Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oto moj domek Kometa-Co sądzicie ..?


Recommended Posts

Stepienv wielkie dzięki za fotosy.

No to u mnie mała łazienka powstała z popiołów.

Wrzucam fotkę zrobioną telefonem tak więc jakościowo nie jest najlepsza i nie oddaje rzeczywistych kolorów.

Płytki z Tubądzina seria: Sirocco.

 

 

Swietnie zrobione i kolorystyka super:) naprawdę bomba!!! Widzę, że kabina zaplanowana w tym samym miejscu co u mnie, tyle, że ja jeszcze nie montowałem. Pozdrawiam

 

P.S. a jeszcze mi odpisz proszę czy zamontowałeś kabinę 90 czy 100 się zmieściła?

Edytowane przez stepienv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 558
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Witam wszystkich bardzo gorąco, mam do Was pytanie;

Widzę, że jesteście doświadczeni, ja jestem dopiero na etapie czekania na pozwolenie na budowę, jednak interesuje mnie ogrzewanie podłogowe, czy jest ono opłacalne i na co je macie na gaz , czy na ciepłą wodę i czy istnieje możliwość podłączenia ogrzewania podłogowego do kominka. Tzn żeby ciepło z kominka grzało podłogę w kuchni i łazienkach?? jak ktoś wie niech da znać , będę bardzo wdzięczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ulciu

U nas jak widać na zdjęciach podłogówkę mamy w łazienkach kuchni wiatrołapie i w przedpokoju to wszystko bedzie podłączone do pieca na ekogroszek

Co do kominka myślę że musisz zobić z płaszczem wodnym i w tedy podłaczysz tak żeby woda podgrzana w kominku pędzie krążyła w podłogówce i kaloryferach (choć nie wiem czy isnieje możliwość np zamknięcia kaloryferow i puszczenia ciepła tylko w podłogę)

Ale mysle że zaraz ktoś tu napisze co sie zna lepiej niz ja :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas powiem szczerze że zawaliłem i nie zrobiłem z płaszczem wodnym W sumie to jeszcze mógłbym zrobic ale juz sie z tym pogodziłem :)

Zastanawiamy sie nad panelami do ciepłej wody ale muszę sie dowiedziec jak wyglada sprawa dotacji z gminy czy UE

Powiedz Bedziesz/cie robili jakieś zmiany w projekcie czy budujecie tak jak jest w proj. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panele, do ciepłej wody, hmm solary?? mnie jakoś nie przekonują, zaburzyły by mi harmonię dachu:P

jeśli o mnie chodzi to ja mam inny domek niż Wy, ale nie ukrywam, że Wasz mi się bardzo spodoba. ogólnie to szukam inspiracji co do wnętrz. Wasz wątek znalazłam, spodobał mi się i postanowiłam zapytać o ogrzewanie, bo nie ma to jak osoby które budowały i są na bieżąco:) dzięki za wszelkie inf. wiesz jest cześć osób, które odradzają z płaszczem wodnym i jestem w kropce. najlepiej jak to użytkuje i może się wypowiedzieć tak jak Ty:)

Edytowane przez ulciapulcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej poznałam ten dom, przejeżdżam koło Was praktycznie codziennie , a zauważyłam te MARFIE w tle!!! wasz dom rzuca się bardzo w oczy bo ciągle nie możemy zrozumiec co was porwało na niebieski dach ?:) Także przyznam szczerze że nigdy nie przyglądałam się domowi bo niebieski kolor jest na pierwszym planie. Ale cóż różne sa gusta. Projekcik fajny . Powodzenia w wykańczaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej poznałam ten dom, przejeżdżam koło Was praktycznie codziennie , a zauważyłam te MARFIE w tle!!! wasz dom rzuca się bardzo w oczy bo ciągle nie możemy zrozumiec co was porwało na niebieski dach ?:) Także przyznam szczerze że nigdy nie przyglądałam się domowi bo niebieski kolor jest na pierwszym planie. Ale cóż różne sa gusta. Projekcik fajny . Powodzenia w wykańczaniu.

 

cześć

Nie jesteś jedyną osobą której kolor dachu się nie podobą

Nie chciałem mieć takiego samego domu jak mają inni

Gdybym dał naprawde "pojechany" kolor typu czerwień ferrari czy różowy typu Hello Kitty

Jak bedzie już zrobiony kolor elewacji to włąśnie ten niebieski będzie pieknie sie łączyl z resztą

i tak jak koledzy darlase i Dudnej widziałem już wiele domów z takim kolorem dachu i powiem że pięknie to wygląda

Jesteśmy jeszcze młodzi :D i zwariowani i nie wiem co jeszcze wymyślę dla innych głupiego a dla nas fajnego Dom sie buduję dla siebie nie dla innych ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Nie jesteś jedyną osobą której kolor dachu się nie podobą

Nie chciałem mieć takiego samego domu jak mają inni

Gdybym dał naprawde "pojechany" kolor typu czerwień ferrari czy różowy typu Hello Kitty

Jak bedzie już zrobiony kolor elewacji to włąśnie ten niebieski będzie pieknie sie łączyl z resztą

i tak jak koledzy darlase i Dudnej widziałem już wiele domów z takim kolorem dachu i powiem że pięknie to wygląda

Jesteśmy jeszcze młodzi :D i zwariowani i nie wiem co jeszcze wymyślę dla innych głupiego a dla nas fajnego Dom sie buduję dla siebie nie dla innych ;)

Pozdrawiam

 

 

polski00012 popieram w 100% procentach gust to indywidualność a indywidualność to charakter. BRAWO za charakter!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też się podoba niebieski, wszyscy w koło mają dachówkę- koloru cegły- nuda ileż można patrzeć na to samo. ja jako jedyna będę miała w mojej alejce nowych domów blachodachówkę i jestem z tego dumna , nie będzie to kolejne ksero. każdy ma to co mu się podoba i dobrze się z tym czuje.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam po dłuższej nie obecności U nas nic sie nie dzieje tz podłączyłem wode do domu i kanalizacje Teraz "żyjemy" weselem :p

Po weselu jest zamiar zobić centralne i łązienke żebyśmy juz na zime mogli zamieszkać Nawet jak nie bedziemy mieli zrobionego wszystkiego na tip-top to już bedziemy mogli "przezimować" na swoim :)

A jak u innych Kometowiczów ?? :)

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających nasz profil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...