Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do domu coraz bliżej, C15 - komentarze


neti

Recommended Posts

Niech ten szczególny czas cudownych

Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was

okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych,

w atmosferze rodzinnego ciepła, wielkiej radości

i wzajemnej życzliwości,

pod żywą choinką dużo prezentów

a w Waszych pięknych sercach wiele sentymentów,

Świąt dających radość i odpoczynek

oraz nadzieję,

że Nowy Rok będzie szczęśliwszy.

 

http://img386.imageshack.us/img386/8194/christmascard2lh2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam,

u mnie płytki są nawet już położone więc postaram się w najblizszym czasie wrzucić zdjęcia :)

Mi osobiście verde nie bardzo się podoba, za ciemny, a zefir - czyli ten niby seledynek jest całkiem przyjemny. Ale jeśli chcesz dać większośc kremu a tylko, jak piszesz dodatek verde, to może tez będzie ładnie.

Aha, mimo, że to podobno I gatunek to płytki nie grzeszą równością. Wykonawca trochę narzekał. A jak zaczął kłaść gres to ju z i ja się wkurzyłam. Okazało się, ze gres zefir jest mniejszy o gresu beżowego. Oczywiście różnica minimalna, może ok 2 mm, ale jak przymierzył sie do kładzenia to przestała wychodzić odpowiednia fuga!! Radził, żeby go wogóle nie kłaść, ale juz się przyzwyczaiłam do mojej wizji i nie popuściłam. Ten zielony gres (jest z niego jeden pasek - taki jakby chodniczek) jest położony prawie bez fugi i wcale jakoś bardzo źle to nie wygląda.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedż.

Neti ja jeszcze nie kupiłam tych płytek i teraz zaczynam sie zastanaiać jesli sa takie nierówne , to może lepiej zrezygnowąc ?.

Juz troche sie przyzwyczaiłam do tych płyteki znów szukac cos innego ?

Wczoraj juz wszystko rozrysowałam na papierze, bo w programie z PARADYZ cos mi inaczej wychodziło z ilością płytek. Mam łazienkę na dole małą , tj 165cmmx 167cm .

Więć musza byc płytki raczej jasne . Nie chcę całej łazienki w kremie- beżu , pragne tę łazienke rozweselic kolorami. Na podłoge zas chce dać verde . Czy aby sie nie bedzie gryzło ze ścianami zefir, krem ?Prosze wyslij mi zdjęcia Twojej łazienki. pozdrawiam cieplutko mimo chłodu na dworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej, przepraszam, że nie zamiesciłam zdjeć łazienki... :oops: Tak szczerze, to poprostu nie mogę się jakos zebrać aby odpalic stacjonarny komputer i je zgrać...

Co do drzwi, to jednak zrezygnowalismy z Classena, tyle się nasluchalismy o ich jakosci, że jednak nie chcielismy ryzykować. Mamy drzwi firmy DRE, w najtańszej okleinie niestety... ale ponoć i tak duzo lepszej niz Classen, a w cenie podobnej.

Wzór modern w kolorze wenge

http://www.dre.pl/drzwi/modern.htm

Jakby mnie było stać to pewnie tez bym zdecydowała sie na Porta, ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

**___**

_**___**_________****

_**___**_______**___****

_**__**_______*___**___**

__**__*______*__**__***__**

___**__*____*__**_____**__*

____**_**__**_**________**

____**___**__**

___*___________*

__*_____________*

_*____0_____0____*

_*_______@_______*

_*_______________*

___*_____v_____*

_____**_____**

_______*****_______

 

 

Wesołego królika co po stole bryka,

Spokoju świętego i czasu wolnego,

Życia zabawnego w jaja bogatego

I w ogóle kurcze, wszystkiego najlepszego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Hej, przepraszam, że nie zamiesciłam zdjeć łazienki... :oops: Tak szczerze, to poprostu nie mogę się jakos zebrać aby odpalic stacjonarny komputer i je zgrać...

Co do drzwi, to jednak zrezygnowalismy z Classena, tyle się nasluchalismy o ich jakosci, że jednak nie chcielismy ryzykować. Mamy drzwi firmy DRE, w najtańszej okleinie niestety... ale ponoć i tak duzo lepszej niz Classen, a w cenie podobnej.

Wzór modern w kolorze wenge

http://www.dre.pl/drzwi/modern.htm

Jakby mnie było stać to pewnie tez bym zdecydowała sie na Porta, ale cóż...

 

Niestety drzwi nie są tanie natomiast Porta znajduje się w segmencie tych z niższej pólki cenowej naprawdę drogie drzwi to Sapeli Interdoor gdzie jeden komplet kosztuje ~2.500.

 

Przyznam się że i Classena i Dre nie uważam za dobre firmy ale jeśli jużmusimy wybierać z tych dwóch to Dre bedzie lepsze natomiast w przysłości jeśli chce mieć Pani niedrogą Portę to prosze spojrzec na drzwi w okleinie Porta_decor nie są drogie wręcz przeciwnie a na pewno lepsze od tych dwóch pozostałych.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
witam - nie wiem, czy ktoś mnie jeszcze tu usłyszy. Budujemy nastrojowego (są już stropy) i strasznie chcielibyśmy zobaczyć wasze dzieło :-) czy można prosić o zdjęcia? czekamy z niecierpliwością na info. Męczą mnie okna w salonie, coby tu zmienić żeby było łatwiejsze do ustawienia i żeby nie dzielić tarasu z rodzicami. pozdrawiamy AIR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...