Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Komfortowy dla mojej rodzinki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 537
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo mi się podoba Twój projekt kuchni: i kolory i rozkład - wygląda na bardzo funkcjonalny. Siliłam się przez chwilę nawet na jakąś błyskotliwą uwagę że coś można byłoby zrobić lepiej, ale mi się nie udało :lol:

Dzięki Dorcia :oops: jak nie masz uwag to znaczy ,że będzie OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba Twój projekt kuchni: i kolory i rozkład - wygląda na bardzo funkcjonalny. Siliłam się przez chwilę nawet na jakąś błyskotliwą uwagę że coś można byłoby zrobić lepiej, ale mi się nie udało :lol:

Dzięki Dorcia :oops: jak nie masz uwag to znaczy ,że będzie OK :wink:

No właśnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny domek, śliczna szara łazienka. Gratuluję gustu!

Kolorystycznie wszystko do siebie super dopasowane, czy możesz zdradzić jaki jest kolor elewacji i z jakiej firmy ( może gdzieś już o tym pisałaś ale nie mogę znaleźć)

 

pozdrawiam

 

Gdzieś pisałam już o tym,ale i tak nic konkretnego.

Ocieplenie i tynkowanie robione były przez firmę z której pan wziął mnie na "spacer" po mieście :D ,znalazłam dom którego kolor tynku mi się spodobał i taki mi zrobili.Nie mam pojęcia z jakiej firmy ,wiem tylko,że kolor sam robił z barwników bo gotowca takiego nie było (przynajmniej u nas) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie mebli NEXT. Szukałam cen w necie no ale nie potrafię znaleźć. Czy możesz napisać ile kosztuje stolik kawowy, szafka RTV i stół z krzesłami. Bardzo w moim guście.

Też planuję szarą łazienkę. Na razie mamy wykończona dolną antaresami beż i brąz. A górna będzie szara i na pewno Twoja trafia do moich ulubionych :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna kuchnia. Narożnik takze ale.... wybacz, że to piszę, nie widzę go w tym wnętrzu. :( Nie podoba mi się, że zasłania tak piękne okna. Mam ten sam problem u siebie i moze dlatego mnie to drazni. U mnie też miał być naroznik ale bądą kanapy, tak by było widać całe powierzchnie okien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna kuchnia. Narożnik takze ale.... wybacz, że to piszę, nie widzę go w tym wnętrzu. :( Nie podoba mi się, że zasłania tak piękne okna. Mam ten sam problem u siebie i moze dlatego mnie to drazni. U mnie też miał być naroznik ale bądą kanapy, tak by było widać całe powierzchnie okien.

 

Wiem doskonale ,ale nie mamy innego wyjścia :cry: Po jednej stronie w salonie mamy kominek(i tam kanapa zimą odpada) na innej ściana tv :-? i dwie inne ściany to właśnie witryny :( Ponieważ jest okno przesuwne ,kanapy musiałyby być dwuosobowe (inna nie wejdzie) a to na naszą rodzinkę za mało .

Ale jest to narożnik składany z części i można z niego latem zrobić dwie kanapy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestorka kuchnia przepiekna (znow wkleilam w ulubione :oops: )

Czy przy wyspie od strony salonu masz zamiar dac jakies krzesla barowe na szybkie posilki?Widze tam wneke dlatego tak dumam.Ja bym raczej zabudowala i te strone i wykorzystala miejsce na jakies drobiazgi :D

Bardzo podoba mi sie uklad strefy dziennej Twojego domku i jestem zaskoczona tym co piszesz o sofach w salonie.Mi tez mniej przypadlo do gustu takie usytuowanie naroznika- jakos ciezko wyglada "przyklejony" do szyb.Caly czas myslalam ze dasz tam dwie sofy tak jak u kubaimycha.Np 3 osobowa na przeciw kominka a 2 osobowa obok (do ogladania tv)

W okresie zimowym mozna byloby ta dwojke przysuwac do okna skoro mowisz ze jest bardzo goraco od kominka.Ja jestem typem nerwusa i ciagle "jezde" ze swoimi meblami po domu dlatego naroznik jak dla mnie jest mniej praktyczny :wink:

Szkoda ze nie ma komfortowego z 2 spadowym dachem-moze maz predzej uleglby namowom budowania tego domku :D

Kiedy macie zamiar sie przeprowadzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusek w kuchni od strony salonu będą dwa hakery ,bo nie mam żadnego stołu w kuchni na szybkie śniadanko :wink:

Jeżeli chodzi o narożnik,wierz mi wszystko brałam pod uwagę i myślałam nad tym intensywnie.Kubaimycha mają trochę większą powierzchnię salonu ,a my jeszcze do tego wszystkiego przesuneliśmy ścianę korytarza w głąb salonu .automatycznie się on zmniejszył i kominek mamy bardzo szeroki(z kominem murowanym)co też zabrało nam przestrzeń .Nie było więc szans żeby ustawić , kanapy tak daleko od okna jak Renata i Kuba. Narożnik jest jednak przystosowany do kombinacji i można zmieniać układ poszczególnych siedzisk i zrobić z nic dwie kanapy :lol: :wink: a miejsca do siedzenia jest więcej Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...