Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pranie mozgu fundują Panu madrzejsi od Pana;

 

co do budownictwa: zapewniam Pana, ze pracuję w nim duzo bardziej i powazniej, niz Pan;

u Pana budownictwo to synonim slowa forum muratora:-)

 

Stara zawolaj do kompa, bo przynudzasz malpujac "styl" Tomika Bzdur. :)

 

A Ci "madrzejsi", to macie byc Ty z ze swoim "Panem"? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

10-12 godz dzienie to widac za mało, a czy powazniej to nie wiadomo, jezeli ta powaga jest taka jak na forum to kazdy to oceni jednznacznie.

 

to bardzo malo Pan sypia albo oszukuje swojego pracodawce, zajmujac sie chaltura w godzinach pracy:-)

 

ok zostawmy to - nowy sezon - nowe szanse

 

co Pan napisze kolezance o folii na styro i kablach pod panelami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
A sa tu tacy co twierdza ze nie :o

:D

W dalszym ciągu uważam,że kable+rurki w jednej wylewce to bzdura i nie potrzebnie wydana kasa na kable :)

To chyba o mnie. Chciałbym ale boję się, więc na razie będą kable z dywersyfikacją rurkową.
;)

Wystarczy jak pod rurki podepniesz Kospela i masz takie samo grzanie i takie same rachunki jak przy kablach a więc po co dodatkowo kable ?

Na wypadek braku prądu ? ;)

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo malo Pan sypia albo oszukuje swojego pracodawce, zajmujac sie chaltura w godzinach pracy:-)

 

ok zostawmy to - nowy sezon - nowe szanse

 

co Pan napisze kolezance o folii na styro i kablach pod panelami?

 

Co do paneli to zawsze patrzę na zalecenia producenta, on jest gwarantem i daje takie zalecenia by ilosc reklamaci była jak najmniesza. Sądze jednak ze skoro nadają sie do podłogówki wodnej to nadadzą sie do kabli ale kabli z ograniczoną mocą tak aby nie przekraczac chwilowych granicznych wartosci temp max wylewki.

Folię traktuję jako warstwę poslizgową dla wylewki która rozszerza sie pod wływem temperatury, a takze aby zatrzymac przenikanie wilgoci przy zalewaniu wylewki szczegolnie anhydrytowej.

Nowe szanse na co? na wyglupy na forum?. Jezeli ktos tak lubi spedzac czas to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do paneli to zawsze patrzę na zalecenia producenta, on jest gwarantem i daje takie zalecenia by ilosc reklamaci była jak najmniesza. Sądze jednak ze skoro nadają sie do podłogówki wodnej to nadadzą sie do kabli ale kabli z ograniczoną mocą tak aby nie przekraczac chwilowych granicznych wartosci temp max wylewki.

Folię traktuję jako warstwę poslizgową dla wylewki która rozszerza sie pod wływem temperatury, a takze aby zatrzymac przenikanie wilgoci przy zalewaniu wylewki szczegolnie anhydrytowej.

 

piekny bełkot.

ile wynosi wobec tego "chwilowa graniczna wartosc temp max wylewki"

i pytanie drugie: czy rozumie Pan znaczenie slowa "anhydryt"?

Edytowane przez Hippek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny bełkot.

ile wynosi wobec tego "cwilowa graniczna wartosc temp max wylewki"

i pytanie drugie: czy rozumie Pan znaczebie slowa "anhydryt"?

 

Anhydryt :

http://www.politalia.com.pl/useruploads/images/anhydryt_zalety.pdf

Chyba ze to bełkot.

Ile wynosi max temp wylewki pod panele? to okresla producent, wystarczy popatrzec w dane techniczne lub jezeli nie ma tam podane to dowiedziec sie u producenta.

Chyba ze dane producenta to tez bełkot.

Czekamy zatem na Twoje objasnienia dotyczące foli i paneli nad kablami oraz wyjasnienia słowa anhydryt nienaganną polszczyzną, merytorycznie a jednoczesnie obrazowo aby mogli by to zrozumiec wszyscy ci którzy nie dorównują Tobie intelektem.

