Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oto moj domek Kometa-Co sądzicie ..?


Recommended Posts

Witam Budowniczych Komety!

Mam do Was gorącą prośbę. Proszę o wklejenie rzutu poziomego Waszego domu. Chodzi mi przede wszystkim o taras. Interesują mnie wymiary tego oryginalnego tarasu. Jeszcze raz bardzo proszę i z góry dziękuję za dobry uczynek. A tak poza tym, Kometa to śliczny domek. Gratuluję wyboru.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 558
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

Mam na myśli coś takiego, jak na tej stronie

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?64486-Poszkuję-zdjęć-z-realizacji-projektu-AFRODYTA-quot-Dobre-D/page91

31-03-2010 o godzinie 21:27 wkleił Liakon.

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Mammamija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrażeniem Waszych domków, my z mężem dopiero zaczynamy budowę komety :) domek jest idealny :)

nasz dziennik: http://forum.muratordom.pl/blog.php?112732-irrtum

 

Witam kolejną/ego "kometowicza" :)

Życze wytrwania w budowie i dużo cierpliwości :)

Czekam/y na foto galerie jak budowa bedzie "rosła"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. Jeszcze wkleję wejście do domu zastawione paletami.

No to już wgrałem ...

Cytuję:

"Wgrajfoto

1. Możesz wgrać tylko 1 zdjęcie na 12 godzin. Chcesz korzystać z Wgrajfoto.pl bez ograniczeA??! ZaA?A3A1 sobie FreeKonto - Za free ;-)

Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png

Maksymalny rozmiar pliku: 2 Mb"

 

I wszystko jasne. Wejście do domu jutro.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudnej ponawiam swoje wcześniejsze pytanie teraz konkretnie do Ciebie :) , Ty przecież już masz pomalowany dom dlatego proszę Cię o sprawdzenie ile wyszło m2 ? !

Idzie zima i czas rozplanować koszty jakie będzie trzeba ponieść w przyszłym roku, będę cholernie wdzięczny za info.

 

Darasle, nie odpowiedziałem na Twoje pytanie, bo po prostu nie wiem ile wyszło m2. Musisz sobie przeliczyc to, duzo liczenia tutaj nie ma. U mnie miało być malowane dwa razy, a trzeba było malowac trzy razy, bo efekt nie był zadawalajacy.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czy ktoś z Was rozpoczął już sezon grzewczy w komecie i czy macie piec na ekogroszek ?

 

Ja kolego rozpoczałem tydzien temu wlasnie sezon grzewczy :). Musiałem, w zwiazku z wlasnie zamontowanym drzwiami wewnetrznymi :). Temperatura na termostacie ustawiona na 7st.C. U mnie jest ogrzewanie gazowe. Do przylacza miałem zaledwie pare kroków, takze nie zdecydowalem sie na eko-groszek. Dodatkowo domek będzie dogrzewany kominkiem z ktorego puszcze dwa przewody z cieplym powietrzem (bez turbiny) do dwoch pokoi. Ma to działać, a co będzie - zobaczymy. Moj domek został bardzo solidnie docieplony bo 14cm. styropianu ściany i 20 cm. strop. A dzięki temu, ze nie ma u nas lukarn, które ciężko dokładnie ocieplić, strat ciepła nie powinno być zbyt dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas czekam na hydraulika który miał przyjsć dwa tygodnie temu i zamontowac grzejniki piec itp a co najgorsze musze jeszcze podłaczyć wode do domu a zima na całego i nie wiem jak "oni" to zrobią i czy da rade teraz podłaczyc wode

Darasle ja bede mial ogrzewanie tylko na ekogroszek bo gazu nie mam w domu a i kominek jest narazie w planach :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witamy,

Na wiosnę ruszamy z budową naszej Komety w Głogowie. Wprowadziliśmy kilka zmian w projekcie tzn, dom został powiększony o 1 m od strony wejściowej głównie ze względu na powiększenie kotłowni oraz 1 m na szerokości (ściana z wykuszem) tak żeby powiększyć nieco salon). Dach zostanie tak wypuszczony aby zakryć cała jego powierzchnię. To główne zmiany zobaczymy co w trakcie budowy jeszcze przyjdzie nam do głowy. Zastanawiam się nad rozwiązaniem wszystkich łuków , które zresztą dodają wiele uroku dla tego domu ale wydaje mi się że zamiast robić zbrojenia i lać beton zastosuję styropian tak samo jak narożniki "stopki" , które również zrobię ze styropianu.

 

Pozdrawiam wszystkich budujących kometę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...