Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika naLeśnika


Recommended Posts

naLeśnik - rozbawiłeś mnie do łez z tą energią :):)

Mnie Stoen miał podłączyć 10 listopada 2007 ( po 1 roku czekania), ale siem nie udało . MIało byc do końca grudnia. Ale siem nie udało.) A potem miało być......... w każdym razie teraz mam termin na 20 czerwca :)) O święta naiwności :):) Ale będę zaglądąć, szczególnie zainteresowały mnie prawdziwki :)) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z prawdziwkami to powaga jak najbardziej ...ale prawdziwe "królestwo" jest nico dalej, na terenie dawnego poligonu :D

 

Lubię :) Grzybobranie na poligonie to takie polowanie z dreszczykiem :)

 

Tiaaa...szczególnie jak kilkaset metrów dalej trenują rzut kulą do celu ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalesnik nie lam sie , sa gorsze zarazy na swiecie , bedzie git...troche cierpliwosci :)
...też tak myślę....może być jeszcze gorzej....żartowałem ;) dzięki za wsparcie.

No bo przecież nigdy nie może być tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej, ale i tez nigdy nie jest aż tak dobrze, żeby nie mogło byc jeszcze lepiej :D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

W pięknym miejscu budujesz. No i te prawdziwki...nic tylko pozazdrościć :oops: . Domek ładny i zgrabny, nasz początkowo też miał taki być, ale urósł :roll:

 

Widzę, że jesteśmy prawie na takim samym etapie budowy :wink: chociaż mam drobny poślizg. Na kiedy planujesz zakończenie budowy i przeprowadzkę?

 

Trzymam kciuki żeby energetyka szybko kabel podłączyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Widzę, że jesteśmy prawie na takim samym etapie budowy :wink: chociaż mam drobny poślizg. Na kiedy planujesz zakończenie budowy i przeprowadzkę?...
My pierwotnie mieliśmy dopiero rozpocząć w połowie sierpnia, ale widząc budujących sąsiadów, jakoś nie mogłem wytrzymać ;)

Jak wszystko dobrze pójdzie to przeprowadzka wrzesień - październik 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałam, a wiele się dzieje :D

Cieszę się, że już startujesz i trzymam kciuki za sprawny przebieg!

aka

a'tam wiele jeszcze się nie dzieje, co najwyżej jakieś "przedbiegi" ;)

ja również sam długo nie zaglądałem do dziennika, na forum....nie było netu, ale teraz nadrabiam, w Twoim dzienniku również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pana NaLeśnika.

Jak przypuszczam leśnika (zaintrygował mnie nick, bo ja też (?) Leśnik jestem).

 

Wszystko super się zapowiada, najbardziej rozbrajają te wszystkie papierki uzgodnienia, umowy itp i td bez których (teoretycznie) nie da się obejść.

 

Ja życzę powodzenia i wszpaniałego domu!

 

Będę odwiedzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...