Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Komfortowy dla mojej rodzinki


Recommended Posts

Witam,

gratuluje znakomitego gustu!Dom prezentuje sie fantastycznie. Przymierzam sie do zakupienia komfortowego wlasnie. Zauroczyl nas kompletnie.Jasny podzial na strefy, duze przeszklenia ....... itdMozna pisac godzinami.Wydaje sie ze trzymasz sie ostro projektu-to dobrze. Swiadczy to chyba o tym ze dom jest rzeczywiscie bez zastrzezen.Chetnie zobaczylabym dom w realu.Mieszkamy daaaaaleko od swietokrzyskiego ale planujemy odwiedzic rodzine w Gornie.Czy bylaby taka mozliwosc zeby zobaczyc dom? Bedziemy bardzo wdzieczni.Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz na ta smiala prosbe.Prosze o kontakt na [email protected]

Pozdrawiam!

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63374.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 537
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Inwestorko :D

Przybiegłam do Twojego dziennika zwabiona piękną fotką w Twoim avatarku i pochłonęłam jednym tchem (fakt, że tekstu tam mało a zdjęć dużo, czyli zupełnie odwrotnie niż u mnie :wink: i to mi się podoba) i domek jest po prostu piękny!!!!

1. Ogromne przeszklenia - cudne

2. Dachówka antracyt do brązowych okien - nigdy mi się to połączenie nie podobało, ale u Ciebie wygląda fantastycznie

3. Płytki na cokole - eleganckie i pasują do dachówki

4. Kominek jest po prostu śliczny i super masz że będzie go widać i z salonu i z jadalni z drugiej strony, zresztą "od tyłu" też wygląda ciekawie

5. Baaardzo fajna ściana TV

6. Płytki też mi się podobają w znakomitej większości

 

No, dość już tych pochwał bo sama się rozczulam... :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorcia

dziękuję bardzo za pochwały :oops: Zajrzałam oczywiście do Twojego dziennika i zapowiada się nie źle ! :o

Na budowie mamy trochę problemów :-? Ściana TV okazała się tak krzywa przy zapalonych ledach ,że musieliśmy coś z tym zrobić.Znaleźliśmy fachowca ,który położył nam na niej strukturę i teraz dopiero wygląda super.Jestem bardzo zadowolona ,to był miły dzień po poprzednich kiedy zobaczyliśmy inne rzeczy do poprawy, np płytki w szarej łazience :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorcia

dziękuję bardzo za pochwały :oops: Zajrzałam oczywiście do Twojego dziennika i zapowiada się nie źle ! :o

Na budowie mamy trochę problemów :-? Ściana TV okazała się tak krzywa przy zapalonych ledach ,że musieliśmy coś z tym zrobić.Znaleźliśmy fachowca ,który położył nam na niej strukturę i teraz dopiero wygląda super.Jestem bardzo zadowolona ,to był miły dzień po poprzednich kiedy zobaczyliśmy inne rzeczy do popra 8) wy, np płytki w szarej łazience :cry:

Ale wyszło pięknie i to się liczy

A, i jeszcze zapomniałam pochwalić drzwi :D Będzie w końcu ten wiatrołap czy nie, bo się zgubiłam? A te drzwi tak pięknie widać z salonu, może go nie róbcie? :oops: Kurtki mogą być schowane przecież w jakiejś ładnej szafie, buty toże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz to czadzik ta sciana pod TV - jak ona jest zrobiona? Bo wyglada nie jak zacierana, tylko jak jakas skrobana - super!!! :D

No i zyrandol tez niczego sobie, naprawde mi sie podoba a ja nie lubie ani krysztalow ani bursztynow, a ten naprawde wyglada bardzo oryginalnie i fajny swiatlocien widze ze daje na suficie 8)

Kurcze wszystko mi sie podoba - chyba sie w Tobie zakocham :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją sie przycina i układa jak panele. Co dajesz na łączenia tej deski z innymi powierzchniami np. z płytkami?

Listwy, korek, czy może jakoś inaczej?

 

Gotowy parkiet,wpina się jeden kawałek w drugi podobnie do paneli ,układa się na klej,dokładnie jak parkiet tradycyjny ,tylko bez cyklinowania :D połączony będzie z płytkami (prawdopodobnie) korkiem,to chyba najlepszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...