Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Anoleiz - komentarze


DPS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a nie marmeladaaa?

 

dzisiaj logistycznie zaczynam sobie układać zorganizowanie tego przyjęcie komunijnego... i wpadłam jak śliwka w kompot... z krzesłami i stołami

właśnie usiłuje znaleźć jakąś firmę, która może wypożycza coś takiego...

ech bo inaczej to nie wiem...

a może zmęczona jestem po prostu i już rozwiązań prostych nie widzę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie marmeladaaa?

 

dzisiaj logistycznie zaczynam sobie układać zorganizowanie tego przyjęcie komunijnego... i wpadłam jak śliwka w kompot... z krzesłami i stołami

właśnie usiłuje znaleźć jakąś firmę, która może wypożycza coś takiego...

ech bo inaczej to nie wiem...

a może zmęczona jestem po prostu i już rozwiązań prostych nie widzę :))

no widzę moja droga, że my som mamy Komunistów :D

Ja poszłam na kompletną łatwiznę i wynajęliśmy salę w restauracji, którą prowadzi moja przyjaciółka :D więc rozbieranych pań i tańców przy rurze, tudzież innych ekscesów nie będzie :D

z doświadczenia rodzinnego wiem, że wyniesie to nie wiele drożej niż organizowanie w domu. U mnie przynajmniej sobie tego nie wyobrażam, ja nie tylko stoły musiałbym pożyczyć, ale wszystko inne też, nie mam np 25 jednakowych talerzy, sztućców itp. Nieeeeee, w domu odpada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w domu tez nie... bo na naszych 50 m sobie w ogóle nie wyobrażam upchnięcia ponad 30 osób :o

no ale właśnie dlatego wymyśliliśmy że w stodole...

jest miejsca dosyć,

tylko logostycznie muszę teraz to dobrze poprzemyśliwać...

generalnie w Krakowie jak podliczyłam w restauracji taki obiad...

no troszkę by mnie wyniósł ;)

a poza tym kurde no mam ten kawałek ziemi,

niech zacznie się przyzwyczajać do nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w domu tez nie... bo na naszych 50 m sobie w ogóle nie wyobrażam upchnięcia ponad 30 osób :o

no ale właśnie dlatego wymyśliliśmy że w stodole...

jest miejsca dosyć,

tylko logostycznie muszę teraz to dobrze poprzemyśliwać...

generalnie w Krakowie jak podliczyłam w restauracji taki obiad...

no troszkę by mnie wyniósł ;)

a poza tym kurde no mam ten kawałek ziemi,

niech zacznie się przyzwyczajać do nas ;)

no pewnie, niech się przyzwyczaja :D

w zeszłym roku byłam na takiej Komunii, którą robiła restauracja z tym że w domu. Catering normalnie, ze stołami, talerzami ze |WSZYSTKIM. Przyjechali parę dni wcześniej uzgodnić kolor zastawy stołowej, obrusów serwet :o

Pięknie to wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam to za sobą. Ale też była restauracja - kolegi zresztą 8) Firmy cateringowe na pewno jakoweś sa tylko ... usiądź, weź oddech albo kilka, jezioro....lotos....spokój..... i poszukaj w sieci.

A ziemia musi się przyzwyczaić do opiekunów, nie ma bata, to świetna okazja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj lokalnej sali ludowej sztućce, talerze i krzesła powinni albo mieć własne, albo znać namiary na kogoś, kto niezbyt drogo wypożycza, popytaj u sąsiadek często w jednym domu znajdzie się ok 15 krzeseł ;)

W kole gospodyń znajdziesz Panie, które często świetnie gotują i pieką z pewnością nie za cenę jaką oferują firmy kateringowe i o wiele smaczniej :p

Grunt, to się zaprzyjaźnić z okolicą :p :P :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się obiema rękami pod tym, co pisze Ksero.

Miejscowe rozwiązania zawsze są najlepsze. -ytaj o koło gospodyń wiejskich, mów sąsiadkom jaki masz problem. Pomogą bankowo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam :)

 

w sobotę średnio dopisywała, ale i tak udało nam się już większą część zalegającego stodołę siana wywieźć i spalić...

zostało już tego niedużo, więc jakiś postęp jest

wiosna się pojawiła na działce :) zakwitły żonkile....

wszystkie drzewa już mają listków mrowie...

 

czeka nas teraz inwentaryzacja budynku,

ale zaskoczyli mnie trochę ceną - 1500 zł

a koncepcja wraz z projektem budowlanym i złożeniem PnB (pełnobranżowy projekt plus zagospodarowanie terenu, architektura, instalacje wod-kan, elektryka, konstrukcja i opisy) - 11 tys...

 

no i mam o czym myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zrezygnuj z takiego pełnego projektu weź tylko budowlany (potzrebny do pozwolenia) a potem się zobaczy albo wykupisz projekt wykonawczy, szczegłówe rysunki itp albo będziesz dalej ciągnąc to sama (..tak jak ja np to robię.. :roll: uprzedzam, że to wykańcza i znajmuje każda wolną ( i niewolną) chwilę ale jaka satysfakcja...... )

 

No w każdym razie taki projekt budowalny powiien kosztowac z połowę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...