Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może...fitness?


Jagna

Recommended Posts

Natomiast jesli ci sie uda zmobilizowac i cwiczyc regularnie u siebie w domu - to normalnie stawiam wirtualne piwo :wink: :lol:

 

To ja bede ta pierwsza :D Cwicze w domu od 2 lat - 3 do 4 razy tygodniowo :D Godzinke "macham noga" ( jak to mawia mój mąż )a potem 15 minut brzuszki na ławeczce :D Pozdrawiam Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jesli ci sie uda zmobilizowac i cwiczyc regularnie u siebie w domu - to normalnie stawiam wirtualne piwo :wink: :lol:

 

To ja bede ta pierwsza :D Cwicze w domu od 2 lat - 3 do 4 razy tygodniowo :D Godzinke "macham noga" ( jak to mawia mój mąż )a potem 15 minut brzuszki na ławeczce :D Pozdrawiam Maja

 

 

:wink: :D co prawda zadeklarowalam sie piwem aha26 :wink:

ale ....

prosze :wink:

 

 

http://www.gotbeer.com/content/user_1/prod_beer_ex.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jesli ci sie uda zmobilizowac i cwiczyc regularnie u siebie w domu - to normalnie stawiam wirtualne piwo :wink: :lol:

 

To ja bede ta pierwsza :D Cwicze w domu od 2 lat - 3 do 4 razy tygodniowo :D Godzinke "macham noga" ( jak to mawia mój mąż )a potem 15 minut brzuszki na ławeczce :D Pozdrawiam Maja

 

 

:wink: :D co prawda zadeklarowalam sie piwem aha26 :wink:

ale ....

prosze :wink:

 

 

http://www.gotbeer.com/content/user_1/prod_beer_ex.gif

 

 

Mniam.... :D Dziekuje bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

a teraz szybciutko na biznie czy tam rowerek spalac te piwne kalorie :wink: :D

 

A ja sie chcialam pochwalic w tym miejscu ze od ok miesiaca mobilizuje sie i wieczorami sobie biegam :D (mniej wiecej co 2gi, 3ci dzien) - na razie udaje mi sie nie wykrecac . :D

Przyznaje sie co prawda ze w ramach podnoszenia motywacji do uprawiania joggingu - nabylam odtwarzacz MP3 :lol: ,

Fajnie jest bo takie male na szyi nie przeszkadza i dobrej jakosci muzyka w uszach - co zawsze pomaga w bieganiu (kiedys probowalam z walkmanem ale za ciezki, odtwarzacz cd z kolei "skakał" pomimo systemu antywstrzasowego - wiec biegalam bezmuzycznie) :wink:

zobaczymy na ile zakup bedzie mobilizował :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

a teraz szybciutko na biznie czy tam rowerek spalac te piwne kalorie :wink: :D

 

A ja sie chcialam pochwalic w tym miejscu ze od ok miesiaca mobilizuje sie i wieczorami sobie biegam :D (mniej wiecej co 2gi, 3ci dzien) - na razie udaje mi sie nie wykrecac . :D

Przyznaje sie co prawda ze w ramach podnoszenia motywacji do uprawiania joggingu - nabylam odtwarzacz MP3 :lol: ,

Fajnie jest bo takie male na szyi nie przeszkadza i dobrej jakosci muzyka w uszach - co zawsze pomaga w bieganiu (kiedys probowalam z walkmanem ale za ciezki, odtwarzacz cd z kolei "skakał" pomimo systemu antywstrzasowego - wiec biegalam bezmuzycznie) :wink:

zobaczymy na ile zakup bedzie mobilizował :lol:

 

Piwne kalorie spalilam dzisiaj na budowie grajac w szyszke z córcią na fundamantach naszego domku :D Powodzenia zycze i wytrwalości w bieganiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonooka Nie strasz mnie proszę,bo moj mąz mnie w kosmos wystrzeli jezeli po zakupie tych wszystkich fajnych urządzeń ja nie będę ćwiczyć

aha26, będziesz, będziesz. Jeszcze nam wyślesz zdjęcia swojego brzuszka wyćwiczonego na kształt kaloryferka :D

 

Ja nie znam takich osob ktore sa na tyle zdyscyplinowane

Znam takie ktore placac (na silowni , basenie itp.) sa w stanie sie mobilizowac i chodzic, w domu zwykle na 2 x sie konczy :wink: :D

Zielonooka, poznam Cię z moją siostrą i postawisz kolejne piwo - cały rok ćwiczeń (3 razy w tygodniu) w domu z koleżanką przy świczeniach odtwaranych z DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...