Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Komfortowy dla mojej rodzinki


Recommended Posts

Łoooooł!!!!

 

Witam Super Inwestorkę! :D :D :D

Ogromne gratulacje z okazji PIERWSZYCH NOCY I DNI !!! :) :) :)

Zajebuttne te okna i widoczek pełen oczek :wink: wodnych oczywiście :D

 

Fanfary dla ściany szarej TV - śni mi się taka po nocach!!!! :D :D

A łazienka szaro kamienna, mniam! ślinka cieknie na jej widok! :o :D

 

No i KUCHNIA! Ściana z piekarnikiem - Mistrzostwo świata!!! /super, że nie zostaliście przy pierwotnym fornirze/ :D

 

Jeszcze raz gratulejszyns!!!

I Pięknych Lat w Pięknym Nowym Swoim... :D :D :D

 

Pozdrawiam,

asia

 

Asiu dziękuję bardzo za pochwały ,to naprawdę bardzo miłe :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 537
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tylko pozazdroscic :wink: -Wielkie gratulacje z osiagnietego celu oraz samych radosnych i szczesliwych chwil w nowym gniazdku :D

Wnetrza prezentuja sie bosko a w przeszklonym narozniku mozna siedziec godzinami.Mysle ze bedzie wam sie tam wspaniale wypoczywalo zwlaszcza ze jestem pewna ze i ogrod na wiosne bedzie rownie piekny jak obecne wnetrza.Mam nadzieje ze nas jeszzce nie opuscisz i podpowiesz przyszlym budujacym co nie co :oops: -w koncu z Ciebie juz teraz doswiadzcony budowlaniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooooł!!!!

 

Witam Super Inwestorkę! :D :D :D

Ogromne gratulacje z okazji PIERWSZYCH NOCY I DNI !!! :) :) :)

Zajebuttne te okna i widoczek pełen oczek :wink: wodnych oczywiście :D

 

Fanfary dla ściany szarej TV - śni mi się taka po nocach!!!! :D :D

A łazienka szaro kamienna, mniam! ślinka cieknie na jej widok! :o :D

 

No i KUCHNIA! Ściana z piekarnikiem - Mistrzostwo świata!!! /super, że nie zostaliście przy pierwotnym fornirze/ :D

 

Jeszcze raz gratulejszyns!!!

I Pięknych Lat w Pięknym Nowym Swoim... :D :D :D

 

Pozdrawiam,

asia

 

Asiu dziękuję bardzo za pochwały ,to naprawdę bardzo miłe :oops:

 

Szczera prawda i tyle... tyle że ta ścianka dalej mi się śni...

Uchyl rąbek... z czego to cudo... gips, tynk strukturalny... plosie... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się ładnie i powiem ,że zaglądnełam tu całkiem przypadkiem z czego cieszę się ogromnie.

Dom i wnętrze że tak powiem niecenzuralnie zajebiste, wszystko dopasowane , dobrane kolorystycznie i gustownie , jako że jestem psiara ,od razu zaświeciło mi się oko jak zobaczyłam tą "bestię",ale to co zobaczyłam za twoimi oknami powaliło mnie na kolana OGRÓD CUDNY ,kiedy go zakładałaś ?

a może jakieś zdjęcia????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestorka kuchnia wyszla swietna, czy te szare fronty sa lakierowane czy to folia?

Kanapa na zdjeciu to wyglada jakbys sciagnela zdjecie z netu :wink: bardzo fajnie.Jest skorzana czy w materiale?Mnie nie przeszkadza ze stoi w swietle okien :D

I widze ze mamy takiego samego pieska :wink: ale sie teraz naodkurzasz :lol:

 

aha jeszcze jedno, widze ze masz na podlodze w jadalni zdjecia czy zamierzasz wieszac je na scianach? mnie sie bardzo podobaja bialo czarne profesjonalne fortografie, sama mysle tak wlasnie przyozdobic domek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdroscic :wink: -Wielkie gratulacje z osiagnietego celu oraz samych radosnych i szczesliwych chwil w nowym gniazdku :D

Wnetrza prezentuja sie bosko a w przeszklonym narozniku mozna siedziec godzinami.Mysle ze bedzie wam sie tam wspaniale wypoczywalo zwlaszcza ze jestem pewna ze i ogrod na wiosne bedzie rownie piekny jak obecne wnetrza.Mam nadzieje ze nas jeszzce nie opuscisz i podpowiesz przyszlym budujacym co nie co :oops: -w koncu z Ciebie juz teraz doswiadzcony budowlaniec :)

