Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do AKA-JONEK


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 505
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Domek śliczny :D :D :D i kolor elewacji taki, jak mi się podoba i wykończenia w brązach i też takie planuję - na prawdę ładnie :) :)

 

Napisz ile za obręb dachu wychodzi wasz daszek przy wyjściu na taras?

Czy będziecie mieć jakiś daszek nad wejściem? My będziemy mieć tak ja nad tarasem daszek.

Niestety nie widzę dachówki na zdjęciach, a teraz jesteśmy na etapie wybrania jakiejś, żebyśmy wiedzieli co chcemy.

Napisz proszę jaką dachówkę wybraliście?

Dach też będziemy mieć dwu spadowy ( już przerobiony przez architekta - był kopertowy ).

Niestety okna chyba białe, boję się, że kasy na koniec zabraknie.

 

Wklejaj zdjęcia :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny jeszcze raz, do tego "super"sporo jeszcze brakuje, ale każdy nawet drobiazg cieszy i zbliża do celu :D.

Megana mój dach wychodzi półtora metra poza obręb dachu - mierzyłam.

Pozdrawiam

aka

 

Dzięki Aka-jonek, Michał właśnie sprawdził i u nas jest również około 1,5m, ale boję się, że światła za wiele do pokoju nie będzie wpadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aka-jonek, Michał właśnie sprawdził i u nas jest również około 1,5m, ale boję się, że światła za wiele do pokoju nie będzie wpadać?

U nas jest ok, taras mamy od zachodu, a w pokoju ogólnie są trzy okna- drzwi tzn od południa drzwi tarasowe szer. 180 cm i od zachodu (pod daszkiem tarasu) są jedne drzwi tarasowe 180cm i stałe szklenie 90cm. napewno trochę światła taki daszek zabiera, ale dla nas jest fajnie, bo w upalne dni mamy przyjemny chłodniejszy salon. Nasz daszek ma 6m długości.

Pozdrawiam

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...