Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

mayland

Recommended Posts

Swietne te wasze tynki, cos czuje ze u siebie w domu (jak sie juz kiedys wybuduje;) tez cos wymysle na bazie tego tematu.

 

Tylko mam takie jedno pytanie, mam nadzieje ze mnie nie zjecie, ale naprawde mnie to intryguje...

Czy trzeba klasc tynki cem-wap skoro wiadomo ze i tak bedzie sie robilo takie cudo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

agakz, patrzę i patrzę na to zdjęcie i wydaje mi się, że to nie jest struktura, tylko po prostu betonowa ściana, ale mogę się mylić :roll:

Też tak mi się zdaje.

Szkrab, fajnie wyszło, pasuje do stylu retro, to co lubię :D

Dzięki. Faktura wyszła głęboka i "ciężka", ale to jest wiatrołap (1,3x1,3m), z 4 otworami (3 drzwi i szafa we wnęce), więc cała struktura zajmuje małą powierzchnię a efekt można "docenić" powyżej ościeżnic.

Poza tym bejca zabezpieczyła ścianę przed zabrudzeniem. Jesteśmy zadowoleni i już planujemy kolejne strukturki-tym razem delikatniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anticco gruboziarnista i na to bejca perłowa ....

 

...pod względem machania pacą .... na Twoją wenę liczę :wink:

Oj, chyba ładnie będzie :D A ta anticco gruboziarnista to anticco gruboziarnista oryginalna czy antico gruboziarnista własnej roboty? :lol:

Ta wena to rzadko mnie nachodzi, ale jak już przyjdzie... to bójcie się ściany:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Faktura wyszła głęboka i "ciężka", ale to jest wiatrołap (1,3x1,3m), z 4 otworami (3 drzwi i szafa we wnęce), więc cała struktura zajmuje małą powierzchnię a efekt można "docenić" powyżej ościeżnic.

Poza tym bejca zabezpieczyła ścianę przed zabrudzeniem. Jesteśmy zadowoleni i już planujemy kolejne strukturki-tym razem delikatniejsze.

Toteż mówię, że taka retrowa ta strukturka, akurat takie lubię, ach, wydaje mi się, że wszystkie lubię :lol: Gładkie ściany chyba nie mają u mnie racji bytu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - tynki cementowo-wapienne, a to na zdjęciu to chyba beton, jak wylewali mi słupy na tarasie to wyglądało to tak samo, może troszkę bardziej chropowato. A może to jakaś struktura? Ale po co wtedy ją robić i się starać jak wystarczy beton?

ale ściany sobie teraz betonem nie zaleję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta anticco gruboziarnista to anticco gruboziarnista oryginalna czy antico gruboziarnista własnej roboty?

 

...kupiłem w sklepie ... to chyba oryginalna ... :o

....a co sprzedają też "ruską podrabianą" ? :D

 

pięknie to może i będzie ... ale muszę się za to zabrać ... na razie to ganiam z kotem po wetach .... "dziadkowi" usunęli prawie wszystkie zęby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka miesięcy temu zaczął zgrzytać zębami .... usunięto mu kilka zębów ....

 

...teraz to się ponowiło ... i po wizycie u weta zostały mu 3 zęby :(

(tzn, kotu ... nie wetowi :D ) ....to efekt jakiejś kociej próchnicy

 

Kot jest z nami 15 lat ... .... więc jak trzeba będzie to papkę gotować będę ...

 

....ale to nie ten wątek ....spadam ...

 

.... przepraszam niezainteresowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...