Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Komfortowy dla mojej rodzinki


Recommended Posts

To napewno były wymarzone święta, dom wygląda pięknie :D.

Jeśli mogę zapytać to chciałabym się dowiedzieć czegoś nt. stolika kawowego (gdzie kupiliście, ew.cena), zaglądam do Ciebie często, a dzisiaj wpadł mi w oko.

Pozdrawiam i życzę samych pięknych dni w Nowym Roku.

aka

 

Dokładnie to ten stolik :lol:

http://www.bydgoskiemeble.pl/katalog_mebli.php?num=&element=1314

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 537
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam,

tez musze przyznac ze okna sa super,

na wiosne ruszam z budowa takiego samego domku pod warszawa, i zastanawiam sie czy przy takich oknach i podniesionym suficie nie jest w salonie poprostu zimno?

kolejne pytanie to drzwi wejsciowe, nie odczuwacie braku wiatrolapu? jakiegos przedsionka lub dodatkowej pary drzwi?

 

no a na koniec pytanie co byscie zrobili inaczej gdybyscie zaczynali budowe jeszcze raz.

jestem na etapie zalatwiania pozwolen, tak ze bede wdzieczny za kazda wskazowke, bo zmiany w projekcie jeszcze moge zrobic.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, w zwiazku z procedurami i pozwoleniami chwilowo nie mam co robic i jeszcze raz przeczytalem dziennik.

moglabys napisac czy jakies zmiany w stropie robiliscie, czy na tych wiazarach z projektu da sie zrobic poddasze mieszkalne i lazienke? nie zawali sie to?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, w zwiazku z procedurami i pozwoleniami chwilowo nie mam co robic i jeszcze raz przeczytalem dziennik.

moglabys napisac czy jakies zmiany w stropie robiliscie, czy na tych wiazarach z projektu da sie zrobic poddasze mieszkalne i lazienke? nie zawali sie to?:)

Strop z projektu nie nadaje się na nasze warunki pogodowe,więc cały był zmienany przez cieśle .Dach jest podniesiony na ok 34st i góra o 1,5 pustaka,dopiero wtedy wyszedł pokój z łazienką.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i ponawiam moją prośbę odnośnie kominka czy mogłabym się dowiedzieć z czego jest obudowa jaki to kamień a może coś innego( może pamięta Pani jaka to firma) na zdjęciach tak dokładnie nie widać bo jak się nie mylę to ściana gdzie jest tv jest też z tego samego materiału, bardzo proszę o odpowiedż .

 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i ponawiam moją prośbę odnośnie kominka czy mogłabym się dowiedzieć z czego jest obudowa jaki to kamień a może coś innego( może pamięta Pani jaka to firma) na zdjęciach tak dokładnie nie widać bo jak się nie mylę to ściana gdzie jest tv jest też z tego samego materiału, bardzo proszę o odpowiedż .

 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

Kamień to Łupki Kwarcyt kupiony w Chęcinach POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyznam się, że pierwszy raz zaczęłam czytać Twój dziennik i bardzo bardzo mi się spodobał. Proszę napisz jak sprawuje się Wam grzejnik kanałowy. Planuję mieć taki w moim domku i muszę przekonać do niego mojego małża.

dzięki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Witaj Inwestorko! : :wink:

Z góry przepraszam za bezpośrednie pytanie, ale nie mogę się oprzeć, ponieważ sama jestem przed etapem urządzania domku i zafascynowała mnie twoja kuchnia!! :-) Powiedz proszę w przybliżeniu jakie koszta ponieśliście z urządzeniem jej do stanu widocznego na fotkach? Jeszcze raz przepraszam za bezpośrednie pytanie

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik73841.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyznam się, że pierwszy raz zaczęłam czytać Twój dziennik i bardzo bardzo mi się spodobał. Proszę napisz jak sprawuje się Wam grzejnik kanałowy. Planuję mieć taki w moim domku i muszę przekonać do niego mojego małża.

dzięki z góry za odpowiedź.

 

Witam! :lol: Myślę,że gdyby nie grzejnik kanałowy było by nam trochę zimno siedząc pod oknami ,temp.nie jest jakoś bardzo odczuwalna ,ale bariera ciepła jest jakoś wytworzona .Można też zastąpić je ogrzewaniem podłogowym ,często jednak podłogówka jest wyłączona i zostawione same "kanały" nie grzeje się wtedy cała podłoga. Nie wiem jak by było bez tego bo na razie działa cały czas. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Witaj Inwestorko! : :wink:

Z góry przepraszam za bezpośrednie pytanie, ale nie mogę się oprzeć, ponieważ sama jestem przed etapem urządzania domku i zafascynowała mnie twoja kuchnia!! :-) Powiedz proszę w przybliżeniu jakie koszta ponieśliście z urządzeniem jej do stanu widocznego na fotkach? Jeszcze raz przepraszam za bezpośrednie pytanie

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik73841.htm

 

Meble ,szkło na sciane ok14tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Piękny domek, gratulacje.

Wiem, że to pytanie już padło, ale nie dopatrzyłam się odpowiedzi - skąd jest szafka w malej łazience?

No i jeszcze masz fantastyczne oczko wodne, czy robiliście sami?zdradzisz może jakieś szczegóły techniczne?

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Szafka robiona na zamówienie ,oczko robiliśmy sami ale szczegóły techniczne do męźa. Zadaj pytanie to odpowiemy

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i mam do Pani wielką prośbę bardzo mi się podoba ten kamień wokół domu na cokole i filarku wiem że to są ponoć łupki kamienia naturalnego ale czy może Pani napisać z jakiej firmy tzn. gdzie Pani je kupowała i czy pamięta Pani może cenę za metr takiego kamienia.

 

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i mam do Pani wielką prośbę bardzo mi się podoba ten kamień wokół domu na cokole i filarku wiem że to są ponoć łupki kamienia naturalnego ale czy może Pani napisać z jakiej firmy tzn. gdzie Pani je kupowała i czy pamięta Pani może cenę za metr takiego kamienia.

 

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam.

 

 

 

 

Kamień kupowany w Chęcinach k/Kielc ok 140zł m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...