Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do AKA-JONEK


Recommended Posts

http://img11.imageshack.us/img11/5771/wielkanoc2006.jpg

 

Wesołych Swiąt, smacznego jajka i bogato zastawionego stołu

życzą Kotecki :)

 

Jak moj tata byl mlody i mial zapalenie stawow, to mu znachorka okladala te stawy jakims blotem i kazala sie wygrzewac w nagrzanym od slonca piachu wislanym. I wyzdrowial!! A byl juz bardzo chory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 505
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani dziękujemy bardzo, bardzo za wszystkie życzenia i jednocześnie przepraszam WAS za moje milczenie okołoświąteczne i tym samym :oops: brak życzeń :oops:. Powód bardzo prozaiczny - problem z internetem - czyli jego BRAK. Dziś powoli, ale chodzi więc przyjmijcie poświąteczne WIOSENNE życzenia radości i optymizmu oraz ciągłego zapału do budowania i wykańczania swoich domków.

Pozdrawiam serdecznie!

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aka ważne ,że jesteś na swoim. Prace pozostałe skończysz powoli.

Jest nareszczie piekna wiosna, wiec ochota do prac chyba też wieksza.

U mnie płytki sa ułozone w łazienkach , czekam na dalsze prace, jak malowanie , ułożenie podłogi , kominek i wiele innych prac pozostało.

A bede sie tez musiała przeprowadzic do konca lipca .

pa pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aka dopiero dzisiaj doczytałam :wink: . Kobieto, Ty mieszkasz w swoim domku :o :D !!!!!! Gratuluję przeprowadzki !! Nie martw się, powoli wykończycie resztę, ręce wyleczysz i będziesz mogła w pełni cieszyć się domkiem i ogrodem. I pomysl o tych :roll: co to dopiero zaczynają wykończeniówkę :wink: i o tych, którzy dopiero zaczynają się budować :wink: . Lepiej Ci się zrobiło :D :D ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aka dopiero dzisiaj doczytałam :wink: . Kobieto, Ty mieszkasz w swoim domku :o :D !!!!!! Gratuluję przeprowadzki !! Nie martw się, powoli wykończycie resztę, ręce wyleczysz i będziesz mogła w pełni cieszyć się domkiem i ogrodem. I pomysl o tych :roll: co to dopiero zaczynają wykończeniówkę :wink: i o tych, którzy dopiero zaczynają się budować :wink: . Lepiej Ci się zrobiło :D :D ?

 

I o tych co jeszcze nie zaczęli się budować ....................... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Aka sie przeprowadzila do swojego DOMU!!!!

 

Gratuluje najserdeczniej na swiecie!!! :lol: :lol: :lol: Niecaly rok od rozpoczecia! My to sie i za rok nie przeprowadzimy, ale u nas wolniej idzie. A teraz to bedzie jeszcze wolniej. W sumie teraz jedziemy na budowe na 2 tyg a pozniej to z powodu ciazy nie bede mogla juz latac i z malutkim dzieckiem tez nie bedziemy sie wybierac w tak dluga droge :( Jestem bardzo szczesliwa, ale bede tesknila za bodowa.

 

Marze juz o przeprowadzce, o zagospodarowaniu ogrodu, ale to wciaz musi poczekac. A Wam nie mieszka sie tam bardzo szczesliwie!!! Rzucam dobry urok! :wink:

 

PS: Szkoda, ze nie ma juz tylu zdjec w Twoim dzienniku :( Jednak lepiej oglada sie gdy zdjecia sa wklejone, a nie podlinkowane, ale to Twoj kawalek sieci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jeszcze do mnie zaglądacie Dziewczyny!

Mieszka się coraz lepiej i na szczęście ręce też powoli zaczynają ze mną współpracować, bo niestety było tak, że wcale nie mogłam pisać na klawiaturze :cry:, nie wspomnę o innych rzeczach. Ból, obrzęk i drętwienie były ufff.... nie chcę tego pamiętać.

W każdym razie teraz jest zdecydowanie lepiej, jeszcze nie pracuję i już Kotecku myślę o wklejeniu na nowo starych zdjęć i uzupełnieniu nowych, zwłaszcza, że internet będę miała ciut lepszy ( czytaj szybsze łącze :D.).

A Wam Dziewczyny zaczynające przygodę - budowę i wykańczającym swoje wymarzone wnętrza życzę dużo sił, optymizmu, dobrych fachowców i dużo zdrówka!!! A dla Kotecka szczególne życzenia: odpoczywaj i ciesz się każdą chwilą w kraju! Uważaj na siebie (na WAS) !

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...