Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Komfortowy dla mojej rodzinki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 537
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Miałam ten sam problem. Płytki położone, armatura juz zdążyła się zakurzyć na budowie bo tyle leżała. Jak kupiłam to prosiłam, sprawdźcie, przymierzcie czy będzie pasować. Nikt tego nie zrobił. Glazurnik położył plytki. Oczywiscie było źle. Na tyle byli rozsądni, że za poprawki nie musiałam płacić. Naprawili co się dało.

Jesli mozesz podkuć to moze strata kilku płytek warta jest tej armatury? A jesli nie, to wymień na inną jesli można. A robotnikom nagadaj ile wlezie i postrasz, że potrcisz z wypłaty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardezo ładny domek. BArdzo podobają mi sie płytki w łazienkach i prosiłabym o więcej zdjęć :). Podłogi też super. Jedyne co nie wpadło mi w oko to ... parapety zewnętrzne chyba brązowe wyglądałyby lepiej albo może chociaż te co są tylko z ciemną fugą. No i drzwi zewnętrzne pierwsza klasa - cudo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie fachowcy bardzo wysoko cenia swoją pracę, tylko nie zawsze cena jest adekwatna do jakości wykonanej pracy! Dlaczego teraz Ty masz rezygnować z armatury, która ci sie podoba!!To oni powinni zaproponować jak rozwiązać ten problem - albo niech naprawiają na własny koszt, albo potrąć im z wypłaty. Może w ten sposób czegoś się nauczą. A tak na marginesie firma Koło to chyba nie jest jakaś egzotyka na naszym rynku i mozna sie spodziewać, że inwestor akurat wybierze coś z ich asortymentu. Uch!! Ja jestem w bardzo bojowym nastroju, bo zbieram wyceny za wybudowanie i zrobienie dachu w moim Doskonałym. Każdy sobie zastrzega , że w przyszłym roku ceny oczywiście moga wzrosnąć, a dlaczego nie zmaleć ?!! Dlaczego nie zostałam murarzem!!! Ale domek masz piękny, już bliżej do końca niż dalej, więc się nie denerwuj! Pozdrawiam.JK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka uratowana :) Panowie podkuli dziurę w płytkach i zamontowali ten bidet ,dziura jest dokładnie zakryta muszlą bidetową i wszyscy są zadowoleni :lol:

A jednak się dało :-? No niestety jest trochę nerwów przy wykańczaniu domu ,jak to czytałam nie raz na forum "Wykańczanie wykańcza" A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestorko, łazienki śliczne :D Nie mogłam się u siebie zdecydować pomiędzy dwoma wersjami, a teraz i przypomniałaś jeszcze Sublime :roll: Trochę się boję jasnej podłogi, obecnie mam jasnożółtą i sierść psa oraz moja codziennie mnie doprowadzają do ....nerwów :wink: Ale efekt jest super!

 

Dzięki

Myślę ,że ze swoją sierścią :wink: to sobie jakoś poradzisz,a wbrew pozorom trudniej jest utrzymać w czystości ciemną podłogę. W tej łazience podłogi mam niewiele więc i sprzątania mało :D Muszę przyznać ,że jak kładli te płytki trochę bałam się efektu ale jest OK

"SZARE" to MISTRAL-Paradyż mnie pasują bo to mój kolor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Myślę ,że ze swoją sierścią :wink: to sobie jakoś poradzisz,a wbrew pozorom trudniej jest utrzymać w czystości ciemną podłogę. W tej łazience podłogi mam niewiele więc i sprzątania mało :D Muszę przyznać ,że jak kładli te płytki trochę bałam się efektu ale jest OK

"SZARE" to MISTRAL-Paradyż mnie pasują bo to mój kolor :D

wiesz, ja jestem rasy długowłosej, wszędzie tego pełno :wink: ale w małej gościnnej łazieneczce 1,8 x 1,8 z tymi ciemnymi na podłodze byłoby niefajnie, prawda? Mistral piękny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona zachwyconych Twoim domkiem. Gratulacje!

Napisz proszę coś więcej o ogrzewaniu - też planuję parterówkę z grzaniem podłogowym i zastanawiam się nad grzejnikami kanałowymi. W sypialniach, jak rozumiem mascie zwykłe grzejniki? Jak to wszystko połączyliście? Jak wyglądały prace przy kanałówkach? Gdzie je zamawiałaś? Itp itd... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyno, nic nie pamiętasz :roll: :wink: lampa - sprawdzę fakturę, fuga - sprawdzę opakowanie, no doprawdy: takie masz piękne rzeczy, to się lepiej przyzwyczaj, że pytać będą i bądź przygotowana! :lol:

 

Dorcia ja już taka jestem :-? Idę do sklepu ktoś mi doradza ,podoba mi się i już jest moje :wink: O lampe pytałam panią w sklepie to nie bardzo chciała mi powiedzieć ,powiedziała tylko ,że to nowa firma i tyle.Ładna była i mam :lol: Jakoś nie przywiązuje do tego szczególnej uwagi :oops: Co wiem to powiem.Na opakowaniu lampy jest napisane "Lighting""sinus" i tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...