Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do AKA-JONEK


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 505
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aka-Jonki - Ale Wam zazdrościmy, Wy już na swoim :), zaadoptujecie się szybciej niż myślicie :) , teraz już nie będzie takiej gonitwy, chwila odpoczynku na pewno się przyda i docenienie tego nad czym tak ostatnio pracowaliście i wynagrodzicie sobie swoje trudy i wyżeczenia! :) - sami o tym marzymy :).

Kiedyś Ci obiecałem namiary na gardinki i inne elementy upiększające - bo chyba nastał już ten czas :) poniżej link do aukcji prowadzonych przez moją teściową ;) czasem można wyłapać coś fajnego... może się przydać.

 

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7813321

 

Pozdrawiamy

Ola i Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to znam! Do tej pory ciągle czegoś szukam i za każdym razem odnajduję nie to czego szukam... Niestety jeszcze długo jestem skazana na meble tekturowo-foliowe (kartony i worki) ze względów oczywiście finansowych :-?.

Wszystko w swoim czasie.

aka

 

Pocieszam się tylko jedną myślą, że jak się wybudujemy, to będę miała gdzie poukładać to wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszka się fajnie, ale o kawie na tarasie narazie ciągle marzymy, bo taras ... niedostępny - ze względu na specyfikę naszej działki, ale jak zwykle wszystko w swoim czasie - taras pewnie w czerwcu :D. Ogólnie jest ... swojsko i co chwilę ktoś ze znajomych wpada, bo tu po prostu jest przyjemnie i wiosennie.

Pozdrawiam.

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niezmiernie serdecznie. Z opisów widzę że już mieszkacie choć wykańczanie domu jeszcze trwa. My na szczęście nie musieliśmy się tak przeprowadzać tym bardziej że kanalizacjana zewnątrz domku jest jeszcze nie skończona. Niedawno odebrałem styosowne dokumenty i zwiozłem komplet materiału. Dzisiaj maja mi wycenić i jeszcze przed świetami albo zaraz po wykonają ja i sie przeprowadzamy. ZA to w domu jest wszystko praktycznie skończone. Ale ja nie o tym chciałem . Przede wszystkim chciałem WAM POGRATULOWAĆ zakończenia budowy, bo wiem ile to czasu i nerwów kosztuje. Budowa domu w roku to niewątpliwie SUKCES. Miłego dokańczanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**___**

_**___**_________****

_**___**_______**___****

_**__**_______*___**___**

__**__*______*__**__***__**

___**__*____*__**_____**__*

____**_**__**_**________**

____**___**__**

___*___________*

__*_____________*

_*____0_____0____*

_*_______@_______*

_*_______________*

___*_____v_____*

_____**_____**

_______*****_______

 

 

Wesołego królika co po stole bryka,

Spokoju świętego i czasu wolnego,

Życia zabawnego w jaja bogatego

I w ogóle kurcze, wszystkiego najlepszego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aka spóznione gratulacje z zamieszkania .Fajnie ,ze juz jestes w swoim domku. Powoli dokonczyć pozostałe rzeczy i wszystko bedzie dobrze. troche odpocznij i jak nabierzesz sił to znów bedzie ochota do dalszej pracy.

Mnie to własnie czeka w najbilzszych dwóch m-cach. nie weim jak poradze , bo roboty jeszcze bardzo duzo.

 

A teraz :

Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy radości, której moc przysłoni troski codzienności, miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...