Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

przeprojektowana jaskółka - komentarze :-)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 299
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja i tak myślę że to jest do zrobienia

 

Wszystko jest do zrobienia :D Pytanie tylko ile to bedzie kosztowac. A zrobienie czegos takiego do tanich na pewno nie bedzie nalezalo. Druga sprawa i wazniejsza to faktycznie zabezpieczenie czegos takiego. Jesli bylby to relief to musialby zostac wypelniony jakas przezroczysta masa bo inaczej po roku mialabys juz tylko cos co by w zarysach przypominalo rzezbe (nie wspominajac o dyskomforcie chodzenia po czyms takim). A to z kolei niesie ryzyko powstawania rys na takim wypelniaczu. Jesli malowane (teoretycznie tansze) to patrz wyzej (czyli rysy) tylko w jeszcze wiekszej skali bo dotyczyloby to calej podlogi a nie tylko fragmentow. Jednym slowem wyglada fajnie. Ale czy aby na pewno jest praktyczne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Olu ,gdzies tam kiedyś pisałaś o dużych oknach,ja właśnie się zastanawiam czy też nie przesadziliśmy :roll: ,z czego u Was to wynikało?da się z tym zyć :-? :wink: ,nie martwią mnie tarasowe,bo to wiadomo im większe tym fajniej ,ale w kuchni mamy wymiar 210/150 i zaczynam się martwić czy to nie jest jakiś kolos :roll:(,parapety na 90)

Pozdrawiam

 

ps .niecierpliwie wypatruję fotek z wnętrza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja żałuje że okna nie są większe :(

 

pozmniejszałam okna u dzieci (bo biurko, bo tak lepiej...) a teraz bardzo załuje!

Im większe tym fajniejsze - jedyny minus to straty ciepła!

 

U nas architekt zaprojektowała niskie sufity i nasz murarz był na tyle bystry ze dołożył jeden rzad silki i sufity mają po wykończeniu 2,68m, bez tej dodatkowej cegły by miały 2,43m - a uważam ze szkoda ze nie sa wyzsze!

Wtedy i okna by mogły być większe!

 

jak cos bedzie bede zaraz wklejala :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: właśnie doczytałam,że chodziło Ci o niskie okna.No to ja mam za wysokie :-? Tak je podnosiłam ,podnosiłam i masz babo placek,ale mam nadzieję że jakoś to będzie :wink: ,a z tymi stratami to prawda,choć z drugiej strony nie da się bez okien,a podobno im większa powierzchna samej szyby tym lepiej :roll: i tak już za późno,ja się chyba lubię zadręczać.

Cóż to macie za milusią podłogę do gabinetu i sypialni?widzi mi sie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę jeśli mnie wzrok nie myli 2180 CBS ? 8) :wink:

I jak pierwsze wrażenia ... ze "wspólnego" wkładu :D :wink: ?

 

pozdrawiam, majki

 

bardzo ładny wkład - widziałam go już na żywo w obudowie - jest ogromny, nowoczesny .... z tej półki cenowej najfajniejszy moim zdaniem!

 

Lece zobac u Ciebie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Drzwi wejściowe wyglądają bardzo ładnie. Szkoda, że się machnęli z tą klamką.

Płot też świetny.

Możesz napisać ile Cię będzie kosztował?

My się właśnie zastanawiamy z czego robić. I czy robić najpierw tymczasowe ogrodzenie czy od razu docelowe? Z tego co widzę to robicie naokoło taki sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgladam od dluzszego czasu Twoje poczynania i musze powiedziec, ze gust masz swietny :) Ja stoje przed dylematem wyboru projektu i ta Jaskolka coraz bardziej do mnie przemawia... Tylko chcialabym inne okna w salonie. Czy moglabym prosic o ich rozmiar na wysokosc, tzn. jaka jest podana w projekcie?

Marzy mi sie przeszklenie calej sciany, ale nie wiem, na ile to realne... nie tyle nawet koszt, co wymiary. Chociaz koszt pewnie bylby olbrzymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja oczy mialam! Tutaj juz bylo o oknach :) Wlasnie tak poczytalam te komentarze i widze, ze tutaj informacji to wiecej, niz w samym dzienniku. Nawet nie widzialam, ze sufit wypada tak nisko... ale my chcielibysmy sufit nad salonem miec odryty, ze sie tak wyraze i w nim okna jakies dachowe.

Musze dorwac w koncu jakiegos konkretnego architekta, ktory pomoze rozwiazac moje problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...