jak szukałem pracownika do montażu okien. Przyszedł taki jeden, naopowiadał ile to lat w Niemczech okna wstawiał, ile to chce zarabiać, przystał na moja propozycję okresu próbnego i.... pierwszego dnia nie potrafił wyjąć skrzydła z ramy, ok, może w Niemczech jakieś inne zawiasy stosują ale jak nie potrafił wiertła SDS do wiertarki założyć tego samego dnia wyleciał na zbity pysk.

Czego ta już się teraz nie nasłuchałem, że robił obrotu ponad 200 tyś w miesięcznie, że miał służbowy samochód, że komórkę, że wakacje w nagrodę na Karaibach.. gadać każdy potrafi tylko jakoś chętnych do roboty tak naprawdę nie ma i nie chcą udowodnić, że naprawdę są tacy jak mówią.

Edytowane przez jareko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych ;) prycza ;) zimne jadło ;) ale jeśli to co o sobie opowiadają, co potrafią, się sprawdzi, to zapewne narzekać nie powinni

Ale póki co zgłaszają się same darmozjady ;) co wiele chcą ale niewiele potrafią zaofiarować w zamian

Przypomniała mi się historia jak szukałem pracownika do montażu okien. Przyszedł taki jeden, naopowiadał ile to lat w Niemczech okna wstawiał, ile to chce zarabiać, przystał na moja propozycję okresu próbnego i.... pierwszego dnia nie potrafił wyjąć skrzydła z ramy, ok, może w Niemczech jakieś inne zawiasy stosują ale jak nie potrafił wiertła SDS do wiertarki założyć tego samego dnia wyleciał na zbity pysk.

Czego ta już się teraz nie nasłuchałem, że robił obrotu ponad 200 tyś w miesięcznie, że miał służbowy samochód, że komórkę, że wakacje w nagrodę na Karaibach.. gadać każdy potrafi tylko jakoś chętnych do roboty tak naprawdę nie ma i nie chcą udowodnić, że naprawdę są tacy jak mówią.

 

 

Nie prościej zadzwonić do Radia Maryja i tam się żalić -a jeszcze prościej iść do pośredniaka i tam szukać talentów, polecam też monopolowy i jakiegoś głupka wsiowego zatrudnić za michę ryżu.

 

Żałosny jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalmichal... Masz świętą rację!!! Powodzenia Ci życzę.

Jeśli chodzi o 15 pracowników na produkcji...to i racja. Tam pracują od lat rodzinka i pociotki.Ludzie których się nie zwalnia. Ale w ostatnie miesiące nawet produkcja nie idzie bo nie ma na profile, okucia czy szyby.W maju umów było podpisanych na 350 tyś zł a zrobiono 3 okna. To ŻENADA.

 

Czytam i czytam te pierdoły w sporej części z krzaków wyjęte, a może przedstaw się !? Chciałbym wiedzieć, z którym zawodnikiem gramy, bo jak na moje oko to mocna frustracja, a to jakby dział terenowy -prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Żałosny jesteś.

ach....czyżby te słowa napisał handlowiec z upadającej firmy co sam ponad 250 tys miesięcznie obrotu jej robił? Hmmm... ciekawe, a ponoć było Was dziesięciu każdy tak samo dobrych.... ciekawe przy takim Waszym miesięcznym obrocie dlaczego firma pada ? ;) 2 i 5 bańki a firma ma kłopoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach....czyżby te słowa napisał handlowiec z upadającej firmy co sam ponad 250 tys miesięcznie obrotu jej robił? Hmmm... ciekawe, a ponoć było Was dziesięciu każdy tak samo dobrych.... ciekawe przy takim Waszym miesięcznym obrocie dlaczego firma pada ? ;) 2 i 5 bańki a firma ma kłopoty ;)

 

Również witam Pana PatMan

 

PatMan - jareko - nie wnikam w temat bo mnie nie interesuje – napiszcie coś o Abatexie heee.

 

jareko – jedno jest pewne, żeby wyjąć trzeba włożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach....czyżby te słowa napisał handlowiec z upadającej firmy co sam ponad 250 tys miesięcznie obrotu jej robił? Hmmm... ciekawe, a ponoć było Was dziesięciu każdy tak samo dobrych.... ciekawe przy takim Waszym miesięcznym obrocie dlaczego firma pada ? ;) 2 i 5 bańki a firma ma kłopoty ;)

 

Kto powiedział, że było nas 10 ?! Zejdź na ziemie, bo czytać się tego nie da -dlaczego firma padła? Zadzwoń do księgowej, to może wytłumaczy Ci. Ja nie zaglądam do Twojej kieszeni więc ochłoń z zaglądaniem do cudzej. Skoro Ty jesteś taki super mega ultra, to po co Ci handlowiec Sam powinieneś ogarniać kuwetę -przerost treści nad formę?

 

Nie wątp w obrót 250 tyś bo to realny ba zrobiony obrót :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...