Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oto moj domek Kometa-Co sądzicie ..?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 558
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

 

hello:) naprawdę piknie:)....teraz tylko pomyś jak będzie nastrojowo jak wieczorkami odpalisz kominek.....brawo za pomysł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Hmmm Robione było wszystko zgodnie z projektem ale jak pomyśle to nawet nie wiem gdzie mam kratki wentylacyjne i wychodzi na to że tylko w łazienkach w kuchni i garażu

 

No właśnie my mamy kometę i to jest wielki problem że nie ma wentylacji w żadnym pokoju teraz trzeba dorabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No właśnie my mamy kometę i to jest wielki problem że nie ma wentylacji w żadnym pokoju teraz trzeba dorabiać

 

WItam

My już 4 rok w Komecie, po pierwszym roku musieliśmy założyć rekuperator bo woda spływała po ścianach, pojawiała się pleśń w narożnikach. Wentylacja była zrobiona zgodnie z planami. Teraz jest świeżo (chyba, że sąsiad coś utylizuje), sucho (czasem aż za bardzo).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam wszytkich formuowiczow!! W tamtym roku powstal nasz domek 'Kometa' troszke go pozmienialismy ale mam nadzieje ze wam sie podoba. P1020563.jpgP1020566.jpgP1020567.jpghttp://ifotos.pl/zobacz/P1020566J_ehsehaa.JPGhttp://ifotos.pl/zobacz/DSC4251JP_ehserpn.JPG/http://ifotos.pl/zobacz/DSC4187JP_ehserhh.JPG/ Edytowane przez jatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich formuowiczow!! W tamtym roku powstal nasz domek 'Kometa' troszke go pozmienialismy ale mam nadzieje ze wam sie podoba. [ATTACH=CONFIG]235794[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235795[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235796[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235797[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235798[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235799[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235800[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235801[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235802[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235803[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235804[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235805[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235806[/ATTACH]

 

Witaj jatan :) Pozmieniałeś trochę więcej niż troche he he Nie wiem dlaczego ale ja widzę tylko 3 zdjęcia i wygląda cakiem ciekawie Czekam na dalszy rozwój i może pokażesz więcej zdjęć bo musiał wystąpić jakiś problem

Pozdrawiam

Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...