 

Kakusek DZIĘkI :oops: :D

 

Bardzo brakuję mi internetu w nowym domku, bo nie mogę codziennie kliknąć parę słów :( Dlatego postanowiłam jak najszybciej tą sprawę rozwiązac(może się uda) :-? A mieszka się cudownie ,wszystko nowe ,świeże ,czyste ooch!!! Cieszę się ,że mam już to za sobą teraz tylko "kosmetyka" choć kran w zlewozmywaku będę miała dopiero dziasiaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooooł!!!!

 

Witam Super Inwestorkę! :D :D :D

Ogromne gratulacje z okazji PIERWSZYCH NOCY I DNI !!! :) :) :)

Zajebuttne te okna i widoczek pełen oczek :wink: wodnych oczywiście :D

 

Fanfary dla ściany szarej TV - śni mi się taka po nocach!!!! :D :D

A łazienka szaro kamienna, mniam! ślinka cieknie na jej widok! :o :D

 

No i KUCHNIA! Ściana z piekarnikiem - Mistrzostwo świata!!! /super, że nie zostaliście przy pierwotnym fornirze/ :D

 

Jeszcze raz gratulejszyns!!!

I Pięknych Lat w Pięknym Nowym Swoim... :D :D :D

 

Pozdrawiam,

asia

 

Asiu dziękuję bardzo za pochwały ,to naprawdę bardzo miłe :oops:

 

Szczera prawda i tyle... tyle że ta ścianka dalej mi się śni...

Uchyl rąbek... z czego to cudo... gips, tynk strukturalny... plosie... :p

Ściana to tynk strukturalny ,naprawdę fajny efekt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się ładnie i powiem ,że zaglądnełam tu całkiem przypadkiem z czego cieszę się ogromnie.

Dom i wnętrze że tak powiem niecenzuralnie zajebiste, wszystko dopasowane , dobrane kolorystycznie i gustownie , jako że jestem psiara ,od razu zaświeciło mi się oko jak zobaczyłam tą "bestię",ale to co zobaczyłam za twoimi oknami powaliło mnie na kolana OGRÓD CUDNY ,kiedy go zakładałaś ?

a może jakieś zdjęcia????

 

Dziękuję :oops:

Ogród był zakładany zaraz jak kupiliśmy działkę więc ponad dwa lata temu ,nie mam aktualnych zdjęć ale jest ich trochę w dzienniku,następne będą wiosną :lol: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestorka kuchnia wyszla swietna, czy te szare fronty sa lakierowane czy to folia?

Kanapa na zdjeciu to wyglada jakbys sciagnela zdjecie z netu :wink: bardzo fajnie.Jest skorzana czy w materiale?Mnie nie przeszkadza ze stoi w swietle okien :D

I widze ze mamy takiego samego pieska :wink: ale sie teraz naodkurzasz :lol:

 

aha jeszcze jedno, widze ze masz na podlodze w jadalni zdjecia czy zamierzasz wieszac je na scianach? mnie sie bardzo podobaja bialo czarne profesjonalne fortografie, sama mysle tak wlasnie przyozdobic domek :lol:

 

Witam i dziękuję :lol:

Odpowiadam na pytania.

Fronty w kuchni są lakierowane i wbrew pozorom nie widać bardzo "paluchów",

kanapa jest skórzana ,a zdjęcie dostałam od córki i na pewno będzie wisiało w centralnym miejscu :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestorko piękny masz domek, ale najbardziej zachwyciły mnie te ogromniaste okna w salonie po prostu cudo :D Powiedz mi jaki mają one wymiar i jeśli to nie jest tajemnica ile kosztowały ?

