Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Komfortowy dla mojej rodzinki


Recommended Posts

Jeżeli chodzi o sufit ,jeszcze nie wiem :-?

Stryszek jest i nie tylko.Wyszedł piękny pokój z łazienką dla starszej córki.Musieliśmy podnieść dach na 30 stopni-takie były warunki zabudowy.

Ale dom naprawdę jest fajny :lol: :oops:

Hej ,wlaśnie zaczynamy realizacje komfortowy i planujemy zagospodarować strych , jak wyglądało to u Was podnosiliście tylko dach na 30 stopni czy daliście jeszcze dwa pustaki w górę pozdrawiamy Monia i Marcin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 537
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zaniedbuje trochę ten mój dziennik,ale przechodzę jakiś kryzys budowlany!!!

 

Nie przejmuj się :D głowa do góry :D :D :D :D każdy mniejszy lub większy kryzysik przechodził :wink:

Budowa pięknie prze do przodu ....nawet się nie obejrzysz jak zamieszkasz :D

Wszystko tak ładnie wygląda :lol: Powodzenia w wyborze kolorków (pewno już je wybrałaś) mnie sprawiły właśnie one najwięcej problemów ....ciekawa jestem jak sobie z nimi poradziłaś :roll:

Pozdrawiam serdecznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Inwestorka jak mozesz lapac doly przy tak pieknym domku?Ujecie z zewnatrz tego naroznika przeszklonego zapisalam sobie nawet do ulubionych :D Ja musialam zrezygnowac z budowy Natalki gdyz maz uparl sie na dach 2 spadowy :cry: Niby taniej-ale pisze niby bo chodzi mi po glowce genialny pomysl aby wybudowac tak nowoczesny dom i odgapic uklad kuchni jadalni i salonu z komfortowego :wink: Nie wiem tylko czy takie narozne przeszklenia i taras beda wygladac pod 2 spadowym dachem oraz ciagle bije sie z myslami czy taki salon w szybach bedzie praktyczny (chodzi mi o ogrzewanie w zimie i ewenualne mozliwosci wlamania)Co do wygladu to jest oczywiste ze jest zajer fajer :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusek

Komfortowy jest naprawdę fajny.Jesteśmy bardzo zadowoleni z części dziennej.Okna w salonie to cała ozdoba domku.ogrzewanie jest podłogowe i dodatkowo przy witrynach grzejniki kanałowe (w podłodze).

 

Dom dwuspadowy też może być piękny ,powiem więcej ,widziałam kilka takich domków i wyglądają bardzo nowocześnie :D :D :D Mnie się podobają.Odpowiednio dobrane okna i elewacja ,super :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dom !!! Przejrzałam dziś cały dziennik, bo... nie mogłam się oderwać od lektury :D . Mam pytanie: z jakiej firmy są te oryginalne światełka zewnętrzne ? A także czy są bardzo drogie ?

aka[/q

Dziękuję

Światełka kupiliśmy w CASTORAMIE :lol: dokładnie nie pamiętam ale kosztowały coś ok 100zł(chyba) :-? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wymiary okien masz wg projektu.Moge prosic info jakie masz okna (firma ,material itd ) i ewentualnie cene?Chodzi mi o te 2 duze przeszklenia w salonie.

 

Witam .Okna to Włoszczowa ,drewno- MERANTI nazwy koloru nie pamiętam :oops:

Ceny pojedynczych okien też nie znam ,płaciliśmy za wszystkie razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie drzwi to chyba najmniejszy problem-przeciez masz duzo wieksze przeszklenia w kuchni nie wspominajac o salonie.Czy od strony salonu nie masz sasiadow?Ja tez planuje takie duze przeszklenie salonu ale wlasnie dosc blisko mam kolejny dom i troche dumam czy na dluzsza mete nie bedzie mi to przeszkadzalo ze bede mieszkac jak w Big Brother :roll: :wink:

Odnosnie drzwi to moze lepiej byloby je przeszklic lustrem weneckim?

A mam pytanko-czy mozna bylo wymurowac komin do kominka obok slupa tak aby kominek podlaczyc nie z przodu a z boku tego komina?Ja tak sobie wlasnie kombinuje bo chcialabym aby sciana (patrzac z boku) byla jak najciensza (cos jak u kubaimychy-tylko ze ona wogole komina nie murowala....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...