Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kolejna bzdura. Ale nasz wybitny asolt znany jest z tego :p

Nigdzie nie musisz się udawać! Zmieniałeś taryfę geniuszu?

 

Zmien sprzedawce mając dystrybutora Tauron-Dystrybucja i Sprzedawcę Tauron-Sprzedaż mając taryfę G13 na Duona i taryfę G13 której to taryfy nie ma Duon.

Skoro jestes takim fachowcem od umów i zmian sprzedawców to napisz jak to zrobic, czekam

Edytowane przez asolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien sprzedawce mając dystrybutora Tauron-Dystrybucja i Sprzedawcę Tauron-Sprzedaż mając taryfę G13 na Duona i taryfę G13 której to taryfy nie ma Duon.

Skoro jestes takim fachowcem od umów i zmian sprzedawców to napisz jak to zrobic, czekam

 

Też jestem ciekaw, jak to Liwko zrobi bez wizyty w Tauronowym POKu;)

Bo to się wiąże z wymianą liczników;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw, jak to Liwko zrobi bez wizyty w Tauronowym POKu;)

Bo to się wiąże z wymianą liczników;)

 

Da sobie radę. Sprzedwca wszystko mu załatwi, ale nie Duon, bo nie ma takiej taryfy w ofercie.

Jako ciekowstkę podam ze G13 nie obowiązuje na terenie całego Tauronu ale jedynie na jego częsci (dawny Enion)

Edytowane przez asolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy za bzdury piszecie! Jeden wart drugiego...

Godziny zostają jak u terenowego operatora i nie ma żadnej zmiany licznika!

 

Czy ty piłes czy tak normalnie, przeciez wczesniej pisałes o operatorze jako o sprzedawcy, a teraz operator u ciebie jest dystrybutorem.

Jak nowy sprzedwca ma podpisac umowę o sprzedaz energii nie mając jej w ofercie (np. G13)

Jezeli z dystrybutorem jest u mowa o G11 to jak sprzedawca ma zmieniac godziny, najpierw dystrybutor ma zmienic taryfę. Musi byc zgodnosc taryf o dystrybutora i sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty piłes czy tak normalnie, przeciez wczesniej pisałes o operatorze jako o sprzedawcy, a teraz operator u ciebie jest dystrybutorem.

Jak nowy sprzedwca ma podpisac umowę o sprzedaz energii nie mając jej w ofercie (np. G13)

Jezeli z dystrybutorem jest u mowa o G11 to jak sprzedawca ma zmieniac godziny, najpierw dystrybutor ma zmienic taryfę. Musi byc zgodnosc taryf o dystrybutora i sprzedawcy.

 

Wystarczy użyć rozumu żeby zrozumieć.

Jeżeli przyszły sprzedawca nie ma np. G12 to dupa blada i nic nie zrobisz. ALE CZY WAM TRZEBA DRUKOWANYMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez podałem link ze strony Douna z nową promocją

 

Cytat ze strony, do której podąłeś linka:

 

"Wystarczy zmienić swoją taryfę i zacząć zużywać możliwie najwięcej prądu w godzinach pozaszczytowych – gdzie do końca roku DUON oferuje prąd za darmo."

Dopiero w regulaminie, czy tam umowie jest inaczej".

 

Oferta i tak do dupy dla większości, bo trzeba mieć G11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca dostosowuje sie do dystrybutora, nie odwrotnie. Trzeba zapytac w Duonie czy załatwiają zmianę taryfy u dystrybutora, ale zmiana taryfy u dystrybutora wiąze sie z podpisaniem nowej umowy, czyli i tak musisz sie udac do swojego dystrybutora w celu jej podpisania.

 

podpisuje sie pelnomocnicwo i nowy sprzedawca wszystko zalatwia

 

kurcze, przegiąłem z grzaniem.. ktoś naprawdę twierdzi że 23.5 to komfortowa temperatura?? gorąco strasznie,, córka przed chwilą prosiła żeby jej wyłączyć grzanie bo nie moźe spać..

 

u mnie wczoraj chodził pikarnik - przez chwile miałem 22,9 i myslałem że ....

 

Dzięki wszystkim za informacje, jeszcze jedno - to jak długo trwa taka operacja zmiany i czy są jakieś haczyki tej oferty?

 

wypowiedzenie musisz złożyć do 15 dnia danego miesiaca aby było ważne na koniec danego miesiąca - od tego momentu liczy się 2 m-ce

 

Macie w Duon rozliczenia rzeczywiste?

 

przy podpisywaniu umowy deklaruje się zużycie i później jest ono weryfikowane - dlatego ja swoje zaniżyłem :D - niech mnie kredytują .. pozatym w lecie pewnie więcej będę płacił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...