Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Komfortowy dla mojej rodzinki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 537
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

przeczytałam Twój dziennik od dechy do dechy.

 

Piszesz bardzo lakonicznie i odniosłam wrażenie, że część pracy robi się sama. Dla mnie każda rzecz to niemalże pot i łzy.

 

Gratuluję konsekwencji stylistycznej, odważnych aranżacji, które sprawdzają się w realu.

 

PS. W łazience też będę miała Sublime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam Twój dziennik od dechy do dechy.

 

Piszesz bardzo lakonicznie i odniosłam wrażenie, że część pracy robi się sama. Dla mnie każda rzecz to niemalże pot i łzy.

 

Gratuluję konsekwencji stylistycznej, odważnych aranżacji, które sprawdzają się w realu.

 

PS. W łazience też będę miała Sublime.

Fakt do wylewnych nie należę :-? :wink: Ale myślę,że zdjęcia bardziej oddają klimat domu ,niżbym chciała to wszystko opisywać ,a poza tym LENISTWO!!! :oops:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam dołączyć do gratulacji i pochwał Twojego domku, jest piękny! Bardzo ładne okna, pewnie drewniane ? Mam pytanie o ogrzewanie , na jaki system się zdecydowaliście. Ja się jeszcze nie zdecyowałam na wybór projektu - Natalia czy Doskonały ( ten ma tez takie duże okna jak u Was). Pozdrawiam JK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam dołączyć do gratulacji i pochwał Twojego domku, jest piękny! Bardzo ładne okna, pewnie drewniane ? Mam pytanie o ogrzewanie , na jaki system się zdecydowaliście. Ja się jeszcze nie zdecyowałam na wybór projektu - Natalia czy Doskonały ( ten ma tez takie duże okna jak u Was). Pozdrawiam JK.

 

Bardzo dziękuję :oops: miło jest czytać pochwały bo naprawdę ,wykańczanie wykańcza a nawet prowadzi do kłótni rodzinnych :wink:

Okna są faktycznie drewniane choć dla mnie nie miało to wielkiego znaczenia to raczej mąż jest zwolennikiem "natury" .Ogrzewanie natomiast w całym domu jest podłogowe (oprócz pokojów sypialnianych) piec gazowy i w przyszłości piec na EKO-GROSZEK. Pod wielkimi oknami ogrzewanie kanałowe .Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonały 2 z pracowni Domy z wizją. Zaletą tego domu są duże okna, ciekawie rozwiązane wnetrze, generalnie jest to dom nietuzinkowy, o interesującej architekturze. W Natalii jest bardziej funkcjonalnie rozwiązany układ wnętrz i też jest to uroczy domek. Jednak im częściej się przyglądam Doskonałemu, to coraz bardziej mi się podoba. Mamy dużą działkę - 33 ary i fajnie będzie oglądać lasek przez tak duże okna. Co do okien to jednak drewniane sa moim zdaniem ładniejsze, ale w Doskonałym to by chyba kosztowało majątek ! Pozdrawiam . JK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonały 2 z pracowni Domy z wizją. Zaletą tego domu są duże okna, ciekawie rozwiązane wnetrze, generalnie jest to dom nietuzinkowy, o interesującej architekturze. W Natalii jest bardziej funkcjonalnie rozwiązany układ wnętrz i też jest to uroczy domek. Jednak im częściej się przyglądam Doskonałemu, to coraz bardziej mi się podoba. Mamy dużą działkę - 33 ary i fajnie będzie oglądać lasek przez tak duże okna. Co do okien to jednak drewniane sa moim zdaniem ładniejsze, ale w Doskonałym to by chyba kosztowało majątek ! Pozdrawiam . JK

 

Doskonały jest suuupeer!!! Zobaczyłam go dopiero po dwóch dniach kiedy kupiłam projekt Komfortowego :( (choć teraz wcale nie żałuję :lol: ) wtedy jednak chyba bym miała problem z wyborem :wink: :-? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny dom, fajne aranżacje wnętrz. Jestem ciekawa czy stół jest firmy paged? i jaki to model - b. ladny!. czy zamawiany w bfm? jak długo sie czeka? pozdr.

Witam.

Stół i reszta to "MEBLE BYDGOSKIE" Rozważaliśmy Paget i Bydgoszcz ,po 4 godzinach w sklepie zaczynało być mi obojętne czy meble są białe, czerwone,z szybkami czy bez :( :-? musiałam się szybko zdecydować i wybór padł na te właśnie.Mam nadzieję ,że nie najgorszy ,choć już myślę o tym jak biegam z ściereczką i myję czarne szkło na szafce TV :( Ale co tam trzeba przecież coś robić :lol: :lol:

Zamówiliśmy też wypoczynek i krzesła czekamy na nie 2 miesiące Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwoscia na nowe fotki.Szczegolnie interesuja mnie drzwi do spizarki.Ja obok spizarki chcialabym (jak kubaimycha) zrobic wneke w ktora wstawilabym slupek z piekarnikiem ale nie wiem jak to bedzie sie komponowalo obok drzwi spizarki :-?

Myślę ,że to jest jedyne miejsce na taki słupek (u mnie jest tak samo) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm no niezupelnie tak samo bo ja mysle o tej scianie gdzie jest spizarka.Chcialam zrobic taka wneke z plyt g-k kosztem jadalni i tam wlasnie obok drzwi do spizarki wcisnac pojedynczy slupek z piekarnikiem.

U Ciebie na wizualizacji widzalam ze masz po bokach slupka z piekarnikiem dwa carga i to wszystko na scianie z oknem czyli prostopadlej do sciany z drzwiami spizarki.Takie rozwiazanie tez mi sie podoba ale chce zostawic jak najwieksza ilosc wolnego blatu roboczego bo nie jestem do konca zdecydowana co do wyspy i wole w razie czego miec miejsce na wcisniecie tam kuchenki :wink:

Mam nadzieje ze jak zoabacze Twoja gotowa kuchnie z mebelkami to podejme decyzje co do wyspy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne już wiem o co chodzi :oops: 8) Też tak chciałam zrobić ale jakoś mi nie wyszło :( Baliśmy się ,że zmniejszy nam się komunikacja obok kuchni do jadalni ,i tak by było ,ale może dlatego ,że mamy szerszy kominek.

U Renaty i Kuby jest on sporo węższy,i dlatego mają więcej miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pokazanie wizualizacji-jakos to wczesniej przeoczylam :oops: Fajny pomysl z tym kredensikime w jadalni-jak znalazl na wszelkie "zastawy i szkliwo" zadziej uzywane :wink: Ogolnie mi sie podoba -nawet wyspa ustawiona w poprzek bo mozna wygospodarowac mini stiliczek do szybkich posilkow.Nie wiem tylko czy jest to praktyczne bo glupio chyba jesc zupe przy kipiacych ziemniakach :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...