Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oto moj domek Kometa-Co sądzicie ..?


Recommended Posts

Witam!

Dzięki darasle za chęć pomocy. Coraz bardziej skłaniam się do wykonania prostokątnego tarasu z trzema schodkami z każdej strony. Taras z bruku klinkierowego. Taki fikuśny taras jak ma Atena/Afrodyta/Kometa/Zenit chyba jest trudny do wykonania z bruki klinkierowego. Mozna go wykonać z betonu i płytek. Tak mi się wydaje. Może się mylę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 558
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polski00012:)

prezentuję kilka fotek:)

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=38162&d=1294929558

 

Te dmuchawce na ścianie robią niesamowite wrażenie, zwłaszcza kiedy są tak podświetlone. Widziałam wiele, wiele pięknych dekoracji ściennych, w poszukiwaniu ciekawych wzorów i pomysłów, które mogłabym kiedyś wykorzystać przy projektowaniu lub u siebie, ale mimo to nadal ludzie są w stanie mnie zadziwić swoimi rozwiązaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

Coś faktycznie darasle, mało dzieje się na forum. Zwłaszcza 'polski' jakiś skryty ostatnio:D

U mnie zastój jak na razie. Do wiosny nic nie planuje robic. Wieksze wydatki teraz jakie mnie czekaja, to ogrodzenie działki,

czyli 40m siatki jeden bok i front 21m prawdopodobnie slupki z klinkieru i przesla ze sztachet. Nastepnie podlogi, czyli wszedzie panele,

oprocz sypialni glownej, tam pojdzie deska barlinecka. To tak pokrótce.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam :)

dziekuje za "troskę"

Żyje jestem cały i zdrowy :D

Ostatnio miałem dużo spraw i mało czasu dla komputera

U mnie nic sie nie dzieje na budowie a to dlatego że teraz mam na głowie ślub wesele (własne)

Miałem robic CO ale mój hydraulik zawalił i teraz to juz będe robił po " zaobrączkowaniu" :D

Pochwalcie sie co uwas sie dzieje Fotorelacja mile widziana

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów"Komety":) Mam Takie pytanie:) już prawie koniec zimy :) ha ha - jak wyszedł Wam sezon grzewczy w przypadku zużycia eko-groszku? Pytam z ciekawości, bo w moim przypadku rozpoczynając sezon grzewczy od 30 września (co+c.w.u) mam na ukończeniu 22 worki (po 25 kg) z 3,2 Mg. Może ten temat troszkę ożywi forum:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrzewałeś dom tylko eko-groszkiem? Czy dogrzewałeś kominkiem? Jaką temperaturę miałeś w pomieszczeniach?

 

Oczywiście,że eko-groszkiem, ewentualnie kominkiem tylko na "miłe wieczory przy lampce wina" a wtedy temperatura zdecydowanie jest wyższa ha ha ha :)a na poważnie to tem. w pomieszczeniach 22 st C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów"Komety":) Mam Takie pytanie:) już prawie koniec zimy :) ha ha - jak wyszedł Wam sezon grzewczy w przypadku zużycia eko-groszku? Pytam z ciekawości, bo w moim przypadku rozpoczynając sezon grzewczy od 30 września (co+c.w.u) mam na ukończeniu 22 worki (po 25 kg) z 3,2 Mg. Może ten temat troszkę ożywi forum:)

 

Witam

Zaczynajac 30 wrzesnia zużyłeś 22 worki to moim zdaniem bardzo mało Może nie mam porównania bo ja jeszcze nie grzeje ale wydaje mi sie że to bardzo dobry wynik i do tego 22 st

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczynajac 30 wrzesnia zużyłeś 22 worki to moim zdaniem bardzo mało Może nie mam porównania bo ja jeszcze nie grzeje ale wydaje mi sie że to bardzo dobry wynik i do tego 22 st

Pozdrawiam

ha ha źle zrozumiałeś pozostało 22 worki z 3,2 Mg :) tj 3200 kg a 3200 kg to 128 worków :) teraz chyba będzie jaśniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha źle zrozumiałeś pozostało 22 worki z 3,2 Mg :) tj 3200 kg a 3200 kg to 128 worków :) teraz chyba będzie jaśniej:)

 

No włąśnie nie dawało mi to spokoju że tak mało jakos ale tłumaczyłem to sobie że może masz ocieplony dom np 20 cm styropianem :D

Ale to i tak chyba niezły wynik Ciekaw jestem ile by wyszło np gazem lub węglem ten sam dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli chodzi o spalanie to mi trudno podać jakieś miarodajne wyniki, ponieważ przerabiałem swoją kotłownię w styczniu z zaworu termostatycznego na 4-ro drogowy z siłownikiem.

W poprzednim rozwiązaniu praktycznie nie mogłem korzystać z "pogodówki" i niezależnie od ustawień "piec jechał dalej jak na autostradzie".

22 stopnie to dużo, ja mając 20C w domu już mi było gorąco, aczkolwiek jeszcze w nim nie mieszkam to trudnio ocenić czy rzeczywiście na dłuższą metę te 20 będzie wystarczające.

Przy okazji mam prośbę, właśnie jestem w trakcie "robienia" małej łazienki, czy ktoś z Was mógłby pochwalić się tą łazienką dla celów benczmarkowych ?:)

Polski00012 moje gratulacje i wiem jak to jest, ja w sumie też niedawno ślubowałem, bo we wrześniu zeszłego roku:)

 

Na koniec jedno zdjęcie z cyklu za pięć dwunasta...

 

Pozdrowienia, wiosna idzie:)

 

 

 

 

Hej:) znalazłem "jakieś" zdjęcie łazienki - tyle, że "dużej":), jak poszperam i znajdę z małej, to podeślę, ale ogólnie mówiąc tam nie poszalejesz:)

29102010(007).jpg

24032011(004).jpg

24032011(007).jpg

24032011(005).jpg

24032011(004).jpg

24032011(007).jpg

24032011(005).jpg

Edytowane przez stepienv
dodanie zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przy tej małej to nie rozwinę skrzydeł, gabaryty z góry narzucają formę.

Widzę, że przy tej dużej łazience przerabiałeś w porównaniu do projektu.

PS

Dzięki za fotkę dużej łazienki (bardzo przyjemna), ale jak byś gdzieś wysokrobał fotosa małej byłbym wdzięczny.

 

 

takie znalazłem:), ale zrobię ciekawsze to prześlę:) Pozdrawiam

19032011.jpg

24032011.jpg

21032011(001).jpg

21032011(003).jpg

24032011(003).jpg

24032011.jpg

21032011(001).jpg

21032011(003).jpg

24032011(003).jpg

Edytowane przez stepienv
dodanie zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dmuchawce na ścianie robią niesamowite wrażenie, zwłaszcza kiedy są tak podświetlone. Widziałam wiele, wiele pięknych dekoracji ściennych, w poszukiwaniu ciekawych wzorów i pomysłów, które mogłabym kiedyś wykorzystać przy projektowaniu lub u siebie, ale mimo to nadal ludzie są w stanie mnie zadziwić swoimi rozwiązaniami.

 

 

dodałem jeszcze obraz, coś pod styl kominka:)

24032011(022).jpg

24032011(011).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...