Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika naLeśnika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale mieliscie sliczna malutka kopareczke!!!

Rewelacja!

 

Mam nadzieje ze obylo sie bez komplikacji :)

Kopareczka rzeczywiście zgrabniutka ;) szerokośc robocza tej maszyny to 50cm, póxniej tylko poszezylismy wykopy recznie.

Kopanie przebiegło bez przeszkód, za to później były problemy z zalaniem fundamentów.

Teraz murujemy bloczkami fundamentowymi, niebawem uzupełnię dziennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, stan "0" to chyba najbardziej niewdzięczna robota na budowie i mało efektowna ;)

teraz pora podsumować wydatki związane z "0" :-?

 

Co do pogody, to jak mamy przerwę, pięknie świeci słoneczko :), ale gdy zaczyna się robotę to zbyt często pada przynajmniej do tej pory tak było, oby teraz pogoda dopisywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

 

No jestem pod wrażeniem! :D Widać męską rękę w tym budowaniu. Wszystko szybko i konkretnie! :lol: Też przydałoby mi się coś takiego :p

 

Projekt Fistaszek - też był przez jakiś czas naszym faworytem, i przyznam się szczerze, że kompletnie już nie pamiętam, dlaczego "odpadł" :oops: bo jak tak sobie na niego teraz patrzę, to naprawdę nie ma się do czego przyczepić... :roll: :)

 

Działkę macie bardzo ładną i foremną. Co to za grunt macie, tak lekko i sucho wygląda? :roll:

 

GRATULUJĘ STANU ZERO!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Z czego będziesz budował? I co dajesz na fundament? Cegłę pełną, czy od razu pustaki, czy czego tam używasz?

 

Dobra, na razie dość pytań, nie wypada tak władować się komuś do komentarzy i zalewać falą pytań :oops:

 

Pozdrówki M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan zero drogi mało efektowny i ciężki.

super że masz go już za sobą. teraz już tylko coraz bardziej domowo

już się tego nie mogę doczekać :), ma już dosyć stanu "0"

 

 

....Projekt Fistaszek - też był przez jakiś czas naszym faworytem, i przyznam się szczerze, że kompletnie już nie pamiętam, dlaczego "odpadł" :oops: bo jak tak sobie na niego teraz patrzę, to naprawdę nie ma się do czego przyczepić... :roll: :)

e'tam.....brak spiżarki ;)

 

Działkę macie bardzo ładną i foremną. Co to za grunt macie, tak lekko i sucho wygląda? :roll:

niestety to sama glina :evil: ...oj dało nam popalić to.

 

Z czego będziesz budował? I co dajesz na fundament? Cegłę pełną, czy od razu pustaki, czy czego tam używasz?

 

na fundament od razu pustak Porotherm 30, oczywiście wcześniej izolacja, za to z cegły chyba będę jednak budował kominy :-?

 

Dobra, na razie dość pytań, nie wypada tak władować się komuś do komentarzy i zalewać falą pytań :oops:

 

czeka tylko ile ja pytań Tobie zadam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj NaLeśniku!!!

Gratuluję stanu "zero".

Jak tam się ma Twój PRĄD.

Wiem co to znaczy użerać się z urzędami o bezsensowne papiery czy terminy, jeszcze przez to przechodzę.

No ale trzymam kciuki.

Będę obserwować Waszą budowę, tym bardziej że mamy podobne projekty.

Czekam na więcej zdjęć i opisów.

Nadzieja we mnie wstępuje jak widzę że się WAM rozwija budowa.

Pozdrawiam. Pa Pa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Jak tam się ma Twój PRĄD.

Wiem co to znaczy użerać się z urzędami o bezsensowne papiery czy terminy, jeszcze przez to przechodzę.......

z prądem wszystko w porządku....kupiłem 100m kabla to mam ....od sąsiada ;)

dzwonienie do energetyki nic nie daje.....mają swoje terminy....o tyle :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...