Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oto moj domek Kometa-Co sądzicie ..?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 558
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hey widze ze rezygnujecie z okna wyjsciowego z sypialni na taras. My tez.

Jaki rozmiar ma okna tarasowe?

 

Doszliśmy do wniosku że bedzie mniej słychać w sypialni "imprezy tarasowe".... Okno które jest z salonu na taras robimy zgodnie z projektem,o ile dobrze pamietam 1600x2300.

 

Ja mam pytanie też odnośnie okien a mianowicie o to okrągłe okno w garażu,jaki macie rozmiar bo mi Okno-plus powiedział że nie zrobi takiego jak w projekcie 600mm a 700 mm....powiększaliście to okno czy wasi dostawcy zrobili je na 600mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie też odnośnie okien a mianowicie o to okrągłe okno w garażu,jaki macie rozmiar bo mi Okno-plus powiedział że nie zrobi takiego jak w projekcie 600mm a 700 mm....powiększaliście to okno czy wasi dostawcy zrobili je na 600mm?

No właśnie u nas był ten sam problem z tym oknem i zrobili najmniejsze jakie mogli Niestety nie pamietam rozmiarów

Podobno nie da się wygiąc ramy na tak małe jakie jest w projekcie

Ale takie większe moim zdaniem wygląda całkiem fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u nas był ten sam problem z tym oknem i zrobili najmniejsze jakie mogli Niestety nie pamietam rozmiarów

Podobno nie da się wygiąc ramy na tak małe jakie jest w projekcie

Ale takie większe moim zdaniem wygląda całkiem fajnie :)

 

To tylko świadczy o wykształceniu Panów którzy rysują projekty...eeeech ta polska ,nie wiem jak u Was ale u mnie w projekcie było kilka takich rzeczy które okazały się "herezjami"...

Nic muszę przemyślec to okno...dziękuję za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Powiem szczerze sam też myślałem o ociepleniu ale raczej pod względem drugim,czy nie będzie zimno w zimie.Jednak mój wykonawca powiedział tak cyt:" Przy tej konstrukcji dachu która jest w projekcie wykonanie na nim ocieplenia które będzie spełniało swoje zadanie jest bardzo trudne a wręcz niemożliwe,jeżeli Pan chce to zrobimy to ocieplenie jak najbardziej,zawsze to kolejna kasa dla mnie ale jest ono zbędne i nie daję na nie gwarancji".Więc mu zaufałem i nie robię...zobaczymy czy miał rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie bede ocieplał bo ja w przyszłości będę mial tam zagospodarowane

Podnieślismy o trzy pustaki i u góry bedziemy mogli zrobić 2 pokoje łazienke i mały salon :)

 

Chyba że tak,ale pewnie zmienialiście też konstrukcję dachu (sposób jego wykonania)?My nie planujemy poddasza użytkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie bede ocieplał bo ja w przyszłości będę mial tam zagospodarowane

Podnieślismy o trzy pustaki i u góry bedziemy mogli zrobić 2 pokoje łazienke i mały salon :)

 

Tak 'polski', ja też się podnioslem, ale problem bedzie ze schodami na poddasze. Ja mam strop żelbetonowy, a wjeście na poddasze w miejscu jak w projekcie. Problem w tym, ze tam nie ma miejsca na schody. Nie wiem po co projektant zaprojektowal takie wejście w domu zamiast w garażu? Ja też to przeoczylem, no i jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie okien w pokojach i kuchni. Widzę, że większość z Was ma te okna dzielone, ja bym chciała jednoskrzydłowe, moje pytanie, czy nic się z tym oknem nie dzieje, jednak rozmiar 150x150 jest dość spory i zastanawiamy się z mężem, czy to nie będzie za duży ciężar?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie okien w pokojach i kuchni. Widzę, że większość z Was ma te okna dzielone, ja bym chciała jednoskrzydłowe, moje pytanie, czy nic się z tym oknem nie dzieje, jednak rozmiar 150x150 jest dość spory i zastanawiamy się z mężem, czy to nie będzie za duży ciężar?

 

Okno w salonie jest za duże i nam powiedzieli że takiego nie zrobią a w pokojach mysle że nie powinno bycproblemów tylkoże nie wiem czybędzie możliwośc otwierania "normalnie" tych okien czy tylko uchylne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 'polski', ja też się podnioslem, ale problem bedzie ze schodami na poddasze. Ja mam strop żelbetonowy, a wjeście na poddasze w miejscu jak w projekcie. Problem w tym, ze tam nie ma miejsca na schody. Nie wiem po co projektant zaprojektowal takie wejście w domu zamiast w garażu? Ja też to przeoczylem, no i jest problem.

 

Witaj Dudnej My u nas zamontowaliśmy schody strrychowe jak widać na zdjęciu Niestety nie sa one piekne juz nie mam innego wyjścia :(

 

 

http://img31.imageshack.us/img31/3713/img0598yb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...