Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

przeprojektowana jaskółka - komentarze :-)


Recommended Posts

Nie dam spokoju tej stronce :)

Mam pytanie: czy dlugosc sciany szczytowej w kuchni, gdzie nie masz okien, oryginalnie na planie tez ma 4m? Cos mi sie tam nie zgadza z wymiarami... Marzy mi sie duza kuchnia i wlasnie chce, zeby miala 4m szerokosci, a cos mi mowi, ze tam jest tylko 3,5. Prosze, rozwiej me watpliwosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie dam spokoju tej stronce :)

Mam pytanie: czy dlugosc sciany szczytowej w kuchni, gdzie nie masz okien, oryginalnie na planie tez ma 4m? Cos mi sie tam nie zgadza z wymiarami... Marzy mi sie duza kuchnia i wlasnie chce, zeby miala 4m szerokosci, a cos mi mowi, ze tam jest tylko 3,5. Prosze, rozwiej me watpliwosci...

witaj, ciesze sie ze zagladasz i ze sie podobaja moje pomysly! :)

Nasza Jaskółka jest zaprojektowana wg. wzoru z muratora ale jest projektem indywidualnym - w sumie zachowala tylko wyglad zewnetrzny i ogolny zarys pomieszczen, ale wnętrze jest inne (o 25m2 większa) :wink: .

Kuchnia ma wymiar 4x4m.

 

zE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgladam od dluzszego czasu Twoje poczynania i musze powiedziec, ze gust masz swietny :) Ja stoje przed dylematem wyboru projektu i ta Jaskolka coraz bardziej do mnie przemawia... Tylko chcialabym inne okna w salonie. Czy moglabym prosic o ich rozmiar na wysokosc, tzn. jaka jest podana w projekcie?

Marzy mi sie przeszklenie calej sciany, ale nie wiem, na ile to realne... nie tyle nawet koszt, co wymiary. Chociaz koszt pewnie bylby olbrzymi...

 

na fakturze nie mam wymiarow okien - zmierze na budowie poniewaz nie sa wg. projektu zrobione. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądamy, zaglądamy :) widzę że już niedługo...

zrezygnowaliście z drewna na zewnątrz czy to jeszcze nie ten moment?

marku :-) witam

zrezygnowaliśmy z drewna - tylko taras bedzie z desek! :wink:

 

Zakochałam się w prostocie naszego domu i takim klarownym wyglądzie, dlatego "odwidziało" mi się drewno! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądamy, zaglądamy :) widzę że już niedługo...

zrezygnowaliście z drewna na zewnątrz czy to jeszcze nie ten moment?

marku :-) witam

zrezygnowaliśmy z drewna - tylko taras bedzie z desek! :wink:

 

Zakochałam się w prostocie naszego domu i takim klarownym wyglądzie, dlatego "odwidziało" mi się drewno! :roll:

też ostatnio myślę o prostocie, choć drewno pewnie zostanie...

tak jak masz w tej chwili jest moim zdaniem ciekawie. Myślę że drewno nie jest jakimś koniecznym elementem, pytałem bardziej z ciekawosci niż z pasji do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ślicznej działki i fajnej wersji Jaskółki! Dużo ciekawych pomysłów w Twom dzienniku, zkręconaelfo. Bardzo podobają mi się drzwi - też będziemy mieli szare okna, więc może też drzwi w takim kolorze - czy mogę prosic o namiary na producenta?

ps. jak duża jest Wasza kuchnia i salon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ślicznej działki i fajnej wersji Jaskółki! Dużo ciekawych pomysłów w Twom dzienniku, zkręconaelfo. Bardzo podobają mi się drzwi - też będziemy mieli szare okna, więc może też drzwi w takim kolorze - czy mogę prosic o namiary na producenta?

ps. jak duża jest Wasza kuchnia i salon?

 

proszę bardzo :-) drzwi robił nam: http://www.budrex.pl

ale wzór jest z adeco. :oops:

 

pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Witam! śliczny domek, okolica przecudna :D . A może jakieś nowe zdjęcia z placu budowy ? Też mam zamiar zafundoawć sobie szare okna, czy możesz napisać co to za kolor - okleina czy z palety RAL? Jeżeli polecasz ekipę od pompy ciepła, to też proszę o namiary. Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na kolejne zdjęcia !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 3 weeks później...
Przede wszystkim to chciałam się przywitać i napisać, że bardzo mi się podoba Twój domek.

 

Jeśli chodzi o podłogi betonowe to proponuję zapytać tutaj:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=3162325#3162325

i tutaj

http://forum.muratordom.pl/komentarze-do-mieszkanka-malgos2,t126810-10620.htm

 

No i nie zapytalas, a ja wiem jak to mozna zrobic... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
Strasznie tu u Was cicho się zrobiło! Czemu ach czemu! I w dzienniku taki spokój. A ja tak lubię czytać i oglądać zdjęcia. Napisz coś chyba ,że właśnie się przeprowadzasz i nie masz czasu. Też jestem fanką domów parterowych. Myślałam , że popodglądam a tu :(.........................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...