Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Anoleiz - komentarze


DPS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oby zdrówko dopisało

By jajeczko smakowało

By babeczka nie tuczyła

Atmosfera była miła

By zajączek uśmiechnięty

Przyniósł radość w ten dzień święty

 

http://www.twojezyczenia.pl/kartki_zyczenia/wielkanoc_kompozycja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święta święta i już po.

Ślicznie się u Ciebie zapowiada, aż chcę się zaprosić na "spanie na sianie". Wracając do konstruktora proponuję, żebyś zapytała, które roboty budowlane obecnie można wykonywać na zgłoszenie i zanim otrzymasz te pozwolenia na rozbudowę możesz po prostu zgłosić wcześniej remont tego, co nie wymaga pozwolenia.

U mnie było to m in. wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w istniejących wymiarach, docieplenie poddasza, naprawa tynków wewnętrznych i podłóg (jak dokładnie brzmiało nie pamiętam) i parę innych podpowiedzianych przez Rzyczliwego. Zgłaszasz, czekasz 30 dni i jeśli brak sprzeciwu działasz i nikt Ci na głowę nie wejdzie :wink: , a prace prą do przodu :p

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anoleiz, tak oglądam te Wasze fotki z działeczki i nie mogę się napatrzeć - pięknie, pięknie, pięknie :D Tak naprawdę cały urok działki będzie widoczny w pełni wiosny i lata - sama już się nie mogę u mnie doczekać aż będzie ciepło i będzie można zacząć kopać, ryć, grabić, sadzić. U Ciebie też jest co obsadzać :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrocławiu pełno białego leży, aż mi się sen zimowy zamarzył. ale zamiast spać, jak potępieniec wracam co dzień na forum i zaczytuję się w dziennikach (zwłaszcza tych remontowych), bo swojego ciągle założyć nie mogę.

i ciągle widzę coś nowego - na przykład te piwniczki to coś niesamowitego i podoba mi się bardzo, że stodoła ma część murowaną - u "nas" same dechy i tylko podmurówka.

no nic, trzymam kciuki za pogodę bardziej umożliwiającą działania okołodomowe.

a odpowiadając na pytanie Gagaty - mój cel (i obsesja) jadąc na północ wrocławia jest nawet po drodze do milicza - no, stawów jeszcze nie widać, ale o lasy złotowskie i trochę wzgórz trzebnickich zahaczamy.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...