Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika naLeśnika


Recommended Posts

a co do dachówki to ja głosuje za takimi co się nie świecą jak psu jajca za przeproszeniem

 

Początkowo też byłam przeciwna błyszczącym dachówkom. Ale jak sobie pooglądałam to stwierdziłam, że jak taka błyszcząca się zakurzy, to wygląda ok, a matowa (naturalna) - jest ewidentnie brudna :-?

No i chyba deszcz łatwiej pył zmywa - u mnie jest droga tzw utwardzona i to się szybko nie zmieni :roll:

Glazurowana to przesada, ale angoba spodobała mi się i taką właśnie będę mieć (ale czerwoną) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie, troszkę mnie nie było na forum, pozdrowionka dla wszystkich czytających dziennik :)

 

dachówka wybrana, będzie Roben czarno-brązowy

http://img378.imageshack.us/img378/7998/dsfsingleczarnobrazowaac7.jpg

 

natomiast okna dachowe Roto 735H o wymiarach 74x118, 5 szt. drewniane a do łazienki z PCV.

http://img143.imageshack.us/img143/7659/rotookno735h114x1184455um3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, troszkę mnie nie było na forum, pozdrowionka dla wszystkich czytających dziennik :)

 

dachówka wybrana, będzie Roben czarno-brązowy

 

Do robena weź dobrą ekipę, nie wszyscy potrafią dobrze go położyć. U mnie także górale marudzili, że każdy rząd muszą ze sznurkiem sprawdzać i uwinęli się w 2 dni z pokryciem ;) a dachóweczka ładna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... - nie wiem czy poinformowali Cię, że gratisowe są tylko w jednym kolorze tj. nie ma wyboru?

a tego to nie wiedziałem, jutro jadę potwierdzić zamówienie :)

 

Z ciekawości - jak wyszło z kolorem roletek?

roletki są tylko w kolorze kremowym czy też kremowo - podobnym ;)

 

 

Hej, czy strop się dalej uklada? Kiedy wielkie zalewanie :D ?

 

Moi cieśle też nie lubią dachówek Robena :D

wczoraj było zalewanie, zdjęcia w dzienniku :)...ufff w końcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Od razu budujesz dalej, czy chwila przerwy będzie? Bo cieślie chyba już tupią nogami :D

Plan jest taki, ze w tym roku nakrywamy, robimy ścianki działowe i ....koniec.

W zależności od pogody w lutym lub marcu wstawiamy okna i prace instalacyjne.

 

a cieśle na szczęście w związku z pogoda też mają opóźnienie, wchodzą na budowę ok 15 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...