Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ankieta-jakie macie wielkości bram garażowych?(tudzież otwor


Recommended Posts

garaz w bryle

dwie bramy, otwory po 250cm szerokie i 235cm wysokie

bramy Hormann, segmentowe, ocieplane, naped

(przed montazem :roll: )

 

Taka sama sytuacja jest u mnie - dwie bramy po 250cm i 225 wysokości. Wahałeś się, czy nie lepiej zrobić jedną 5m? co przewazyło na korzyść dwóch osobnych? U mnie kosztowo dwie osobne 8,4tys, jedna 5m 7tys.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dla mnie 2.5 metra to za malo - trzeba zwalniac przy wjezdzaniu :-)

Jak male auto to jeszcze - jeszcze, ale jak auto ma 1.7 - 1.8 szerokosci, to zostaje po 35 cm z bokow, a to juz jest "tak sobie" i trzeba uwazac.

Jak ma byc wygodnie to powinno byc 3 metry.

W drugim domu zrobie 3 metry szerokosci.

O! Brame wjazdowa mam 4 metry - i to jest to :-)

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garaz w bryle

dwie bramy, otwory po 250cm szerokie i 235cm wysokie

bramy Hormann, segmentowe, ocieplane, naped

(przed montazem :roll: )

 

Taka sama sytuacja jest u mnie - dwie bramy po 250cm i 225 wysokości. Wahałeś się, czy nie lepiej zrobić jedną 5m? co przewazyło na korzyść dwóch osobnych? U mnie kosztowo dwie osobne 8,4tys, jedna 5m 7tys.

 

Pzdr

 

nie wahalam sie czy zrobic dwie

przede wszystkim do architektury budynku bardziej pasuja dwie, jedna wielka niezbyt dobrze by wygladala, trzeba by przeprojektowac nadproze...

te 250cm to nie tak malo, mozna wjezdzac powoli, uwazac... nie matwie sie tym :)

mnie zawsze towarzyszy pies gdy wracam, wiec i tak musze uwazac bo biega przed autem w dzikiej radosci

przy zlej podlodze w garazu, zwalniac i tak nalezy, np zima, by wyhamowac przed sciana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...