 

A tak było spokojnie, jezeli myslisz ze ze swoimi wypowiedziami przekonasz kogos do kabli to sie grubo mylisz. To jest antyreklama kabli i zwykłe pieniactwo na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anhydryt :

http://www.politalia.com.pl/useruploads/images/anhydryt_zalety.pdf

Chyba ze to bełkot.

Ile wynosi max temp wylewki pod panele? to okresla producent, wystarczy popatrzec w dane techniczne lub jezeli nie ma tam podane to dowiedziec sie u producenta.

Chyba ze dane producenta to tez bełkot.

Czekamy zatem na Twoje objasnienia dotyczące foli i paneli nad kablami oraz wyjasnienia słowa anhydryt nienaganną polszczyzną, merytorycznie a jednoczesnie obrazowo aby mogli by to zrozumiec wszyscy ci którzy nie dorównują Tobie intelektem.

 

A tak było spokojnie, jezeli myslisz ze ze swoimi wypowiedziami przekonasz kogos do kabli to sie grubo mylisz. To jest antyreklama kabli i zwykłe pieniactwo na forum.

 

ale to Pan się Pan pieni, panie Andrzeju;

 

poczekajmy może, co odpowie nam koleżanka; bo to ona zadała to pytanie - myślę, ze podziękuje Panu za same konkrety;

 

co do mnie: panele piąty rok leżą na kablach i mają się dobrze - i panele, i kable :) także serdecznie polecam!

 

Folię traktuję jako warstwę poslizgową dla wylewki która rozszerza sie pod wływem temperatury,

 

co do stosowania folii jako pełniącej funkcję poślizgową, to jedyne, co mi przychodzi na myśl, to płyta fundamentowa Pana Kolegi HenoKa w domu pana budowlanego_laika (pozdrawiam ciepło w drugiej taryfie!), gdzie poślizg ten niechcący wymknął się panom spod kontroli - zainteresowanych odsyłam do osobnego wątku...

Edytowane przez Hippek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to Pan się Pan pieni, panie Andrzeju;

 

poczekajmy może, co odpowie nam koleżanka; bo to ona zadała to pytanie - myślę, ze podziękuje Panu za same konkrety;

 

co do mnie: panele piąty rok leżą na kablach i mają się dobrze - i panele, i kable :) także serdecznie polecam!

 

 

 

co do stosowania folii jako pełniącej funkcję poślizgową, to jedyne, co mi przychodzi na myśl, to płyta fundamentowa Pana Kolegi HenoKa w domu pana budowlanego_laika (pozdrawiam ciepło w drugiej taryfie!), gdzie poślizg ten niechcący wymknął się panom spod kontroli - zainteresowanych odsyłam do osobnego wątku...

 

Nie interesuje mnie co powie kolezanka, to ze u Ciebie są panele na kablach i sie dobrze sprawują to dobrze, zresztą wszystko co Twoje to najlepsze i w ogóle super.

Nie twierdze ze sie paneli nie kładzie na kablach, a producent zawsze moa swoje zalecenia, co w tym dziwnego.

U budowlanego laika była zastosowan folia i była przyczyną jego problemów? nowi forumowicze i tak nie wiedzą o co chodzi, a starzy znają Twoje wszystkie (prawie wszystkie) wcielenia i takie odkrywcze mysli wcale ich nie dziwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jak pod rurki podepniesz Kospela i masz takie samo grzanie i takie same rachunki jak przy kablach a więc po co dodatkowo kable ?

Na wypadek braku prądu ? ;)[/font]

Ja nie chcę Kospela. Chcę kable.

Jeżeli jednak kable nie spełnią moich oczekiwań ( będzie naprawdę drogo) to nie będę kuł podłóg,

tylko do tych rurek z jednej strony podepnę PC a z drugiej KK.

Ale dziękuję że martwisz się o mój portfel.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...