Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

przeprojektowana jaskółka - komentarze :-)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 299
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WYŻYJCIE SIĘ NA WIZUALIZACJI CHŁOPCY I DZIEWCZĘTA :D

 

Powiedz mi elfa, gdzie powiesisz szlafrok i ubranie, ktore zdejmiesz do kapieli? Jedyny kawalek sciany widze w kacie tuz przy oknie - po co ci okno, ktore stale bedzie musialo byc zasloniete?

Papier toaletowy za plecami tez malo wygodnie, a na recznik do bitetu i szczotke do kibla to juz wcale nie ma miejsca.

:o :o :o

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie będę miał bo nie umiem tego pożenić z pomyslem, którego nie mam na coś takiego :). po prostu ciekawostka. Nie, to nie są duże koszty, wyszłoby na 190m2 dachu jakies 13k (material+polozenie)

masz fajny daszek. teraz tylko czekam, aż obrośniesz ubrankiem z drewna :)

 

na początku przyszłego tygodnia jadę na inną bodowę mojego kierbuda obejżeć obłożony domek drewnem i zapoznać ponoć bardzo solidną ekipę od elewacji drewnianych :) zdam relację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYŻYJCIE SIĘ NA WIZUALIZACJI CHŁOPCY I DZIEWCZĘTA :D

 

Powiedz mi elfa, gdzie powiesisz szlafrok i ubranie, ktore zdejmiesz do kapieli? Jedyny kawalek sciany widze w kacie tuz przy oknie - po co ci okno, ktore stale bedzie musialo byc zasloniete?

Papier toaletowy za plecami tez malo wygodnie, a na recznik do bitetu i szczotke do kibla to juz wcale nie ma miejsca.

:o :o :o

Pozdrawiam

 

Essa, ostra jesteś :wink:

ale bardzo dziękuję za uwagi !!!! :oops:

- na szlafrok to jakiś wieszaczek przy prysznicu :-? , a ubranko i tak u nas na podłodze ląduje :wink:

- nie wyobrażam sobie w domu łazienki bez okna - miałam tak w blokach i już nigdy więcej. Zerknij jaki będę miała widok przez okno w trakcie kąpieli :wink: 8)

- papier toaletowy, zgadam się z tobą! :-?

- ręcznik do bidetu, masz rację! :-?

- szczotka, jakoś bym ją upchnęła :wink:

 

Dzięki za uwagi!!!! I czekam na więcej :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko co to za ciemna rurka w rogu?

efilo,

to odbicie lustrzane - trochę nieudane :wink:

 

za geberitem jest lustro :wink:

 

ja wiem kochana że tam lustro - chociaż na wizualizacjach zawsze brakuje odbicia osoby patrzącej (no chyba że się ma pelerynkę niewidkę :lol:

 

tylko tam za drzwiami jest wnęka (prysznic?) i ja bym chciała to zobaczyć z którejkolwiek strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie wyobrażam sobie w domu łazienki bez okna - miałam tak w blokach i już nigdy więcej. Zerknij jaki będę miała widok przez okno w trakcie kąpieli :wink: 8)

 

się podpisuję :) Mieszkałem w domku z łazienką z oknem na las i górki, niesamowta przyjemność

- umyć ząbki rano wdychając zapach switu innego niz w miescie (z doswiadczenia wiem jak zajeb...ty dla psychiki jest zapach parującej rosy, ożywających lisci, itp pierdy)

- zerknąć sobie na swoje (!) drzewa czy to w szronie czy to w liściach

- wydrzeć sie policyjnie na meża że wykopal nie te kwiatki co trzeba...

- pomyśleć o spacerze na etapie leżakowania w wannie albo fizjologicznego odbalastowania :)

- etc etc...

Zasłaniać, jeśli faktycznie trzeba to można po zmroku, a i to przy niektórych sytuacjach (są pewnie szyby lustrzane itp). Samo zaslanianie nie jest trudną i upierdliwą procedurą i rekompensuje wszelkie inne doznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym mieć okno w łazience, przez które można wyglądać.

Marek tak to opisałeś, że zaczęłam, żałować, że nie mam tych lukarn...

 

z tego co rozmawialem z ludzmi, ktozy tak mieszkaja, to po jakimś czasie nie oswajasz sie z tym, jest to nadal doznawalne, choćby na poziomie powodu do zadowolenia z wyboru miejsca do życia.

Irma, pamietaj ze masz fajna bryłę i pewnie pamiętasz jak pisałem, że mi się nie podobało to co zrobiono z niektorymi domkami w osiedlu na wzgorzu bodajże, gdzie powsadzano w jeden budynek kilka takich lukarn i wygladalo to jak mala fabryczka :)

jest dobrze.

 

jezus maria co to za kot ? (dobry, dobry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro weneckie Marku polega na tym, ze z ciemnego pomieszczenia widac to co jest w pomieszczeniu jasnym. Wiec odpada, wiem bo tez mialam taki pomysl na okno w lazience.

A co do sasiadow kazdy moze robic co chce, w szczegolnosci nasz przyszly sasiad moze miec w planie wybudowanie trzypietrowego domu weselnego tuz przy granicy naszej dzialki.

Nie jest moim celem torpedowanie pomyslow Elfy, pokazuje wylacznie druga strone medalu - te przyziemna, bez otoczki z marzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha!!!!

A jakby tak zamienic umywalke i wanne miejscami? Chyba lepiej sie malowac przy dziennym swietle.

A jak przy oknie dasz lustro to z wanny bedziesz miec widok na las, a sadiedzi nie beda miec widoku na ciebie.

 

Essa, od początku wizja była taka, że siedząc w wannie będę wyglądała przez okno na las... w sumie chciałam okno balkonowe, ale moja małżowina protestowała, że nie będzie mogł stać w oknie i się golić na golaska jak dzieci będą z kolegamia może bardziej z koleżankami :o hasać po podwórku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie wyobrażam sobie w domu łazienki bez okna - miałam tak w blokach i już nigdy więcej. Zerknij jaki będę miała widok przez okno w trakcie kąpieli :wink: 8)

 

się podpisuję :) Mieszkałem w domku z łazienką z oknem na las i górki, niesamowta przyjemność

- umyć ząbki rano wdychając zapach switu innego niz w miescie (z doswiadczenia wiem jak zajeb...ty dla psychiki jest zapach parującej rosy, ożywających lisci, itp pierdy)

- zerknąć sobie na swoje (!) drzewa czy to w szronie czy to w liściach

- wydrzeć sie policyjnie na meża że wykopal nie te kwiatki co trzeba...

- pomyśleć o spacerze na etapie leżakowania w wannie albo fizjologicznego odbalastowania :)

 

boshe..... rozmarzyłam się ......

kiedy będę się mogła tam wykąpać?! :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...