Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Doświadczenia z Immergas Zeus Victrix


Recommended Posts

Immergas Zeus Victrix 20 - kocioł kondensacyjny 24kW z wbudowanym zasobnikiem 54l, mam ofertę za 7000 z hakiem wraz z pogodówką.

Podoba mi się to "cudo" na papierze, bo ma niską minimalną moc (4,7kW) i słyszałem dobre opinie o innych Immergas'ach mimo że to "włoszczyzna".

 

Ma to działać w domu 148m2 p.u., 2 strefy, parter podłogówka, góra grzejniki, 2 łazienki (nad i obok kotłowni), osób max 4.

 

Ma ktoś doświadczenia? Czy raczej wziąść z zasobnikiem 80 lub 120l osobno, choć poniżej 2000 drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
Immergas Zeus Victrix 20 - kocioł kondensacyjny 24kW z wbudowanym zasobnikiem 54l, mam ofertę za 7000 z hakiem wraz z pogodówką.

Podoba mi się to "cudo" na papierze, bo ma niską minimalną moc (4,7kW) i słyszałem dobre opinie o innych Immergas'ach mimo że to "włoszczyzna".

Nie rozumiem niechęci do włoskiej techniki, robią bardzo dobre urządzenia.

Ferrari i Lamborghini to też "włoszczyzna", a jakie znakomite konstrukcje inżynierskie.

 

Korzystam co prawda z kotła Immergas Avio Maior, działa bez zarzutu, ale mogę też potwierdzić pozytywne opinie o kotłach Zeus Victrix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

tą pojemnością zasobnika się nie przejmuj, jest on wykonany cały z kwasówki, wężownica też, możesz puszczać wodę przez cały dzień i nie zabraknie ponieważ kocioł jest w stenie grzać wodę na przepływie, wydatek wody nie pamiętam coś około 13l/min.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...