Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hahaha, zajebisty opis.. najlepsze rachunki.. przed użyciem tego cudaka rachunek z niby 11/2013 a po z 11/2012.. kwiatki typu "jest z zawodu inżynierem z agranicą" niezłe ale odpadłem na " Kompensuje również reaktywny transfer mocy w bezpiecznikach".. mistrzowie, normalnie mistrzowie..

nie napisali że pompy ciepła też ale chyba można podciągnąć to pod klimatyzację, uważajcie:

"W domach wyposażonych w klimatyzację, lodówki, pralki, odkurzacze, telewizory, komputery, pralki, zamrażarki, sprzęt biurowy. Wpływ impulsu mocy może osiągnąć nawet 10-krotny poziom nominalnego poboru mocy. Prowadzi to do dużych zakłóceń w systemie. Jeśli szum (przypadkowe fluktuacje sygnału elektrycznego) jest za duży, instalacja zaczyna migotać. Na przykład gdy włącozna jest klimatyzacja, możesz doświadczyć migotania świateł w domu, spowodowanych bardzo dużym poborem mocy przez jej kompresor. W takich przypadkach na bezpiecznikach pojawia się opór,"

masakra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyobraźcie sobie co będzie za 20 lat. Przecież fizyka zniknęła ze szkół średnich 3 lata temu. Aż strach się bać.

 

ładnie :p

Z własnego doświadczenia, lubiłem chemię w podstawówce. W średniej jej nie było. Szkoda.. Fizyka ze średniej była ok. Na dziś jednak mogę stwierdzić, że nie korzystam z tej dziedziny. Wszystko co potrzebne dla "normalnego" funkcjonowania, znajduję w tym "śmietniku" zwanym internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pażdzierniku "leję" podłogówkę na poddaszu.

Podszebuję porady.

Kupić na przetrwanie zimy używkę kospela z allegro, czy zwykłą farelkę do gniazdka?

Kospel z jakiegoś sklepu jest za 4 stówki. Można się pokusić.

Montaż we własnym zakresie.

Jeśli się sprawdzi, zostanie na stale, + jakaś P/P na okresy przejściowe, lub Jula.

Edytowane przez klaudiusz_x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pażdzierniku "leję" podłogówkę na poddaszu.

Podszebuję porady.

Kupić na przetrwanie zimy używkę kospela z allegro, czy zwykłą farelkę do gniazdka?

Kospel z jakiegoś sklepu jest za 4 stówki. Można się pokusić.

Montaż we własnym zakresie.

Jeśli się sprawdzi, zostanie na stale, + jakaś P/P na okresy przejściowe, lub Jula.

 

 

Też nie wiedziałem co zrobić w końcu kupiłem używkę kospela i już tak zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze poszukaj słownika w tym "śmietniku";)

 

Można poszukać w "śmietniku" albo u wróżki ( bardzo dynamicznie rozwijający się segment usług), a hardcorowo - w książce z zakresu budownictwa.

 

Wyluzujcie :)

 

Też nie wiedziałem co zrobić w końcu kupiłem używkę kospela i już tak zostało :)

Na co zwrócić uwagę przy zakupie używki?

Może ktoś obeznany w temacie coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników forum. Czy ktoś analizował ofertę na energię elektryczną Duonu? Wydaje się bardzo korzystna. W G12w 11 gr netto w taniej taryfie i 35 do 37gr w drogiej. Zastanawiam się czy są jakieś kruczki. Może ktoś podpisał umowę z duonem i podzieli się opinią o firmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...