Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

przeprojektowana jaskółka - komentarze :-)


Recommended Posts

ja trafiłem tu przez dach :) to jest ta plankija ? czy pozostało na Silesji? nie do końca lubię blachę ale jeśli już to wlaśnie jakąś bardziej nowoczesną, podobną do Waszej...

 

no i ciekawa dyskusja o kominkach i rekuperatorze... pośledzę :)

 

To Plannja Emka - ładna praffffda? !!!! :wink:

Kominek i rekuperator u nas odpada - będzie pompa ciepła! Jutro kończą drugi odwiert wtedy powklejam zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jest ładna, wlaśnie sie zastanawiam jak do cegly i drewna usiądzie... jakie są ceny takiego dachu? sama blacha jest pewnie droga... obejrzalem kilka stron sprzedawcow ale lobuzy cen nie dają...

 

za blachę, orynnowanie, membranę i wszystkie mat. potrzebne zapłaciliśmy

26 600zł + Vat

Musisz przy płaskiej blasze zwrócić uwagę na fakt, że musi być pełne deskowanie, na nasz dach (340m2) deski kosztowały 8000tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze raz przeczytaliśmy wasz dziennik i znów nam kopara opadła. Jest ślicznie. Oby tak dalej!

 

aha i widze że już odwierty a ja ci w PW chciałem polecić swoich wiertaczy, ile Cię kroją z metra?:-)

 

och i okna..... pisałaś coś o grafitowych....?

brzmi ciekawie? jaka firma, jakieś fotki?

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze raz przeczytaliśmy wasz dziennik i znów nam kopara opadła. Jest ślicznie. Oby tak dalej!

 

aha i widze że już odwierty a ja ci w PW chciałem polecić swoich wiertaczy, ile Cię kroją z metra?:-)

 

och i okna..... pisałaś coś o grafitowych....?

brzmi ciekawie? jaka firma, jakieś fotki?

 

Pozdrowienia!

 

Też mi kopara opadła jak wczoraj w nocy przeczytałam że macie już odwierty pod PC! Hihihi..... ten zbieg okoliczności jest niesamowity!

..... a może jesteśmy bliźniakami ?! :wink:

 

My płacimy 110zł/ mb odwiertu już z sondą. Ekipa również przednia, przyjechali z Poznania.

 

Okna będą montowane w 2 tyg września. wybraliśmy okna PCV profil schueco. Firma ze Zduńskiej Woli. Jak będą okna będą fotki 8)

 

Pozdrawiam Waszą rodzinkę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - a aj trafilam tutaj przez irme ale pewnie nie weszlabym na strone dziennika jakbym nie doczytala ze budujecie jaskolke - my tez i tez ze zmianami - tutaj nasza budowa http://forum.muratordom.pl/budowe-czas-zaczac,t101458.htm pozdrawiam

 

nie ukrywam że zazdroszę zaawansowania budowy! Jaskółka to jaskółka - śliczny domek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek i rekuperator u nas odpada - będzie pompa ciepła! Jutro kończą drugi odwiert wtedy powklejam zdjęcia :)

 

przez rezolutność czy te rzeczy sie wykluczają?

 

rezolutność inwestorki 8) ...a tak naprawdę względy ekonomiczne.

Inwestycja w rekuperator (przy niskich kosztach energii - PC) się nie zwróci.

No i kasa przeznaczona na reku została zainwestowana w PC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooliwka

a kiedy wreszcie zaczniesz?

 

a w ogóle to byś założyła w końcu ten dziennik bo jak nie ma dziennika to nie ma komentarzy :lol: :lol:

 

dokladnie. !!!! bo jak chcesz stosować drewno w elewacji to myk myk wklejaj inspiracje :) ja się poprzyglądam bo swój wlaśnie wymyslam :)

 

drewniane inspiracje :wink: that's what I need !!!!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi się uda to zrobię zdjęcia szarego domku u nas na wsi :wink:

 

nie ma jakiegoś skomasowanego ataku drewna na elewacji ale to co jest jest ekstra. przynajmniej mi się baaaardzo podoba.

 

jak na niego patrzę to zawsze żałuję że my nie mamy :D

 

a do tego mają taki ślicznie wypielęgnowany ogródek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u mnie naprawde nie ma co ogladac

prosty domek :D

 

do tego nie mam w domu projektu :evil:

wszystko czeka w starostwie :-? gdziej juz powinnismy dostac pozwolenie ale przez super geodete sprawa stoi w miejscu :evil: :roll:

 

 

no i budowa na drugi rok wiec nie chce tak przeciagac dziennika 8)

 

 

co do elewacji to sama mam problem bo nie wiem czy zrobie to co mam na projekcie..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...