 

Ilona dokładnie nie pamiętam mają ok 3,5m ale zmierzę i następnym razem podam dokładne wymiary ,a cennik jest na stronie "Włoszczowej" bi ja płaciłam za wszyskie razem taką miałam wycenę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona dokładnie nie pamiętam mają ok 3,5m ale zmierzę i następnym razem podam dokładne wymiary ,a cennik jest na stronie "Włoszczowej" bi ja płaciłam za wszyskie razem taką miałam wycenę.Pozdrawiam

 

O kurcze to sporo, u mnie w projekcie mam tylko jedno tak duże okno ale ono ma 3m i zastanawiam się czy na obok ścianie nie zrobić drugiego . Strasznie mi się podobają takie przeszklenia jednak obawiam się że przy dwóch tak dużych oknach będę musiała zastosować grzejniki w podłodze a słyszałam że to dość duża inwestycja. Proszę napisz jak to u ciebie wygląda, czy musiałaś zastosować takie grzejniki? Jeśli tak to czy przy wszystkich oknach ( chodzi mi tylko o te duże)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia znow szczeka opadla mi na glebe.Za kazdym razem kiedy zamieszczasz nowe fotki jestem pod wrazeniem-a przeciez ja Twoj dom znam juz na pamiec :D :D Jak dla mnie moglabys zamieszczac zdjecia swoich wnetrz codziennie :oops:

Napisz prosze jak masz podzielona ta wysoka zabudowe w kuchni (szer) i z czego jest ta opaska oraz blat kuchenny.Okna z zaluzjami? robia niesamowite wrazenie i znow moj swiat wywrocil sie do gory nogami bo jeszcze wczoraj przyjelismy z mezem wersje ze zrezygnujemy z jednego przeszklenia (tego vis a vis kominka ) i damy na srodek sciany szeroka witryne (50 cm nad posadzka)

Dzisiaj niestety znow kocham "Twoje" okna i wzgledy ekonomiczne znow ida na drugi plan :D Musze pokazac mezowi fotki -moze jednak tez sie zakocha? :wink: :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona dokładnie nie pamiętam mają ok 3,5m ale zmierzę i następnym razem podam dokładne wymiary ,a cennik jest na stronie "Włoszczowej" bi ja płaciłam za wszyskie razem taką miałam wycenę.Pozdrawiam

 

O kurcze to sporo, u mnie w projekcie mam tylko jedno tak duże okno ale ono ma 3m i zastanawiam się czy na obok ścianie nie zrobić drugiego . Strasznie mi się podobają takie przeszklenia jednak obawiam się że przy dwóch tak dużych oknach będę musiała zastosować grzejniki w podłodze a słyszałam że to dość duża inwestycja. Proszę napisz jak to u ciebie wygląda, czy musiałaś zastosować takie grzejniki? Jeśli tak to czy przy wszystkich oknach ( chodzi mi tylko o te duże)?

 

Mamy grzejniki podłogowe ,ale moim zdaniem wystarczy sama podłogówka,nie znam się na tym ale podłoga daje takie ciepło i moim zdaniem było by OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladalam ponownie Twoj dziennik i mam prosbe, czy mozesz wstawic zdjecie gotowego juz ogrodzenia, ciekawa jestem jak to wyszlo, bo nie masz ogrodzonego wejscia i wjazdu. No i nie wkleilas zdjecia szarej lazienki z wanna, wiec jesli to nie problem to tez chetmie zobacze.

Mozesz napisac mi nazwe i producenta plytek lazienkowych szarych i kamienia jaki masz w salonie i na zewnatrz domku. Pozdrawiam magda.

p.s. mam nadzieje, ze pokazesz jeszcze zdjecia z zaslonkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia znow szczeka opadla mi na glebe.Za kazdym razem kiedy zamieszczasz nowe fotki jestem pod wrazeniem-a przeciez ja Twoj dom znam juz na pamiec :D :D Jak dla mnie moglabys zamieszczac zdjecia swoich wnetrz codziennie :oops:

Napisz prosze jak masz podzielona ta wysoka zabudowe w kuchni (szer) i z czego jest ta opaska oraz blat kuchenny.Okna z zaluzjami? robia niesamowite wrazenie i znow moj swiat wywrocil sie do gory nogami bo jeszcze wczoraj przyjelismy z mezem wersje ze zrezygnujemy z jednego przeszklenia (tego vis a vis kominka ) i damy na srodek sciany szeroka witryne (50 cm nad posadzka)

Dzisiaj niestety znow kocham "Twoje" okna i wzgledy ekonomiczne znow ida na drugi plan :D Musze pokazac mezowi fotki -moze jednak tez sie zakocha? :wink: :oops: :D

 

Kakusek dziękuje po raz kolejny :oops: :oops: :oops: Przeszklenia są faktycznie niesamowite.Tym bardziej ,że mamy piękny widok :lol: O meblach napiszę w następnym wejściu :wink: Pozdrawiam cieplutko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...