Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oto moj domek Kometa-Co sądzicie ..?


Recommended Posts

Podoba mi się Daralse. Domek bedzie jak "malowany" :) Też sie zastanawiałem, nad tym, czy nie powiesić żyrandolu bezpośrednio nad stołem i dalej sie zastanawiam.

Przyjemniej światło pada biesiadnikom stołu i dobrze widzą co gospodyni serwuje:)

Co do dachu, to czytałem, że kratownice stosuje się do dachów rozciagnietych płaskich., opartych na scianch zewnętrznych z drewnianym stropem. Czyli jak w naszym projekcie. Ponoć takie rozwiąznie jest o dziwo tańsze.

Pozdr.

Edytowane przez dudnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 558
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Siemka.

Ja też wlaśnie zakupiłem piec i wkrótce bedzie trzeba go zamontowac i sezon grzewczy rozpocząć. U mnie bedzie gaz.piec kondensacyjny z zasobnikiem 100l. Do tego pompa cyrkulacyjna, zegar i termostat. Całość 5.300zł, nie ma dramatu. Teraz czeka mnie zakup wkładu kominkowego. Przymierzam sie do Tarnawy 14KW koszt wkładu to 3.000zł. Nie wiem jakich kosztów mam się spodziewać jeśli chodzi o obudowę wraz z robocizną. Darsle, Ciebie ile to kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Po kilku miesiącach nieobecności, które usprawiedliwiam mnogością prac, troszkę chorobą i intensywnym rozwojem w firmie, przypomniałem sobie o kolegach z forum Komet. Jak zauważyłem bardzo powierzchownie przybyło nas znowu.

Tak szybko wtrącę swoje kilka groszy Dudnejowi. Akurat mam Tarnavę panoramę półokrągłą. Piękna. Tylko mam radę , w Polsce są dwie tarnavy. Jedna przez "w" druga przez "v". Lepsza jest ta przez v. Ta druga to tak jakby podróba. Poznać mozna te lapsze po tym że nie maja sznurka na drzwiach, są spasowane na zero z obudową. Jednakże myslę że teraz zastanowiłbym sie na JOTULEM. Chociaż powtarzam ze Tarnava jest oki.

WIęcej popiszę za dzień lub dwa. Musze poczytać co u was i pokazać tez kilka zdjęć swojej chatki

Pozdrawiam Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...