Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do AKA-JONEK


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 505
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Haha.....no mój ten nieskończony oczywiście :evil: ,ciągną tą budowę tak długo że mam ich już serdecznie dość.Odliczam dni do końca,na szczęście już niedługo :lol: .

Trzeba powiedzieć,kiedy będziesz przejeżdżać albo przechodzić na spacer z kotkiem :wink: to tam zajrzę też :wink:

 

Nie chciałam Wam przeszkadzać w pracach ogrodowych :roll:

 

Ten przed nr 20 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Aka a co u Ciebie taka cisza??nic się nie dzieje?? :roll:

Czasu niestety mam coraz mniej, a jeszcze sporo się szkolę wyjazdowo :-?.

A do tego - od tego tygodnia sama jeżdżę autem, więc uważaj! :D Mocno to przeżywam, bo od razu mam skok na głęboką wodę - jazda do Katowic w taką pogodę!

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AkaJonek - Fotek dzisiaj nie będzie, ale postaram się w weekend coś Wam pokazać, jeśli ktoś jeszcze zechce tu zajrzeć.

 

Jak to nie czyta, no jak nie czyta - ja czytam :lol: :lol: :lol: :lol:

Pisz, jak sobie dajecie radę po przeprowadzce, co udaje Wam się zrobić, a czego nie. Przecież nie wszystkich stać na wszytko, ale czy to ważne?????

Najważniejsze, to jest to, że jesteście razem, że możecie cieszyć się tym co powstało - domkiem. Ehhhhhhh i pomyśl, że są tacy co Wam zazdroszczą tego co osiągnęliście :D :D :D :D

Czekamy na wpisy i zdjęcia :) :) :)

Trzymaj się cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Jako, ze przechodzimy koszmary z doborem farby, to chcialam zapytać, jakie w koncu jest efekt poprawy salonu. Na co sie zdecydowalismie i jak wyszlo? Zaczęlismy malowac becersem gotowym ale jak przyszlo do doboru farby to wyszlo beznadziejnie. Właśnie zdecyodwalismy się pomalowac orzechowa jesienią nobilesa, ale zobaczylam efekt farby w Waszym salonie i jakos mnie nie zachwycil (no i przeczytalam Wasze wpisy, ze farba nieladna)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobiles niestety też nas rozczarował..., ta orzechowa jesień dla mnie trochę jak zbyt słodkie capucino, ale jedna ściana taka została. A pozostałe są malowane Magnatem: pył księżycowy, górski kryształ i piasek pustyni.

Natomiast problem będzie ze zdjęciami, bo wracamy późno i ani czasu ani światła nie ma odpowiedniego, ale spróbuję się postarać...

Pozdrawiam

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dzięki dziewczyny, salon (salonik) ma 26,6m2 więc jest taki w sam raz , tylko takie ujęcie faktycznie go jeszcze pomniejszyło. Dla nas powierzchnia narazie wystarczająca, zwłaszcza, że dół jest zupełnie otwarty: salon, kuchnia, holl i jadalnia. Poszukam ładowarkę i zrobię inne zdjątka.

A co do zwierzaków to młodzież sama: kot ma teraz 7 m-cy a pie podobno 4 m-ce.

Pozdrawiam.

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...