Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika naLeśnika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za wsparcie :)

 

dlaczego kotłownia za garażem? ...chciałem max oddalić ją od części mieszkalnej, co prawda będę miał dostęp do gazu, ale póki co planuje wstawić piec na paliwo stałe.

 

Co do spiżarki, to największy minus tego projektu, czyli jej brak.

Przez poszerzenie części garażowej i kotłowni planuje wydzielić mały skrawek na spiżarkę, niestety będzie ona oddalona od kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam!

 

Schody drewniane można zrobić pełne. Wtedy niestety jest troszkę drożej.

 

Też się zastanawiałam nad drewnianymi ale schody żelbetowe mają swoje plusy, w czasie budowy i wykańczania można z nich korzystać bez obawy że się zniszczą a cenowo wychodzi prawie na to samo - przynajmniej w Łodzi.

A na same stopnie i tak zamierzam później położyć drewno.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

**___**

_**___**_________****

_**___**_______**___****

_**__**_______*___**___**

__**__*______*__**__***__**

___**__*____*__**_____**__*

____**_**__**_**________**

____**___**__**

___*___________*

__*_____________*

_*____0_____0____*

_*_______@_______*

_*_______________*

___*_____v_____*

_____**_____**

_______*****_______

 

Wesołego królika co po stole bryka,

Spokoju świętego i czasu wolnego,

Życia zabawnego w jaja bogatego

I w ogóle kurcze, wszystkiego najlepszego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D

Bardzo fajny projekt domu, działeczka tez bardzo przyjemna no i te prawdziwkowe miejsca, poprostu rewelacja :D .

 

Co do energetyki, to tez mam ich po dziurki w nosie, powiedzieli że prąd budowlany dadzą mi za 1,5 roku, ale mogę starać się o wczesniejsze podłączenie, na szczęście sąsiad który kończy juz swoja budowę czeka ponad rok na podłączenie i niedługo kończy sie termin który dali mu w umowie także będą musieli mu juz podłączyć, a że działke mam obok niego to skorzystam na wczesniejszym prądzie :D

 

pozdrawiam i trzymam kciuki za sprawną budowę

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w walce...

O tyle mam lepiej, że woda, kanaliza ( przyłacza gotowe), prąd jest. W najblizszych dniach będzie gaz ziemny.

Nie mam czasu na pisanie dziennika dlatego mój dziennik jest galerią z pola walki.. Ale oczywiście na pytania będę odpowiadal.

W naszym projekcie dodatkowo zlikwidowalismy wykusz i balkon, poszerzylismy dom o 1 m. Wydłuzyliśmy też garaż i oczywiście pokój nad garażem. Zlikwidowalismy równiez kilka okien dachowych...

Buduję z siporexu na klej. Dachówka jak w projekcie Brass bez deskowania. Kładę folię ...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

naLeśnik

dzięki za miłe słowa :D Wasz domek też będzie ładny i macię ładną działkę.

My też najpierw szukalismy domu do remontu,ale niestey zawsze coś było nie tak :roll: w końcu zdecydowaliśmy sie na budowę.Na naszą dziłakę też w sumie zdecydowalismy sie od razu :D

Życzę szybkiego wystartowania z budową i oby Wam domek rósł bez wiekszych i mniejszych problemów,Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny projekt. Kotłownia za garażem- super sprawa, u mnie w projekcie z kotłowni do są 1 drzwi, potem garażowe, następnie z wiatrołapu do hallu czyli troje drzwi. Myślę, że żadne dymki z pieca nie przedostaną się.

Długo musisz czekać na ten prąd- ja dostałam przedwczoraj warunki przyłączenia wraz z umową, którą dziś podpisaną odsyłam do ZE, w umowie jest napisane, że do 31 lipca muszą go podłączyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za miłe słowa, na pewno to się przyda :)

 

Co do przyłącza energetycznego no cóż tak to u nas jest, trzeba czekać nic się nie poradzi :-? Jest to dla mnie w ogóle nie do pojęcia.

 

Do tego dochodzi mi jeszcze ten problemik z kanalizacją, na kolejne pismo skierowane do Urzędu gminy czekam już ponad miesiąc na odpowiedź. Chyba mnie olewają ale ja w poniedziałek pisze kolejne tym razem do wiadomosci także dla rady Gminy, a co tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...