Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt D33 NIEDUŻY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 611
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D Pozdrawiam wszystkich zamieszkujących D33, wszystkich planujących jego budowę również. witam w Unii! Co się zmieni na lepsze zobaczymy, ale jest to dobry pretekst do pozdrowień. Dzięki waszym wypowiedziom na "forum" jestem kolejnym człowiekiem, ktory zdecydował sie na" Niedużego". Dzięki za to! Nie zamykajcie więc swoich drzwi dla kolejnych "mieszkających inaczej", dzielcie się radami jak do tej pory, bądźcie otwarci, bowiem ludzi pragnących uciec z "blokowiska" jest coraz więcej-pomóżcie im się zdecydować pozytywnie tak jak mnie! "Za rok może dwa będzie domek jak Bóg da".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno! Z Twoich zdjęć widać, że masz D33 w wersji lustrzanej. Powiedz czy ta wersja kosztuje tyle samo co normalny projekt i czy trzeba coś adoptować ze swoim architektem? Dzięki!

 

 

Odbicie lustrzane kosztowało tyle samo, co projekt w wersji "oryginalnej". Co więcej- najpierw kupiliśmy wersję oryginalną, a potem po zakupie działki okazało się, że ideałem będzie odbicie lustrzane. W Muratorze wymienili nam go bez problemu, bez żadnych dopłat. Projekt w wersji lustrzanej jest kompletnym projektem i nie wymaga żadnych specjalnych adaptacji z architektem.

 

Witam kolejnego sympatyka małego domku!

Trzymam kciuki za powodzenie budowy!

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem projektu D33L. Muszę przyznać, że zostałem mile zaskoczony Wydawnictwem "Murator". Poza projektem dostałem mnóstwo broszur i folderów oraz bezpłatnych egzemplarzy(mają gest). Pozwolenie na zmiany w projekcie załatwili mi od ręki-jeśli będę spotykał same takie szybkie firmy to za pół roku mieszkam w " Niedużym". :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu czy moglabyś zamieścić więcej zdjęć z wnętrza Twojego domku? Salonu, pokoji na parterze i poddaszu. Byłabym wdzięczna. Z niecierpliwością czekam na odpowiedz:)

 

 

Obiecuję, że nowe zdjęcia będą jak tylko pojawi się parkiet w gabinecie- czyli na początku przyszłego tygodnia. W salonie w tej chwili jest składowisko wszystkiego, łącznie z taczką, grabiami, wiertarkami, łopatami- więc się po prostu wstydzę to pokazywać :wink:

Gdy nastanie trochę porządku wtedy obiecuję wszystkie pomieszczenia obfotografować.

 

Pozdrawiam! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę odwiedziłem Mariofa na budowie - dzielnie sobie radzi, jestem pełen podziwu. Publicznie dziękuję mu za poświęcony czas i wszelkie uwagi.Zacząłem się zastanawiać nad budowaniem z Ytonga. Co o tym myślicie Szanowni Forumowicze?

 

Budowaliśmy "Niedużego" w 2001 roku właśnie z Ytonga jako ściany jednowarstwowe na to tynki zewnętrzne Firmy BAYOSAN w środku tynki gipsowe. Sprawdziło się niskie rachunki za gaz ok. 180 zł w sezonie, wilgotność powietrza w pomieszczeniach właściwa. Zimą ciepło, latem przyjemnie chłodno.

Internet dotarł do nas w piątek 28.05.04 więc jak znajdziemy trochę czasu to zamieścimy zdjęcia.Pozdrawiamy wszystkich budujących "Niedużego" Anka i Wojtek ze Stargardu.

Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po długiej nieobecności, trochę mi ta budowa czasu zabiera aż nie mam kiedy do kompa zasiąść... Słupki ścianki kolankowej zalane 10.06 wchodzi cieśla bedzie trochę spokoju (tak mi się wydaje :) ) postaram się nadrobić zaległości w odpowiedziach, a może jakieś zdjecia umieszczę i plany domu po przeróbkach

z błędów w projekcie które teraz pamiętam to np. zła wyskość belki podciągu nad tarasem, na rysunkach zbrojenia stropu-przekroje nie wiadomo do czego je przypiąć, wiecej nie pamietam musze zajrzec do projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...